ROWERY GÓRSKIE

Obsługa posprzedażowa rowerów górskich MTB | Decathlon Support

Stworzone do pokonywania ostrych podjazdów i urozmaiconych, pełnych nierówności tras nizinnych, solidne rowery MTB z odpowiednim wyposażeniem i dobranymi indywidualnie akcesoriami zapewniają niezapomniane wrażenia z jazdy. Jednak zakup roweru górskiego to dopiero początek wielkiej przygody. Dla wykorzystania maksymalnego potencjału sprzętu, zapewnienia sobie bezpieczeństwa i płynności jazdy należy zadbać o umiejętną obsługę, regularną regulację podzespołów oraz konserwację.

Obsługa posprzedażowa Decathlon Support to Twój osobisty poradnik i specjalistyczny przewodnik po serwisie rowerowym oraz samodzielnej diagnostyce. Wybierz najlepszy dla Ciebie rower górski MTB hardtail, miejski model trekkingowy lub rower ze wspomaganiem elektrycznym o wszechstronnym zastosowaniu, a w ramach obsługi posprzedażowej zyskasz stałe wsparcie techniczne od Decathlon. Zaufałeś nam, teraz my przygotujemy Cię do nieustannego pokonywania prawdziwych, rowerowych przeszkód.

vtt_rockrider_st_100_black_8405309

MOUNTAIN BIKE ROCKRIDER ST 100 - Black: Instrukcja obsługi, naprawa

Designed to help you break new ground on your first forays into mountain biking Push yourself and have fun as you take on the obstacles in your path and soak up nature Putting your comfort first and giving you an easy ride CGF frame with upright riding position 80mm suspension ErgoFit hammock saddle with Flex seat post and 27 5 wheels 26 in XS

VTT ROCKRIDER STILUS E-AM V2

VTT STILUS E-AM 27,5+" V2: Instrukcja obsługi, naprawa

Ten elektryczny rower (VTTAE) został zaprojektowany do jazdy All Mountain VTT.Jedź po najbardziej technicznych trasach  All Mountain VTT, korzystaj z pełni możliwości silnika BOSCH Performance Line CX. Rower ten został zaprojektowany tak, aby dać Ci frandę dzięki nowoczesnej geometrii i dostosowanemu wyposażeniu.

VTT ROCKRIDER XC 100 27,5"+ (2019)

VTT ROCKRIDER XC 100 27,5"+ (2019): Instrukcja obsługi, naprawa

Ce VTT est con u pour se lancer dans la pratique du VTT Cross Country XC Cherchez la performance avec ce VTT XC en aluminium Transmission NX Eagle fourche Markhor et roues 27 5 pour vous d passer

MTB_24_pouces_rockrider-white-blue

24" ROCKRIDER 500 mountain bike white blue: Instrukcja obsługi, naprawa

We have designed this mountain bike for children aged nine to 12 (135 to 150cm) who want to get out and about mountain biking on a regular basis. Equipped with a suspension fork, this 24" bike handles uneven terrain with ease. Thanks to its 18 speeds you can take undulating trails in your stride.

VTT ROCKRIDER ST 560 LTD BLANC

VTT ROCKRIDER ST 560 LTD BLANC: Instrukcja obsługi, naprawa

Jest to model o kołach 27,5" przeznaczony do jazdy , przez cały rok. Wyprawy trwające ponad 3 godziny.Większa wydajność i lepsza kontrola: widelec ROCKSHOX 100 mm z możliwością blokady na kierownicy, dwurzędowa korba, 20 biegów, lekkie, dwukomorowe koła 27,5"....  Ciesz się lekkością roweru ST 560 LTD VVT!

ROWER GÓRSKI MTB ROCKRIDER ST 100 24" DLA DZIECI

ROWER GÓRSKI MTB ROCKRIDER ST 100 24" DLA DZIECI: Instrukcja obsługi, naprawa

Stworzyliśmy ten rower górski dla dzieci od 9 do 12 lat (135 do 150 cm) do rozpoczęcia jazdy MTB. ‌ Do odkrywania wrażeń z jazdy MTB stworzyliśmy ten dziecięcy rower 24-calowy, solidny i prosty w użytkowaniu (tylko 1 tarcza i 6 biegów).

