8549624

Ref: 8549624

ROWER MIEJSKI ELOPS SINGLE SPEED 500

2020

Odkryj rower miejski typu "single speed", szybki i zwinny, stworzony przez nasz zespół. Wygląd fixie oraz funkcje roweru miejskiego!

Nasz cel? Zaoferować przystępny, dobry rower miejski, zwinny, szybki i kompatybilny z używaniem jako fixie (piasta flip flop).

Pierwsze użycie

Jak dostosowac wysokość siodła i kierownicy

Przed wyruszeniem na pierwszą przejażdżkę na nowym rowerze, należy go koniecznie odpowiednio wyregulować (jeśli nie został wyregulowany w sklepie) oraz napompować opony (patrz następny punkt). Do tej procedury potrzebny będzie klucz imbusowy #6.

Postępuj zgodnie z instrukcjami

Właściwe ciśnienie w oponach

Zalecane ciśnienie wynosi 6 barów, jeśli szukasz większego komfortu, zmniejsz ciśnienie do 5 barów. Chcesz większej wydajności? Zwiększ ciśnienie do 7 barów. Bądź ostrożny, pamiętaj o sprawdzaniu opon co 2 tygodnie.

ENSURING YOUR TYRES ARE AT THE RIGHT PRESSURE
Jakie błotniki wybrać do tego roweru?

Zdecydownie lepiej jak nie chlapie!

WHICH MUDGUARDS ARE COMPATIBLE 
Który fotelik dla dziecka najlepiej wybrać?

Polecamy fotelik montowany do ramy

WHICH CHILD SEAT IS COMPATIBLE? 
Jak zabezpieczyć rower przed kradzieżą?

Nigdy nie zostawiaj roweru luzem!

WHICH LOCK IS MOST COMPATIBLE?
Którą podpórkę wybrać?

Stawiaj rower każdej sytuacji

WHICH KICKSTAND IS COMPATIBLE? 
Jakie oświetlenie wybrać w mieście

Konserwacja

Raz na 15 dni - sprawdź ciśnienie w kołach

Zalecane ciśnienie wynosi 6 barów, jeśli szukasz większego komfortu, zmniejsz ciśnienie do 5 barów. Chcesz większej wydajności? Zwiększ ciśnienie do 7 barów. Pamiętaj, aby pompować opony co 2 tygodnie.

Raz na 3 miesiące - sprawdź hamulce

Klocki hamulcowe nie są wieczne. W zależności od tego, jak jedziesz, gdzie jedziesz i ile ważysz, hamulce zużywają się powoli lub szybko. Dlatego ważne jest, aby je regularnie sprawdzać i w razie potrzeby wymieniać.  Ponadto, czy hamulce są napięte?

W razie jakichkolwiek pytań polecamy wizytę w Serwisie Decathlon, gdzie technik rowerowy może wyregulować hamulce Państwa roweru miejskiego, aby upewnić się, że są one w najlepszej formie.

Sprawdź napięcie łańcucha

W przypadku poluzowania się łańcucha należy go napiąć poprzez jednoczesne dokręcenie dwóch uchwytów mocujących tylne koło, dzięki czemu koło będzie trzymało się prosto.

Mam problem

Jak zmienić koło w przypadku przebicia opony

Jeśli jest to tylne koło:

- zdjąć łańcuch z osłony

- poluzować nakrętki koła

- zdejmij koło w celu wymiany opony i dętki, przy zakładaniu koła pamiętaj o ponownym naciągnięciu łańcucha pozostawiając 1cm luzu (sprawdź to pociągając za łańcuch).

CITY SPEED 500 BLUE

CITY SPEED 500 BLUE

Instrukcja obsługi

  • Zapoznaj się z instrukcją obsługi swojego produktu