BIEŻNIE | OBSŁUGA POSPRZEDAŻOWA DECATHLON

Obsługa posprzedażowa bieżni treningowych | Decathlon Support

Planujesz kupić bieżnię domową w sklepie sportowym Decathlon? A może jesteś już użytkownikiem naszego sprzętu? Bez względu na to, jaka jest Twoja odpowiedź, pragniemy poinformować, że wszystkim naszym Klientom przysługuje wysokiej klasy obsługa posprzedażowa bieżni. Jesteśmy jedynym oficjalnym dystrybutorem marki Domyos, której produkty cechują się wysoką jakością i atrakcyjną ceną. Wraz ze sprzedażą sprzętu do użytku domowego, oferujemy również szeroko pojęte wsparcie techniczne - od instrukcji dotyczących montażu bieżni, przez wskazanie części zamiennych do konkretnego modelu, po osobistą pomoc telefoniczną bądź mailową.

konserwacja T900D

Wsparcie techniczne bieżni Domyos T900D: naprawa, części zamienne

Na naszej stronie dowiesz się wszystkiego o obsłudze swojej bieżni T900D z Decathlon. FAQ, filmy instruktażowe, porady konserwacyjne a nawet wyselekcjonowane dedykowane części zamienne.

naprawa Domyos Initial Run

Wsparcie techniczne bieżni Domyos Initial Run: części, naprawa, serwis

Naprawa, konserwacja i dedykowane części zamienne. Wszystko to jako wartość dodana do zakupionej w Decathlon bieżni jest do twojej dyspozycji.

W500 naprawa

Obsługa techniczna bieżni Domyos W500: wsparcie decathlon, części

Posiadasz bieżnię W500 i chcesz co robić aby móc się nią cieszyć jak najdłużej? Zobacz poniższą stronę, sprawdź co zrobić w przypadku usterki i uzyskaj dostęp do dedykowanych części zamiennych.

Bieżnia Domyos W900 serwis, naprawa

Obsługa techniczna bieżni Domyos W900 C: serwis, konserwacja, naprawa

Aby łatwiej Ci było zacząć użytkować swoją bieżnię Domyos W900, przygotowaliśmy poniższą stronę, na której znajdziesz FAQ, instruktarz dotyczący konserwacji czy naprawy oraz dedykowane części zamienne.

naprawa RUN100E

Obsługa techniczna bieżni Domyos Run100E: serwis sprzętu fitness

Support Decathlon pomoże Ci odpowiedzieć na techniczne pytania dotyczące twojej bieżni Domyos Run100E. Dowiedz się jak ją obsługiwać, konserwować i w jaki sposób zgłosić usterkę.

Bieżnia Run100E-A serwis

Wsparcie techniczne bieżni Domyos Run100E-A: naprawa, konserwacja

Części zamienne dedykowane do bieżni Domyos Run100E, a dodatkowo filmy instruktażowe, pokazujące jak daną cześć wymienić. Wszystko to jako wartość dodana do zakupu w Decathlon.

W100 naprawa

Wsparcie techniczne bieżni Domyos W100: naprawa, części zamienne

Sprawdź jak użytkować swoją bieżnie z Decathlon. Zobacz nasze filmy instruktażowe i dedykowane części zamienne. Pobierz instrukcję obsługi.

WALK500 Domyos: naprawa

Obsługa techniczna bieżni Domyos WALK 500: Support Decathlon, serwis

Dzięki Support Decathlon dowiesz się jak naprawić swoją bieżnię Domyos Walk 500. Znajdziesz części zamienne i zobaczysz jak dokonać naprawy. Jeśli potrzebujesz pomocy, do dyspozycji oddajemy Ci nasze Centrum Wsparcia Technicznego.

T540C naprawa biezni

Obsługa techniczna bieżni Domyos T540C: konserwacja, naprawa, części

Na naszej stronie dowiesz się wszystkiego o obsłudze swojej bieżni Domyos T540C z Decathlon. FAQ, filmy instruktażowe, porady konserwacyjne a nawet wyselekcjonowane dedykowane części zamienne.