Race 740 części zamienne

Rockrider Race 740: naprawa roweru, serwis sprzętu sportowego, części

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny rower race 740 z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

ROCKRIDER ST 530 MTB: naprawa, cześci zamienne, instruktaże, serwis

Wspracie techniczne roweru górskiego ROCKRIDER ST 530 MTB: serwis

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny rower Rockrider ST 530 z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

VTT ROCKRIDER RACE 900 TE

Wsparcie techniczne roweru Rockrider Race 900 S: serwis, części, FAQ

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny rower Rockrider Race 900 S z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

ROCKRIDER ST 560 MOUNTAIN BIKE

ROCKRIDER EXPL 520 : części zamienne, naprawa, konserwacja roweru

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny rower Expl 520 z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

części RACE 900 TE MTB

Obsługa posprzedażowa roweru ROCKRIDER RACE 900 TE naprawa, serwis

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny rower Rockrider Race 900 Team Edition z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

naprawa ROCKRIDER RACE 900 TE MTB

Rockrider Race 900: Support Decathlon, serwis online, części zamienne

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny rower RR Race 900 z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

Naprawa XC 900 S MTB

Obsługa posprzedażowa roweru Rockrider XC 900 S MTB naprawa, części

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny rower Rockrider XC 900 S z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

ROCKRIDER ST 120 MOUNTAIN BIKE - GREY / ORANGE

Wsparcie techniczne roweru górskiego Rockrider ST 120: naprawa, części

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny rower górski Rockrider ST 120 z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

ROCKRIDER ST 540 naprawa

ROCKRIDER EXPL 540: dedykowane części zamienne, naprawa roweru, serwis

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny rower Expl 540 z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

XC 120 MTB naprawa

ROCKRIDER XC 120 MTB: serwis, wymiana cześci, konserwacja, naprawa

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny rower XC 120 MTB z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

AM 100 HT MTB naprawa

ROCKRIDER AM 100 HT MTB: Support Decathlon, Serwis rowerowy online

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny rower AM 100 HT MTB z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

ROCKRIDER 100 XC serwis

Rockrider XC 100: serwis rowerowy, naprawa roweru, konserwacja, części

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny rower XC 100 z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

naprawa XC 500 S MTB

ROCKRIDER XC 500 S MTB: serwis posprzedażowy, naprawa, części zamienne

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny rower XC 500 S z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

AM 50 S MTB części zamienne

ROCKRIDER AM 50 S MTB: serwis roweru górskiego, części zamienne

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny rower AM 50 S MTB z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

montaż st 900 20"

Obsługa techniczna Rockrider ST 900 20 cali: montaż, konserwacja

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny rower Rockrider ST 900 20" z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

VTT ROCKRIDER ST 530 BLACK

Wsparcie techniczne roweru Rockrider ST 530: naprawa, części zamienne

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny rower Rockrider ST 530 z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

rockrider st520 mtb

ROCKRIDER ST 520 MTB: serwis, naprawa roweru, części zamienne

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny rower Rockrider ST 520 z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

naprawa AM 100 S MTB

ROCKRIDER AM 100 S: konserwacja, naprawa, części zamienne, serwis

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny rower AM 100 S z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

serwis ST 100 27,5

Obsługa techniczna roweru górskiego Rockrider ST 100 27,5":

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny rower Rockrider ST 100 z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

ROCKRIDER 520 S MTB

ROCKRIDER 520 S MTB: Instrukcja obsługi, naprawa

Zaprojektowany do regularnej, umiarkowanie intensywnej jazdy dla ludzi, którzy lubią dreszczyk emocji związany z kolarstwem górskim. Pierwszy rower górski z pełną amortyzacją: innowacyjne zawieszenie oferujące 120 mm skoku z przodu i z tyłu, ergonomiczne siodełko, koła 27,5", podwójne hamulce tarczowe i 24-biegowy SRAM. Serwis, naprawa, konserwacja, montaż, części zamienne, filmy, wsparcie, FAQ, obsługa po sprzedażowa

vtt_rockrider_st_100_red_8501699

ROCKRIDER ST 100 U-FIT MTB CZERWONY: Instrukcja obsługi, naprawa

Zaprojektowany z myślą o ucieczce od wszystkiego podczas pierwszych przejażdżek na rowerze górskim. Ćwicz i baw się dobrze stawiając czoła małym przeszkodom w sercu natury. ‌ Komfort przede wszystkim: rama CGF z podwyższoną pozycją, zawieszenie 80 mm, siodełko ERGOFIT hammock z sztycą FLEX, koła 27,5" (26" w XS), abyś czuł się komfortowo w praktyce..

