ROWERY DZIECIĘCE 6-12 LAT | OBSŁUGA POSPRZEDAŻOWA DECATHLON

ROWERY DZIECIĘCE 6-12 LAT

ROWERY

Wybierz swój model roweru dziecięcego, aby znaleźć wszystkie informacje związane z tym produktem. Montaż, konserwacja, naprawa, akcesoria i części zamienne kompatybilne z nim.

ROWER GÓRSKI MTB ROCKRIDER ST 100 24" DLA DZIECI

ROWER GÓRSKI MTB ROCKRIDER ST 100 24" DLA DZIECI: Instrukcja obsługi, naprawa

Stworzyliśmy ten rower górski dla dzieci od 9 do 12 lat (135 do 150 cm) do rozpoczęcia jazdy MTB. ‌ Do odkrywania wrażeń z jazdy MTB stworzyliśmy ten dziecięcy rower 24-calowy, solidny i prosty w użytkowaniu (tylko 1 tarcza i 6 biegów).

VTT ROCKRIDER STILUS E-AM V2

VTT STILUS E-AM 27,5+" V2: Instrukcja obsługi, naprawa

Ten elektryczny rower (VTTAE) został zaprojektowany do jazdy All Mountain VTT.Jedź po najbardziej technicznych trasach  All Mountain VTT, korzystaj z pełni możliwości silnika BOSCH Performance Line CX. Rower ten został zaprojektowany tak, aby dać Ci frandę dzięki nowoczesnej geometrii i dostosowanemu wyposażeniu.

VTT ROCKRIDER ST 560 LTD BLANC

VTT ROCKRIDER ST 560 LTD BLANC: Instrukcja obsługi, naprawa

Jest to model o kołach 27,5" przeznaczony do jazdy , przez cały rok. Wyprawy trwające ponad 3 godziny.Większa wydajność i lepsza kontrola: widelec ROCKSHOX 100 mm z możliwością blokady na kierownicy, dwurzędowa korba, 20 biegów, lekkie, dwukomorowe koła 27,5"....  Ciesz się lekkością roweru ST 560 LTD VVT!

vtt_rockrider_st_100_black_8405309

MOUNTAIN BIKE ROCKRIDER ST 100 - Black: Instrukcja obsługi, naprawa

Designed to help you break new ground on your first forays into mountain biking Push yourself and have fun as you take on the obstacles in your path and soak up nature Putting your comfort first and giving you an easy ride CGF frame with upright riding position 80mm suspension ErgoFit hammock saddle with Flex seat post and 27 5 wheels 26 in XS

ELOPS 520 HIGH FRAME BURGUNDY

ELOPS 520 HIGH FRAME BURGUNDY: Instrukcja obsługi, naprawa

Designed for everyday cycling in town ... and enjoying it!A comfortable city bike (dutch style bike), equipped (platform at the front) with an anti-torsion spring to guide the bike in bends and provide greater stability when stationary.

MTB_24_pouces_rockrider-white-blue

24" ROCKRIDER 500 mountain bike white blue: Instrukcja obsługi, naprawa

We have designed this mountain bike for children aged nine to 12 (135 to 150cm) who want to get out and about mountain biking on a regular basis. Equipped with a suspension fork, this 24" bike handles uneven terrain with ease. Thanks to its 18 speeds you can take undulating trails in your stride.

Triban Easy

Triban Easy (2020): Instrukcja obsługi, naprawa

Welcome to the after-sales service page for your Triban Easy.This bike is designed for women who are starting to do road cycling. It is easy to use thanks to its double brake levers and single chainring gears. It has an aluminium frame to make it light, and an ergonomic saddle for comfort.

ELOPS 500 HIGH FRAME BLACK

ELOPS 500 HIGH FRAME BLACK: Instrukcja obsługi, naprawa

Designed for everyday cycling in town ... and enjoying it!The fun of city biking with the comfort of a Dutch-style bike (upright back, ergonomic grips, saddle designed for comfortable sitting and wide tyres).