INCLINE RUN domyos części zamienne

Wsparcie techniczne bieżni Domyos Incline Run:naprawa, części zamienne

Zobacz nasze filmy instruktażowe, zamów potrzebne części zamienne i napraw swoją bieżnię Domyos Incline Run sam! Zobacz w jaki sposób ją konserwować, tak aby służyła Ci jak najdłużej.

T540B naprawa bieżni

Wsparcie techniczne bieżni Domyos T540B: support decathlon, części

Naprawa bieżni Domyos T540B jeszcze nigdy nie była taka prosta. Wejdź, zamów dedykowane części, zobacz film instruktażowy i zrób to sam! Sprawdź także w jaki sposób konserwować swój sprzęt, aby służył jak najdłużej.

T900C bieznia wsparcie

Wsparcie techniczne bieżni Domyos T900C: support decathlon,

Na poniższej stronie dowiesz się wszystkiego na temat naprawy i konserwacji swojej bieżni Domyos T900C. Znajdź potrzebne części zamienne zobacz jak je wymienić.

T520B naprawa bieżni

Wsparcie techniczne bieżni Domyos T520B: serwis, naprawa, części

Zobacz jak naprawić swoją bieżnię. Co zrobić jeśli zsuwa się taśma biegowa lub znużył się jakiś element. Wszystkie informacje o twoim sprzęcie sportowym znajdziesz w jednym miejscu.

Serwis BIEŻNIA T900B

Wsparcie techniczne bieżni Domyos T900B: Instrukcja obsługi, naprawa

Przekonaj się że dbanie o sprzęt sportowy jeszcze nigdy nie było takie proste. Tu, w jednym miejscu otrzymujesz wszelkie potrzebne informacje na temat użytkowania, konserwacji, naprawie i częściach zamiennych do twojej bieżni Domyos T900B.

Run100 serwis

Obsłucha techniczna bieżni Domyos Run100K: decathlon serwis, części

Jeśli zastanawiasz się jak naprawić swoją bieżnie Domyos Run100K, lub poszukujesz dedykowanych do niej części zamiennych. Nie wahaj się, wejdź a dowiesz się wszystkiego.

Bieżnia Domyos T520A części zamienne

Obsługa techniczna bieżni Domyos T520A - naprawa, decathlon support

Do zakupionej przez Ciebie bieżni Domyos T520A dodajemy Ci nasza stronę wsparcia technicznego. W przypadku awarii znajdziesz tu wszelkie potrzebne informacje, części zamienne i instrukcje w jaki sposób je wymienić.

Bieżnia Domyos T540A naprawa

Obsługa techniczna bieżni Domyos T540A: naprawa, konserwacja, części

Dowiedź się jak użytkować bieżnię Domyos T540A aby służyła Ci jak najdłużej. Znajdź nasz poradnik FAQ, filmy instruktażowe i dedykowane części zamienne a także pobierzesz instrukcję obsługi.

BIEŻNIA T900A serwis, naprawa

Wsparcie techniczne bieżni Domyos T900A: części zamienne, naprawa

Poszukujesz części do swojej bieżni? Nie mogłeś trafić lepiej, wyselekcjonowaliśmy części kompatybilne dokładnie z danym modelem sprzętu. Dodatkowo nagraliśmy i udostępniliśmy Ci filmy instruktażowe jak te części zamontować!

Bieżnia Domyos Intense Run naprawa

Obsługa techniczna bieżni Domyos Intense Run: naprawa, konserwacja

Szukasz informacji na temat tego w jaki sposób przywrócić swoja bieżnię Domyos Intense Run do sprawności? Tutaj znajdziesz wszystkie potrzebne informacje. Konserwacja, naprawa, części zamienne.

CLIMB BY DOMYOS

Wsparcie techniczne bieżni Climb by Domyos: serwis Decathlon, naprawa

Przejdź z nami przez wszystkie etapy użytkowania twojej bieżni Climb by Domyos. Do montażu po naprawę. Znajdź dedykowane części zamienne i ciesz się nią jak najdłużej.