ST 900 serwis

ROCKRIDER ST 900 MTB: naprawa roweru, części zamienne, instrukcja

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny rower Rockrider ST 900 z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

Wsparcie techniczne roweru Rockrider ST 900 24 cale: montaż, naprawa

Wsparcie techniczne roweru Rockrider ST 900 24 cale: montaż, naprawa

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny rower juniorski Rockrider ST 900 24" z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

naprawa rr st 920 24"

Obsługa techniczna roweru juniorskiego MTB Rockrider 920: naprawa

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny rower Rockrider ST 920 24" z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

XC-900s-29 naprawa

ROCKRIDER XC 900 S MTB: serwis rowerowy decathlon, b'twin, części

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny rower Rockrider XC 900 S z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!.

ROCKRIDER ST 100 MTB White

Rower górski MTB damski 27,5 cala Rockrider ST 100: Instrukcja obsługi, naprawa

Dostosowany do kobiecej budowy ciała rower MTB 27,5" został stworzony na pierwsze wycieczki MTB w bezdeszczowe dni Komfort przede wszystkim: damski rower MTB ST 100 zapewnia uniesioną pozycję, ma wygodne siodło, koła 27,5'' (26"/XS), aby poczuć się swobodnie na MTB. Dwukomorowe obręcze i lekka, aluminiowa rama

ROCKRIDER-ST-900 części

ROCKRIDER ST 900 MTB: naprawa roweru górskiego, części zamienne,

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny rower ST 900 MTB z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

St 120 20" naprawa

Wsparcie techniczne roweru Rockrider ST 120 20": serwis, konserwacja

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny rower Rockrider ST 120 20" z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

ST 540 S MTB serwis

ROCKRIDER ST 540 S MTB: Support Decathlon, serwis online, części

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny rower ST 540 S z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

ST 500 20" serwis

Obsługa posprzedażowa roweru Rockrider ST 500 20": części zamienne

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny rower Rockrider ST 500 20" z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

naprawa XC 100 S MTB

ROCKRIDER XC 100 S: naprawa roweru decathlon, serwis online, cześci

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny rower RR XC 100 S MTB z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

Rockrider e-ST 500 V2 women's electric mountain bike

Rockrider e-ST 500 V2 women's electric mountain bike: Instrukcja obsługi, naprawa

This electric mountain bike 39 s torque motor lets you explore absolutely anywhere while its 420Wh battery means you can go for even longer rides The parts are sized to be more robust

serwis ST 900 S

ROCKRIDER ST 900 S MTB: serwis rowerowy, części zamienne, naprawa

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny rower Rockrider ST 900 S z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

naprawa E-ST-900

ROCKRIDER E-ST 900: naprawa roweru elektrycznego, części zamienne

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny rower EST 900 z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

MTB AM 100 S

ROCKRIDER AM 100 S 11s MTB: Instrukcja obsługi, naprawa

Designed for the challenge of willing yourself to conquer the remotest climbs and the thrills of navigating the most exciting descents Discover our ALL MOUNTAIN MTBEnjoy our ALL MOUNTAIN full suspension MTB frame geometry designed for committed handling and compatible with 3 wheel sizes 27 5 29 and 27 5 PLUS

ROCKRIDER E-ST 900 ORANGE MOUNTAIN BIKE

ROCKRIDER E-ST 900 MOUNTAIN BIKE ORANGE: Instrukcja obsługi, naprawa

This 27.5 electric mountain bike is designed for MTB touring in the hills. There are no limits to where you can go with the E-ST 900. Overcome every obstacle with its high-torque central motor (70Nm) and stay out for longer thanks to its 500Wh battery.