VTT ROCKRIDER XC 100 27,5"+ (2019)

VTT ROCKRIDER XC 100 27,5"+ (2019): Instrukcja obsługi, naprawa

Ce VTT est con u pour se lancer dans la pratique du VTT Cross Country XC Cherchez la performance avec ce VTT XC en aluminium Transmission NX Eagle fourche Markhor et roues 27 5 pour vous d passer

riverside 900 grey green

RIVERSIDE 900 GREY GREEN 2020: Instrukcja obsługi, naprawa

Designed for people who like to go out for the day and enjoy long rides on roads and trails while taking in the scenery.Are you looking for an MTB you can ride on trails in all weathers and all year round?With its aluminium frame and high-quality equipment, the Riverside 900 is as versatile as a mountain bike can be!

Race 740 części zamienne

Rockrider Race 740: naprawa roweru, serwis sprzętu sportowego, części

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny rower race 740 z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

części RACE 900 TE MTB

Obsługa posprzedażowa roweru ROCKRIDER RACE 900 TE naprawa, serwis

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny rower Rockrider Race 900 Team Edition z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

naprawa riverside 900 20"

Obsługa posprzedazowa roweru Riverside 900 20": montaż, konserwacja

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny rower Riverside 900 20 cali z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

ROCKRIDER ST 530 MTB: naprawa, cześci zamienne, instruktaże, serwis

Wspracie techniczne roweru górskiego ROCKRIDER ST 530 MTB: serwis

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny rower Rockrider ST 530 z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

Wsparcie techniczne roweru Riverside 500 20": naprawa, konserwacja

Wsparcie techniczne roweru Riverside 500 20": naprawa, konserwacja

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny rower Riverside 500 20" z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

ROCKRIDER ST 560 MOUNTAIN BIKE

ROCKRIDER EXPL 520 : części zamienne, naprawa, konserwacja roweru

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny rower Expl 520 z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

VTT ROCKRIDER RACE 900 TE

Wsparcie techniczne roweru Rockrider Race 900 S: serwis, części, FAQ

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny rower Rockrider Race 900 S z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

serwis Riverside 100/120

Obsługa posprzedażowa rowery Riverside 100/120 20": części, naprawa

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny rower Riverside 100 i 120 z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

naprawa ROCKRIDER RACE 900 TE MTB

Rockrider Race 900: Support Decathlon, serwis online, części zamienne

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny rower RR Race 900 z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

ROCKRIDER 100 XC serwis

Rockrider XC 100: serwis rowerowy, naprawa roweru, konserwacja, części

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny rower XC 100 z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

ROCKRIDER ST 540 naprawa

ROCKRIDER EXPL 540: dedykowane części zamienne, naprawa roweru, serwis

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny rower Expl 540 z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

ROCKRIDER ST 120 MOUNTAIN BIKE - GREY / ORANGE

Wsparcie techniczne roweru górskiego Rockrider ST 120: naprawa, części

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny rower górski Rockrider ST 120 z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

AM 50 S MTB części zamienne

ROCKRIDER AM 50 S MTB: serwis roweru górskiego, części zamienne

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny rower AM 50 S MTB z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

naprawa XC 500 S MTB

ROCKRIDER XC 500 S MTB: serwis posprzedażowy, naprawa, części zamienne

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny rower XC 500 S z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

naprawa riverside 120 LF

Wsparcie techniczne roweru trekingowego Riverside 120 LF: naprawa

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny rower Riverside 120 LF z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

Naprawa XC 900 S MTB

Obsługa posprzedażowa roweru Rockrider XC 900 S MTB naprawa, części

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny rower Rockrider XC 900 S z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

XC 120 MTB naprawa

ROCKRIDER XC 120 MTB: serwis, wymiana cześci, konserwacja, naprawa

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny rower XC 120 MTB z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

serwis riverside 900 26 cali

Wsparcie techniczne roweru juniorskiego Riverside 900 26 cali: serwis

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny rower Riverside 900 26 cali z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

AM 100 HT MTB naprawa

ROCKRIDER AM 100 HT MTB: Support Decathlon, Serwis rowerowy online

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny rower AM 100 HT MTB z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