ESSENTIAL RUN serwis

Obsługa techniczna bieżni Domyos ESSENTIAL RUN: Support Decathlon

Wejdź aby skorzystać z serwisu online dla twojej bieżni Essential Run. Znajdziesz tu informacje na temat obsługi i serwisu twojego sprzętu sportowego.

Bieżnia Domyos WALK BY DOMYOS serwis

Obsługa techniczna bieżni Walk by Domyos: naprawa sprzętu fitness

Skorzystaj z przygotowanej przez nas witryny do obsługi posprzedażowej. Znajdziesz w niej poradniki, instruktaże o naprawie i konserwacji, oraz dedykowane części zamienne do bieżni Walk by Domyos.

BIEŻNIA RUN PRO serwis

Wsparcie techniczne bieżni Domyos Run Pro: części zamienne, naprawa

Napraw swoją bieżnię nie ruszając się z domu. Sprawdź dedykowane części zamienne i filmy instruktażowe jak te części zamontować.

BIEŻNIA COMFORT RUN naprawa

Wsparcie techniczne bieżni Domyos Comfort Run: naprawa, części, serwis

Zobacz w jaki sposób użytkować, konserwować i naprawiać swoją bieżnię Comfort Run. Znajdź dedykowane części zamienne i naprawiaj sam, z pomocą naszych filmików instruktażowych!

ESHAPE BOOSTER naprawa

Obsługa techniczna bieżni Eshape Booster: naprawa. serwis online

Dowiedz się w jaki sposób użytkować swoją bieżnię Domyos Eshape Booster z Decathlon. Wszystkie informacje o konserwacji, naprawie czy częściach zamiennych znajdziesz właśnie tutaj.

ENERGY RUN naprawa

Obsługa techniczna bieżni Domyos Energy Run: naprawa, serwis decathlon

Znajdź odpowiedzi na pytania techniczne dotyczące twojej bieżni Domyos Energy Run. Dowiedz się jak ją konserwować czy naprawiać oraz znajdź dedykowane części zamienne.

Bieżnia Domyos TC 3 naprawa

Bieżnia Domyos TC 3: centrum wsparcia technicznego decathlon, naprawa

Zdecyduj jak chcesz żeby Ci pomóc naprawić twoja bieżnię. Możemy wysłać naszego technika, a możesz po zamówieniu części i obejrzeniu naszych filmików zrobić to sam!

Bieżnia Domyos TC 7 naprawa

Bieżnia Domyos TC 7: instrukcja, części zamienne, serwis, naprawa

Naprawa czy konserwacja bieżni jeszcze nigdy nie była taka prosta. Wystarczy że skorzystasz z naszej witryny wsparcia, gdzie znajdziesz dedykowane poradniki, instruktaże i części zamienne.

Bieżnia Domyos TC 5 serwis

Bieżnia Domyos TC 5, wsparcie techniczne decathlon, naprawa, części

Wejdź i zobacz jak prosta może być konserwacja lub naprawa twojej bieżni z Decathlon. Znajdź nasze poradniki i dedykowane części zamienne.

Bieżnia Domyos SOFT WALK naprawa

Bieżnia Domyos SOFT WALK: serwis, naprawa, części zamienne

Zobacz jak w łatwy sposób , nie ruszając się z domu naprawić swoją bieżnię. Zobacz nasz poradnik i zamów części zamienne. Do pobrania udostępniamy instrukcję obsługi.

Bieżnia Domyos TC 10 naprawa

Bieżnia Domyos TC 10: serwis, naprawa, części zamienne, sprzęt fitness

Chcesz się dowiedzieć co zrobić jak bieżnia odmawia posłuszeństwa? Wejdź na poniższą stronę i dowiedz się wszystkiego z przygotowanych przez nas bloków tematycznych.

Bieżnia Domyos WALK'IN serwis

Wsparcie techniczne Domyos WALK'IN:

Przekonaj się że sam możesz zadbać o swój sprzęt. Z pomocą naszej witryny wsparcia wyregulujesz i naprawisz swoją bieżnie nie wychodząc z domu. Zapraszamy na Support Decathlon.