540 S MOUNTAIN BIKE

ROCKRIDER 540 S - RED: Instrukcja obsługi, naprawa

Designed for mountain bikers who ride regularly at a moderate intensity and who want a real thrill!A sporty, full-suspension mountain bike with a rear air shock, 27.5" wheels, hydraulic disc brakes, 27-speed Shimano gears, and a fork lockout.

Rockrider ST 50 MTB Black

Obsługa techniczna Roweru górskiego MTB Rockrider ST 50: konserwacja

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny rower górski Rockrider ST 50 z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

ST 530 S MTB naprawa

Rockrider MTB ST 530 S 27,5": części zamienne, naprawa online, serwis

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny rower ST 530 S z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

XC 500 29" 12-speed mountain bike

ROCKRIDER XC 500 12-SPEED, 29, 27.5+ AND 27.5 MTB: Instrukcja obsługi, naprawa

Zaprojektowany z myślą o regularnych treningach i uczestnictwie w wyścigach przełajowych. ‌ Przekraczaj swoje granice i śledź swoje wyniki. Wybierz nasz wysokiej klasy aluminiowy rower górski XC z 12-biegową przerzutką GX, widelcem REBA i kołami 29", 27,5"+ i 27,5". Ten rower MTB "SWITCH & RIDE" jest kompatybilny z 3 różnymi rozmiarami kół!

MTB HELMET ROCKRIDER 500

Kask MTB Rockrider 500: Instrukcja obsługi, naprawa

Przewiewny i regulowany kask na rower MTB, stworzony na wycieczki do 4 h. Łatwa regulacja pokrętłem i duża wygoda dzięki odpinanym piankom wewnątrz. Zaleta: zabudowany kask, 17 dużych otworów, kompatybilny z końskim ogonem i lampką typu VIOO clip.

MTB 27,5" ROCKRIDER 540 ALU szaro/czerwony

MTB 27,5" ROCKRIDER 540 ALU szaro/czerwony: Instrukcja obsługi, naprawa

Opracowany do regularnego użytkowania o średniej intensywności, dla kogoś poszukującego nowych wrażeń! Hydrauliczne hamulce tarczowe, 27-biegowy napęd SHIMANO, widelec z blokadą, zintegrowany zacisk siodła, lekkie uniwersalne opony , szerokie pedały z bardzo dobrą przyczepnością: prawdziwy plus podczas wycieczek rowerem górskim.

VTT XC 100 S 29" 12v

ROWER GÓRSKI ROCKRIDER XC 100S 12V: Instrukcja obsługi, naprawa

Przeznaczone do kolarstwa górskiego Cross Country (XC). Daj z siebie to, co najlepsze i stawiaj sobie wyzwania podczas każdego treningu. ‌ Wybierz nasz aluminiowy XC VVT, posiada ramę z pełnym zawieszeniem, przekładnią NX EAGLE, widelcem Manitou i kołami 29", 27,5" lub 27,5" plus. Ten "SWITCH & RIDE" VVT jest kompatybilny z 3 rozmiarami kół.

naprawa XC 900 MTB

ROCKRIDER XC 900 MTB: naprawa, serwis, części zamienne, filmy, porady

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny rower XC 900 MTR z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

MTB HELMET ROCKRIDER ST 50

Kask rowerowy MTB Rockrider ST 50: Instrukcja obsługi, naprawa

Kask rowerowy stworzony na pierwsze przejażdżki MTB. Chroń głowę przed gałęziami i uderzeniami w kasku ST 50. Jest on łatwy do dopasowania, z 2 klamrami pod uszami i jedną pod brodą. Dodatkowo posiada 15 otworów do wentylacji.

St 100 20" części

Wsparcie techniczne Rockrider ST 100 20": części zamienne, naprawa

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny rower Rockrider ST 100 20" z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

VTT ROCKRIDER 740S V2 BLANC 27,5 B'TWIN

ROWER GÓRSKI ROCKRIDER 740S V2 BLANC 27,5 B'TWIN: Instrukcja obsługi, naprawa

Zaprojektowane do kolarstwa górskiego all-mountain (AM), idealne dla tych, którzy szukają przyjemności z jazdy po nierównym terenie. ‌ Nasz rower górski all mountain z pełnym zawieszeniem: przekładnia kasetowa SRAM GX 1x11 NX 11/42, system blokady zawieszenia kierownicy ComboLock, widelec MANITOU Minute Comp i amortyzator Radium.