St 120 20" naprawa

Wsparcie techniczne roweru Rockrider ST 120 20": serwis, konserwacja

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny rower Rockrider ST 120 20" z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

ST 540 S MTB serwis

ROCKRIDER ST 540 S MTB: Support Decathlon, serwis online, części

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny rower ST 540 S z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

RIVERSIDE 100 2018

Obsługa techniczna roweru trekingowego Riverside 100: naprawa, części

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny rower trekingowy Riverside 100 z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

Triban 500

Triban 500 (2016): Instrukcja obsługi, naprawa

Welcome to the after-sales service page for your Triban 500.Designed for regular road cyclists, it is lightweight thanks to its aluminium frame. Perfect for your outings on the flat or on mountain roads, thanks to its specific drivetrain.

ST 500 20" serwis

Obsługa posprzedażowa roweru Rockrider ST 500 20": części zamienne

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny rower Rockrider ST 500 20" z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

Triban RC100

Triban RC100 (2020): Instrukcja obsługi, naprawa

Welcome to your Triban RC100 After Sales Service fact sheet. A versatile bike designed for new riders, the Triban RC100 offers simple gear changes, a single chainring and dropped handlebars.It's ideal for flat and gently undulating terrain. A comfortable ride with its 32mm wheels, the Triban RC100 takes roads and trails in its stride.

riverside 900 grey orange

RIVERSIDE 900 GREY ORANGE 2020: Instrukcja obsługi, naprawa

Designed for people who like to go out for the day and enjoy long rides on roads and trails while taking in the scenery.Are you looking for a hybrid bike you can ride on trails in all weathers and all year round? With its aluminium frame and high-quality equipment, the Riverside 900 is as versatile as a mountain bike can be!

naprawa AM 100 S MTB

ROCKRIDER AM 100 S: konserwacja, naprawa, części zamienne, serwis

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny rower AM 100 S z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

serwis ST 100 27,5

Obsługa techniczna roweru górskiego Rockrider ST 100 27,5":

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny rower Rockrider ST 100 z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

Triban Regular

Triban Regular (2020): Instrukcja obsługi, naprawa

Welcome to your Triban Easy After Sales Service fact sheet. Designed for women who are new to road cycling, this easy-to-use bike has double-grip brakes and easy-to-change gears using a single chainring. Thanks to its aluminium frame it's a light bike, while the ergonomic saddle makes it a comfortable ride.

ROCKRIDER 520 S MTB

ROCKRIDER 520 S MTB: Instrukcja obsługi, naprawa

Zaprojektowany do regularnej, umiarkowanie intensywnej jazdy dla ludzi, którzy lubią dreszczyk emocji związany z kolarstwem górskim. Pierwszy rower górski z pełną amortyzacją: innowacyjne zawieszenie oferujące 120 mm skoku z przodu i z tyłu, ergonomiczne siodełko, koła 27,5", podwójne hamulce tarczowe i 24-biegowy SRAM. Serwis, naprawa, konserwacja, montaż, części zamienne, filmy, wsparcie, FAQ, obsługa po sprzedażowa

8353686

ELOPS 920 LF: Instrukcja obsługi, naprawa

Nasz zespół specjalistów od rowerów zaprojektował ten rower do codziennej jazdy po mieście. Korzystaj z roweru podczas wszystkich swoich podróży! ‌ Ergonomiczna konstrukcja i światła zasilane dynamem sprawiają, że ta holenderka jest lekka, wygodna i dobrze wyposażona, dzięki czemu możesz jeździć z wyprostowanymi plecami i spokojem ducha.

vtt_rockrider_st_100_red_8501699

ROCKRIDER ST 100 U-FIT MTB CZERWONY: Instrukcja obsługi, naprawa

Zaprojektowany z myślą o ucieczce od wszystkiego podczas pierwszych przejażdżek na rowerze górskim. Ćwicz i baw się dobrze stawiając czoła małym przeszkodom w sercu natury. ‌ Komfort przede wszystkim: rama CGF z podwyższoną pozycją, zawieszenie 80 mm, siodełko ERGOFIT hammock z sztycą FLEX, koła 27,5" (26" w XS), abyś czuł się komfortowo w praktyce..