BIEŻNIA DOMYOS TC 4 serwis

BIEŻNIA DOMYOS TC 4: Instrukcja obsługi, naprawa, części zamienne

Jeśli twoja bieżnia stoi nieużywana bo z jakiegoś powodu przestała działać, wejdź na poniższą stronę i znajdź potrzebne informacje do tego aby ja znów uruchomić!

Bieżnia Domyos TC 2 support site

Bieżnia Domyos TC 2: support decathlon,

Napraw swoją bieżnię dzięki naszej witrynie wsparcia. Znajdź nasz poradnik FAQ, instrukcje konserwacji i dedykowane części zamienne.

Bieżnia Domyos TC 790 naprawa

Bieżnia Domyos TC 790: support decathlon, naprawa sprzętu sportowego

Krop po kroku, zobacz jak konserwować i naprawiać swoja bieżnię z Decathlon. Na poniższej stronie znajdziesz wszystkie informacje na temat technicznej obsługi swojego sprzętu.

BIEŻNIA Decathlon TC 290 wsparcie online

BIEŻNIA Domyos TC 290: Support Decathlon, naprawa online

Zobacz w jaki sposób dbać o swoją bieżnię aby przedłużyć jej funkcjonowanie. Konserwacja, naprawa oraz części zamienne, wszystko w jednym miejscu dostępne za pomocą jednego kliknięcia.

Bieżnia Domyos TC 490 naprawa

Bieżnia Domyos TC 490: instrukcja, serwis sprzętu sportowego, naprawa

Zajrzyj na naszą witrynę wsparcia technicznego bieżni Domyos TC 490 i zobacz jak ją naprawić, konserwować lub wymienić zużyte części, jak taśma czy płyta biegowa.

Bieżnia Domyos TC 270 naprawa

Bieżnia Domyos TC 270: serwis decathlon, naprawa, instrukcja

Napraw swoją bieżnię sam. My dostarczymy Ci części zamienne i know how jak to zrobić. Wszystko w jednym miejscu na wyciągnięcie palca!

Bieżnia Domyos TF 160 naprawa

Bieżnia Domyos TF 160: instrukcja, serwis, naprawa, części zamienne

Ta witryna to wartość dodana do zakupionego w Decathlon sprzętu sportowego. Znajdziesz tu wszelkie potrzebne informacje na temat technicznej obsługi twojej bieżni. Naprawa, konserwacja i części zamienne, wszystko na wyciągnięcie palca!

Bieżnia Domyos TC 760 naprawa

Bieżnia Domyos TC 760: support decathlon, serwis online

Przywróć do pełnej sprawności swoją bieżnię nie wychodząc z domu. Zamów części zamienne i sprawdź jak je zamontować.

Bieżnia Domyos TC 470 serwis

Bieżnia Domyos TC 470: naprawa door to door, części do sprzętu fitness

Sprawdź co zrobić po wyświetleniu błędu na konsoli, lub jak wycentrować taśmę biegową. Skontaktuj się z naszym Centrum Wsparcia Technicznego lub pobierz instrukcje obsługi.

Bieżnia Domyos TC 140 naprawa

Bieżnia Domyos TC 140: naprawa, serwis online

Twoja bieżnia potrzbuję pomocy technicznej? Wejdź i zobacz jak możemy Ci pomóc z poziomu twojego telefonu lub komputera. Wszystko abyś nie musiał rezygnować z uprawiania sportu.

BIEŻNIA TC 450 naprawa, części

BIEŻNIA Domyos TC 450: Support Decathlon, serwis, naprawa, części

Wejdź aby sprawdzić przygotowane przez nas materiały na temat technicznej obsługi twojej bieżni. Znajdziesz tu FAQ, porady dotyczące konserwacji i naprawy, oraz dedykowane części zamienne.

Bieżnia Domyos TC 530 serwis

Bieżnia Domyos TC 530: centrum wsparcia technicznego, serwis online

W tym miejscu krok po kroku wytłumaczymy Ci jak dbać o swoją bieżnię. Pokażemy jak smarować płytę biegową i centrować taśmę. Znajdziesz tu także dedykowane części zamienne.