ROCKRIDER 540

MTB ROCKRIDER 540: Instrukcja obsługi, naprawa

Aluminiowa rama XC, napęd X7, hamulce hydrauliczne.

 • Rowery MTB hardtail dostosowane do Twoich potrzeb – naprawiaj, konserwuj, wyposażaj z Decathlon Support

  Na trasach pokonywanych z pomocą specjalistycznych rowerów sportowych występują warunki, które szybko weryfikują jakość oraz przygotowanie poszczególnych ich podzespołów. Tam, gdzie podczas gwałtownego hamowania sypią się kamienie, a błoto zastępuje twardą nawierzchnię, liczą się dobre parametry oraz nowoczesne rozwiązania mechaniczne. Rower górski to nie tylko ekonomiczny środek transportu, lecz także sprzęt sportowy, który pozwala realizować pasję, stale zwiększając wyzwania.

  Zagwarantuj sobie komfort prowadzenia roweru, optymalną dynamikę i stabilność jazdy, a także najwyższy poziom bezpieczeństwa z pomocą katalogu Decathlon Support. Przygotowując się do jazdy w terenie, nie musisz szukać otwartego serwisu, aby sprawdzić sterowność, wyregulować hamulce, zawieszenie roweru, wymienić oponę czy dobrać zapasowe części zamienne. W naszej ofercie znajdziesz instrukcje użytkowania, montażu i napraw, które z powodzeniem wykonasz samodzielnie. Wybierz odpowiednią kategorię porad w serwisie online Decathlon Support i sprawdź, jak rozwiązać problem lub wykonać usługi serwisowe bez wychodzenia z domu.

 • Serwis rowerowy Decathlon Support online – przygotuj rower górski i akcesoria do jazdy w terenie

  Nowoczesne modele MTB oraz górskie rowery elektryczne dobrych producentów zaprojektowano tak, aby w szczególnych warunkach eksploatacyjnych służyły najdłużej. Niezależnie od tego, czy użytkujesz sprzęt rekreacyjnie, czy też trenujesz w dyscyplinach takich, jak freeride, dirt jumping czy downhill, dzięki obsłudze posprzedażowej Decathlon Support uzyskasz dodatkowe wsparcie techniczne i dostosujesz zaawansowane komponenty modelu do konkretnego stylu jazdy.

  W swojej ofercie przygotowaliśmy szeroki wybór części zamiennych (np. łożyska, aluminiowe ramy, widelce itp.), konkurencyjnych akcesoriów z gwarancją, a także podręcznych narzędzi. Z pomocą katalogu porad, filmami instruktażowymi i zbiorem FAQ Decathlon Support oraz oferowanymi narzędziami, samodzielnie poradzisz sobie z wymianą łańcucha, przebiciem opony czy wymianą haka przerzutki np. marki Shimano.

 • Obsługa posprzedażowa modeli Mountain Bike – wybierz kategorie usług Decathlon Support

  Jeżeli przygotowujesz do jazdy swój pierwszy rower z serii Mountain Bikes, w systemie obsługi posprzedażowej Decathlon Support znajdziesz tutoriale video oraz wszystkie niezbędne informacje dotyczące np. regulacji wysokości kierownicy, ustawienia jej geometrii, docierania okładzin hamulcowych czy montażu pedałów. Z łatwością zapoznasz się zarówno z instrukcją obsługi i użytkowania całego roweru, jak i jego napędu. Pobierz ją na urządzenie mobilne, aby fachowe porady mieć zawsze pod ręką.

  Z pomocą Decathlon Support zadbasz też o prawidłową konserwację akcesoriów m.in. kasku dla jeszcze lepszej ochrony Twojej głowy podczas dynamicznej jazdy. Każdy, kto zdecyduje się na kupno pełnego sprzętu marki Rockrider zyska dodatkowo dożywotnią gwarancję na kierownicę, wspornik i ramę roweru górskiego, a także darmowy przegląd po 6 miesiącach aktywnego użytkowania. Przygotuj się na ekstremalne obciążenia, wykorzystaj całą energię z jazdy przy skokach i baw się bezpiecznie - Decathlon Support pomoże Ci zadbać o resztę.