RIVERSIDE 920 serwis

RIVERSIDE 920:części zamienne, akcesoria, naprawa, serwis rowerowy

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny rower Riverside 920 z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

Riverside 500e Photo presentation

RIVERSIDE 500e: Instrukcja obsługi, naprawa

This hybrid e bike has been designed by the Riverside team using the same successful lifetime warranty alloy frame as the rest of the range Perfectly poised and extremely comfortable this reliable electric bike has a brushless 250 watt motor in the rear wheel hub which delivers 42Nm torque The down tube positioned Lithium ion 36V 11 6 Ah 418 WH battery adds balance whilst the hydraulic disc brakes and lockout front forks allows you to easily control the bike when out for a ride Available in two sizes M and L Approximate weight is 22kg Frame accepts full mudguards and rear pannier racks

BIKE RACK 500 BCLIP 26-28

Obsługa bagażnik 500 Onesecondclip 26-28": Instrukcja obsługi, naprawa

Sprawdź stronę wsparcia dla użytkowania bagażnika rowerowego Onesecondclip 500 z Decathlon. Zamów zestaw naprawczy online i wymień zużyte lub brakujące części sam. Pobierz instrukcje obsługi.

ST 900 serwis

ROCKRIDER ST 900 MTB: naprawa roweru, części zamienne, instrukcja

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny rower Rockrider ST 900 z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

RIVERSIDE 120

RIVERSIDE 120: Instrukcja obsługi, naprawa

Designed especially for people who ride for a couple of hours at most in parks and on paths, all with the idea of staying fit and enjoying the benefits of sport.Looking for a bike for your weekend rides? B'TWIN's Riverside 120 is easy to use and gives you everything you need to make your bike rides really enjoyable.

HOPRIDER 100 LOW FRAME

HOPRIDER 100 LOW FRAME: Instrukcja obsługi, naprawa

Designed for weekly journeys in the city and beyond. This bike is suitable for rides that are longer than 10 km.A sturdy bike that's ideal for both regular city journeys and countryside rides. Its 21 speeds get you up any hill. 

naprawa riverside 500

Wsparcie techniczne roweru trekingowego Riverside 500: montaż, naprawa

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny rower Riverside 500 z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

Triban 100

Triban 100 (2019): Instrukcja obsługi, naprawa

Welcome to the after-sales service page for your Triban 100. A versatile bike designed for new riders, the Triban RC100 offers simple gear changes, a single chainring and dropped handlebars.It's ideal for flat and gently undulating terrain. A comfortable ride with its 32mm wheels, this bike takes roads and trails in its stride.

Riverside 500 red silver

RIVERSIDE 500 RED SILVER 2020: Instrukcja obsługi, naprawa

Designed for touring up to 50 km on forest roads and paths or on dirt trailsAre you looking for a light, comfortable hybrid bike? The frame is made from aluminium and significantly improves comfort. The Riverside 500 has been designed for exploring.

ROCKRIDER ST 540 MTB WOMEN GREY

ROCKRIDER ST 540 MTB WOMEN GREY: Instrukcja obsługi, naprawa

Suited to women's body shape, this 27.5" mountain bike is designed for outings ranging from 1.5 and 3 hours. Putting your comfort first: this ST 540 Women's mountain bike has a raised position, an ergonomic saddle and 27.5" wheels, to help you feel more at ease. And the best thing is hydraulic disc brakes and 18 speeds!

Wsparcie techniczne roweru Rockrider ST 900 24 cale: montaż, naprawa

Wsparcie techniczne roweru Rockrider ST 900 24 cale: montaż, naprawa

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny rower juniorski Rockrider ST 900 24" z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

naprawa rr st 920 24"

Obsługa techniczna roweru juniorskiego MTB Rockrider 920: naprawa

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny rower Rockrider ST 920 24" z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

RIVERSIDE 540e

ROWER TREKKINGOWY ELEKTRYCZNY RIVERSIDE 540 E: Instrukcja obsługi, naprawa

Jedź dalej z płynnym, czułym wspomaganiem elektrycznym, nadaj tempo z pomocą centralnego silnika i daj sobie ten dodatkowy impuls, gdy tego potrzebujesz, podczas jazdy na dystansie do 120 km.

