Triban Regular

Ref: 8506346

ROWER SZOSOWY TRIBAN REGULAR DAMSKI

2020

Rower stworzony przez nasz zespół projektowy z myślą o kobietach i przetestowany przez wiele pań. Idealny zarówno na płaskie trasy jak i na wzniesienia.

Każdy aspekt roweru przemyślany pod kątem kobiet. Rower łączy komfort i precyzję dzięki ramie z aluminium, wygodnej geometrii i widelcowi z włókna węglowego.

Montaż

Obejrzyj nasz film instruktażowy, aby dowiedzieć się, jak złożyć rower.

Zachowaj ostrożność podczas montażu wspornika kierownicy. Śruby mocujące kierownicę do wspornika powinny być dokręcone z siłą 6Nm.

Przed rozpoczęciem użytkowania roweru należy przesunąć dźwignię zacisków hamulcowych w dół, aby zbliżyć do siebie klocki hamulcowe.

Konserwacja

Dowiedz się, jak prawidłowo konserwować swój rower.

Naprawa

Odpowiedź, której szukasz, znajdziesz w FAQ.

Części zamienne

Potrzebujesz wymienić jakieś części? Tutaj znajdziesz wszystkie nasze części zamienne do swojego roweru

Triban Regular (2020)

Usługi serwisu

Możesz spróbować wykonać wszystkie powyższe prace samodzielnie lub możesz odwiedzić serwis w swoim sklepie Decathlon i poprosić nas o wykonanie ich dla Ciebie. Aby uzyskać więcej informacji na temat usług oferowanych przez warsztat, kliknij na poniższy link.

Triban Regular (2020)

Instrukcje obsługi

instrukcje obsługi

INSTRUKCJA OBSŁUGI ROWERU

User guides

TYLNA PRZERZUTKA SHIMANO SORA R3000

User guides

PRZEDNIA PRZERZUTKA SHIMANO SORA R3000

Nasze zobowiązanie

Commitment

TRIBAN udziela dożywotniej gwarancji na ramę, kierownicę i wspornik kierownicy (w normalnych warunkach użytkowania). Gwarancja na pozostałe części wynosi dwa lata.   Po rozpoczęciu użytkowania roweru, niektóre elementy mogą się nieco przestawić. Dlatego też w ciągu pierwszych sześciu miesięcy od daty zakupu oferujemy Państwu bezpłatny przegląd roweru.