 • Montaż - jak zamontować bieżnię elektryczną oferowaną przez markę Domyos

  Bieżnia to sprzęt, którego użytkowanie nie należy do zbyt skomplikowanych. Niestety nie możemy powiedzieć tego o jej montażu. Wymaga on bowiem nieco cierpliwości i staranności. Jeśli chcesz dowiedzieć się, na czym polega montaż bieżni, wystarczy wejść na konkretny model znajdujący się na naszej liście, a następnie poszukać odpowiedniej sekcji w zakładce produktu. Nasza pomoc i serwis posprzedażowy bieżni oferuje w tej kwestii film instruktażowy, na którym krok po kroku pokazujemy jak należy postępować z wybranym sprzętem.

 • FAQ - najczęściej zadawane pytania dotyczące problemów z bieżnią do biegania

  Jako, że zajmujemy się całościową obsługą zamówień oraz pomocą i serwisem, w zakładce każdego produktu fitness znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane przez naszych Klientów pytania. Jeśli więc masz problem ze swoją ulubioną bieżnią, sprawdź czy nie widnieje on na naszej liście. W dziale FAQ uzyskasz porady dotyczące użytkowania sprzętu, regulacji oraz ewentualnych awarii

 • Konserwacja - informacje dodatkowe na temat tego, jak należy dbać o sprzęt fitness

  Wyświetlacz, pas biegowy, poręcze, konsola oraz pozostałe części bieżni należy odpowiednio konserwować i pielęgnować. Aby móc korzystać z bieżni w sposób bezpieczny i komfortowy, regularnie powinno się dokręcać luźne śruby, smarować pas każdej bieżni a także dbać o czystość całej konstrukcji bieżni. W sekcji "konserwacja" na stronie obsługi posprzedażowej Decathlon Support znajdziesz wszelkie niezbędne informacje na temat tego jak robić to w sposób poprawny.

 • Wsparcie techniczne - zobacz jak możesz skorzystać z naszej pomocy

  Niewłaściwe użytkowanie, brak odpowiedniej konserwacji i różnego typu drobne usterki mogą być przyczyną awarii sprzętu. Jeśli borykasz się z wadliwym produktem, prosimy o kontakt z naszym centrum wsparcia technicznego. Możesz zrobić to dzwoniąc pod podany w odpowiedniej sekcji numer telefonu, pisać na podany w tym samym miejscu adres e-mail oraz skontaktować się z nami poprzez formularz. Uważamy, że każdy kupujący powinien mieć możliwość kontaktu ze sprzedawcą, dlatego uruchomiliśmy specjalną linię telefoniczną, która czynna jest codziennie od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 do 20:00.

 • Części zamienne - jak dokupić elementy zgodne ze specyfikacja konkretnego urządzenia cardio

  Regularne treningi mogą powodować szybsze zużycie pewnych części sprzętu. Jeśli ulegną one uszkodzeniu lub zużyciu przed upływem gwarancji, wymianę tych elementów oraz koszty robocizny weźmiemy na siebie. Jeżeli jednak okres gwarancji już się skończył, w naszej ofercie znajdziesz części zamienne do kupienia. Aby ułatwić naszym Klientom szukanie pasujących elementów, umieściliśmy je w jednym miejscu. W dowolnym momencie możesz więc poszukać sekcji: części zamienne a po wciśnięciu przycisku, przeniesiemy Cię do miejsca, w którym umieściliśmy produkty dedykowane Twojemu sprzętowi.

 • Instrukcja - gdzie można pobrać dokument z instrukcją obsługi bieżni treningowej

  Nasze produkty zostały zaprojektowane tak, by gwarantować komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Aby spełniały swoją rolę, należy odpowiednio o nie dbać i przechowywać zgodnie z zaleceniami producenta. Wszelkie wytyczne znajdują się w instrukcji obsługi sprzętu. Jeśli z jakiegoś powodu nie masz do niej dostępu, możesz pobrać ją na naszej stronie internetowej. Dzięki temu zawsze będziesz mógł przeczytać ją na swoim smartfonie lub komputerze.