XC-900s-29 naprawa

ROCKRIDER XC 900 S MTB: serwis rowerowy decathlon, b'twin, części

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny rower Rockrider XC 900 S z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!.

ROCKRIDER ST 100 MTB White

Rower górski MTB damski 27,5 cala Rockrider ST 100: Instrukcja obsługi, naprawa

Dostosowany do kobiecej budowy ciała rower MTB 27,5" został stworzony na pierwsze wycieczki MTB w bezdeszczowe dni Komfort przede wszystkim: damski rower MTB ST 100 zapewnia uniesioną pozycję, ma wygodne siodło, koła 27,5'' (26"/XS), aby poczuć się swobodnie na MTB. Dwukomorowe obręcze i lekka, aluminiowa rama

HOPRIDER 500 LOW FRAME

ROWER MIEJSKI HOPRIDER 500 NISKA RAMA: Instrukcja obsługi, naprawa

Ten rower stworzony został na wszystkie rodzaje tras, do cotygodniowej jazdy po mieście i poza miastem. Idealny na przejazdy powyżej 10 km. ‌ Kompletnie wyposażony rower, wszechstronny (24 przełożenia) do pokonywania wzniesień. Wygodny, z aluminiową ramą, dzięki której rower jest lżejszy, oraz z amortyzowanym widelcem, aby unikać wstrząsów.

wsparcie riverside 500 24 cale

Wsparcie techniczne roweru juniorskiego Riverside 500 24 cale: naprawa

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny rower juniorski Riverside 500 24 cale z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

8359415

ELOPS 900 LF BLACK : Instrukcja obsługi, naprawa

Our team of cycling specialists has designed this bike for riding around town on a daily basis. Use your bike for all your journeys! The ergonomic design and dynamo-powered lights make this Dutch bike light, comfortable and well-equipped so that you can ride with a straight back and peace of mind.

TRIBAN RC520

ROWER SZOSOWY TRIBAN RC520 Z HAMULCAMI TARCZOWYMI: Instrukcja obsługi, naprawa

Stworzyliśmy ten rower szosowy do regularnej jazdy. Zapewni on duży komfort do dłuższej i dalszej jazdy. (dostępny także damski) ‌ Możesz jeździć dalej i częściej na najwygodniejszym rowerze szosowym, jaki stworzyliśmy. Doceń jego hydro-mechaniczne hamulce tarczowe, specjalną geometrię i grupę Shimano 105.

Triban 540

Triban 540 (2018): Instrukcja obsługi, naprawa

Welcome to the after-sales service page for your Triban 540.With its light, precise aluminium frame, its carbon fork and its Mavic wheels, this bike is designed for regular road cyclists. It is ideal for long rides thanks to its Shimano 105 drivetrain.

ROCKRIDER-ST-900 części

ROCKRIDER ST 900 MTB: naprawa roweru górskiego, części zamienne,

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny rower ST 900 MTB z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

ELOPS 500 LOW FRAME BLACK

ELOPS 500 LOW FRAME BLACK: Instrukcja obsługi, naprawa

Designed for everyday cycling in town ... and enjoying it!The fun of city biking with the comfort of a Dutch-style bike (upright back, ergonomic grips, saddle designed for comfortable sitting and wide tyres).

EDR AF 105 serwis

VAN RYSEL EDR AF 105: regulacja, konserwacja, naprawa roweru szosowego

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny rower EDR AF 105 z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

Rockrider e-ST 500 V2 women's electric mountain bike

Rockrider e-ST 500 V2 women's electric mountain bike: Instrukcja obsługi, naprawa

This electric mountain bike 39 s torque motor lets you explore absolutely anywhere while its 420Wh battery means you can go for even longer rides The parts are sized to be more robust

serwis ST 900 S

ROCKRIDER ST 900 S MTB: serwis rowerowy, części zamienne, naprawa

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny rower Rockrider ST 900 S z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

naprawa E-ST-900

ROCKRIDER E-ST 900: naprawa roweru elektrycznego, części zamienne

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny rower EST 900 z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

MTB AM 100 S

ROCKRIDER AM 100 S 11s MTB: Instrukcja obsługi, naprawa

Designed for the challenge of willing yourself to conquer the remotest climbs and the thrills of navigating the most exciting descents Discover our ALL MOUNTAIN MTBEnjoy our ALL MOUNTAIN full suspension MTB frame geometry designed for committed handling and compatible with 3 wheel sizes 27 5 29 and 27 5 PLUS

Triban 520

Triban 520 (2018): Instrukcja obsługi, naprawa

Welcome to the after-sales service page for your Triban 520Designed for regular road cyclists, it is lightweight thanks to its aluminium frame and carbon fork. Perfect for your outings on the flat or on mountain roads, thanks to its specific Shimano Sora drivetrain.

ROCKRIDER E-ST 900 ORANGE MOUNTAIN BIKE

ROCKRIDER E-ST 900 MOUNTAIN BIKE ORANGE: Instrukcja obsługi, naprawa

This 27.5 electric mountain bike is designed for MTB touring in the hills. There are no limits to where you can go with the E-ST 900. Overcome every obstacle with its high-torque central motor (70Nm) and stay out for longer thanks to its 500Wh battery.

8549624

ROWER MIEJSKI ELOPS SINGLE SPEED 500: Instrukcja obsługi, naprawa

Odkryj rower miejski typu "single speed", szybki i zwinny, stworzony przez nasz zespół. Wygląd fixie oraz funkcje roweru miejskiego! ‌ Nasz cel? Zaoferować przystępny, dobry rower miejski, zwinny, szybki i kompatybilny z używaniem jako fixie (piasta flip flop).

montaż st 900 20"

Obsługa techniczna Rockrider ST 900 20 cali: montaż, konserwacja

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny rower Rockrider ST 900 20" z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

VTT ROCKRIDER ST 530 BLACK

Wsparcie techniczne roweru Rockrider ST 530: naprawa, części zamienne

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny rower Rockrider ST 530 z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

B'Original 900

B'ORIGINAL 900 ROWER HYBRYDOWY: Instrukcja obsługi, naprawa

Podziwiaj okoliczne krajobrazy w komfortowych warunkach na tym rowerze hybrydowym przeznaczonym do długich weekendowych przejażdżek. ‌ Ciesz się spokojnymi przejażdżkami na rowerze B'Original 900. Posiada on w pełni amortyzowaną ramę i żelowe siodełko, dzięki czemu jest bardzo wygodny zarówno na drogach, jak i na szlakach.

Triban 100-FB

Triban 100 FB (2019): Instrukcja obsługi, naprawa

Welcome to the after-sales service page for your Triban 100 FB. We designed this versatile bike to get started with cycling, with simplified gear-changes, a single chainring and flat handlebar. Perfect for flat or slightly hilly terrain. Comfortable thanks to its 32mm tyres, you can easily go on roads and trails.

ROWER ELEKTRYCZNY UNIWERSALNY ORIGINAL 920 E

ROWER ELEKTRYCZNY UNIWERSALNY ORIGINAL 920 E: Instrukcja obsługi, naprawa

Nasz zespół projektantów-pasjonatów stworzył ten rower elektryczny, aby ułatwić przejażdżki po szosie i szutrach. Łatwo nadaj rytm swoim przejażdżkom! Dzięki wspomaganiu elektrycznemu dozujesz wysiłek i odczuwasz różnicę, jaką daje wsparcie silnika, na dystansie do 90 km. Serwis, naprawa, konserwacja, montaż, części zamienne, filmy, wsparcie, FAQ, obsługa po sprzedażowa

rockrider st520 mtb

ROCKRIDER ST 520 MTB: serwis, naprawa roweru, części zamienne

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny rower Rockrider ST 520 z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

540 S MOUNTAIN BIKE

ROCKRIDER 540 S - RED: Instrukcja obsługi, naprawa

Designed for mountain bikers who ride regularly at a moderate intensity and who want a real thrill!A sporty, full-suspension mountain bike with a rear air shock, 27.5" wheels, hydraulic disc brakes, 27-speed Shimano gears, and a fork lockout.

Rockrider ST 50 MTB Black

Obsługa techniczna Roweru górskiego MTB Rockrider ST 50: konserwacja

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny rower górski Rockrider ST 50 z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

Triban RC520 FB serwis

Triban RC520 FB: support decathlon, naprawa roweru, części zamienne

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny rower Triban RC 520 z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

ST 530 S MTB naprawa

Rockrider MTB ST 530 S 27,5": części zamienne, naprawa online, serwis

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny rower ST 530 S z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

EDR AF Ultegra serwis

EDR AF ULTEGRA (2020): DIY, naprawa, serwis, części zamienne, usługi

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny rower EDR AF Ultegra z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

RIVERSIDE 500 WHITE 2019

RIVERSIDE 500 2019 BIAŁY: Instrukcja obsługi, naprawa

Przeznaczony do jazdy po utwardzonych drogach, leśnych ścieżkach lub ścieżkach rowerowych o długości do 50 km. ‌ Szukasz roweru hybrydowego, który jest lekki i wygodny? Konstrukcja aluminiowej ramy tego roweru zauważalnie poprawia komfort jazdy. Riverside 500 został zaprojektowany z myślą o odkrywaniu.

HOPRIDER 900 HIGH FRAME

HOPRIDER 900 HIGH FRAME: Instrukcja obsługi, naprawa

Designed for everyday use in the city and beyond. This bike is suitable for rides that are longer than 10 km.A fully-equipped, versatile (27 speeds) city bike for tackling hills. The aluminium frame makes the bike lighter, while the suspension fork and seatpost make it really comfortable to ride. 

XC 500 29" 12-speed mountain bike

ROCKRIDER XC 500 12-SPEED, 29, 27.5+ AND 27.5 MTB: Instrukcja obsługi, naprawa

Zaprojektowany z myślą o regularnych treningach i uczestnictwie w wyścigach przełajowych. ‌ Przekraczaj swoje granice i śledź swoje wyniki. Wybierz nasz wysokiej klasy aluminiowy rower górski XC z 12-biegową przerzutką GX, widelcem REBA i kołami 29", 27,5"+ i 27,5". Ten rower MTB "SWITCH & RIDE" jest kompatybilny z 3 różnymi rozmiarami kół!

HOPRIDER 500 HIGH FRAME

HOPRIDER 500 HIGH FRAME: Instrukcja obsługi, naprawa

Designed for weekly journeys in the city and beyond. This bike is suitable for rides that are longer than 10 km.A fully-equipped, versatile (24 speeds) bike for tackling hills. Its aluminium frame, which makes it lighter, and its suspension fork, which avoids jolts, make it very comfortable. 

naprawa elops 500 single speed

Wsparcie techniczne Elops Single Speed 500: części zamienne, naprawa

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny rower miejski Elops Single Speed 500 z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

naprawa XC 100 S MTB

ROCKRIDER XC 100 S: naprawa roweru decathlon, serwis online, cześci

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny rower RR XC 100 S MTB z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

24" Kids' Decathlon Hybrid Bike Ages 9-12

Obsługa posprzedażowa roweru juniorskiego Riverside 100 24 cale serwis

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny rower juniorski Riverside 100 24 cale z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

HOPRIDER 100 HIGH FRAME

HOPRIDER 100 HIGH FRAME: Instrukcja obsługi, naprawa

Designed for weekly journeys in the city and beyond. This bike is suitable for rides that are longer than 10 km.A sturdy bike that's ideal for both regular city journeys and countryside rides. Its 21 speeds get you up any hill. 

MTB HELMET ROCKRIDER ST 50

Kask rowerowy MTB Rockrider ST 50: Instrukcja obsługi, naprawa

Kask rowerowy stworzony na pierwsze przejażdżki MTB. Chroń głowę przed gałęziami i uderzeniami w kasku ST 50. Jest on łatwy do dopasowania, z 2 klamrami pod uszami i jedną pod brodą. Dodatkowo posiada 15 otworów do wentylacji.

naprawa XC 900 MTB

ROCKRIDER XC 900 MTB: naprawa, serwis, części zamienne, filmy, porady

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny rower XC 900 MTR z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

MTB 27,5" ROCKRIDER 540 ALU szaro/czerwony

MTB 27,5" ROCKRIDER 540 ALU szaro/czerwony: Instrukcja obsługi, naprawa

Opracowany do regularnego użytkowania o średniej intensywności, dla kogoś poszukującego nowych wrażeń! Hydrauliczne hamulce tarczowe, 27-biegowy napęd SHIMANO, widelec z blokadą, zintegrowany zacisk siodła, lekkie uniwersalne opony , szerokie pedały z bardzo dobrą przyczepnością: prawdziwy plus podczas wycieczek rowerem górskim.

VTT XC 100 S 29" 12v

ROWER GÓRSKI ROCKRIDER XC 100S 12V: Instrukcja obsługi, naprawa

Przeznaczone do kolarstwa górskiego Cross Country (XC). Daj z siebie to, co najlepsze i stawiaj sobie wyzwania podczas każdego treningu. ‌ Wybierz nasz aluminiowy XC VVT, posiada ramę z pełnym zawieszeniem, przekładnią NX EAGLE, widelcem Manitou i kołami 29", 27,5" lub 27,5" plus. Ten "SWITCH & RIDE" VVT jest kompatybilny z 3 rozmiarami kół.

ROWER MIEJSKI ELOPS 520 WYSOKA RAMA NIEBIESKI

ROWER MIEJSKI ELOPS 520 WYSOKA RAMA NIEBIESKI: Instrukcja obsługi, naprawa

Ciesz się jazdą po mieście na wygodnej, pewnej i dobrze wyposażonej holenderce! Dzięki wysokiej ramie, przedniej platformie i sprężynie anty-rotacyjnej jazda zyskuje na dynamice i stabilności.

MTB HELMET ROCKRIDER 500

Kask MTB Rockrider 500: Instrukcja obsługi, naprawa

Przewiewny i regulowany kask na rower MTB, stworzony na wycieczki do 4 h. Łatwa regulacja pokrętłem i duża wygoda dzięki odpinanym piankom wewnątrz. Zaleta: zabudowany kask, 17 dużych otworów, kompatybilny z końskim ogonem i lampką typu VIOO clip.

St 100 20" części

Wsparcie techniczne Rockrider ST 100 20": części zamienne, naprawa

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny rower Rockrider ST 100 20" z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

ROWER MIEJSKI ELOPS 520 NISKA RAMA RÓŻOWY

ROWER MIEJSKI ELOPS 520 NISKA RAMA RÓŻOWY: Instrukcja obsługi, naprawa

Przeznaczony do codziennej jazdy po mieście... i czerpania z tego przyjemności! ‌ Wygodny rower miejski (styl "holenderski"), w pełni wyposażony (bagażnik lub koszyk) w zależności od modelu. Sprężyna antyrotacyjna ułatwiająca skręcanie i poprawiająca stabilność podczas postoju. Serwis, naprawa, konserwacja, montaż, części zamienne, filmy, wsparcie, FAQ, obsługa po sprzedażowa

ELOPS 100 HIGH FRAME

ROWER MIEJSKI ELOPS 100 WYSOKA RAMA: Instrukcja obsługi, naprawa

Zaprojektowany do codziennej jazdy po mieście... i czerpania z niej przyjemności! ‌ Radość z jazdy po mieście z komfortem roweru w stylu holenderskim ( wyprostowane plecy), ergonomiczne chwyty, siodełko zaprojektowane z myślą o wygodnym siedzeniu i szerokie opony).

1 of 9