sav fitness cardio training tapis de course velo appartement velo elliptique domyos

Obsługa posprzedażowa sprzętów treningowych fitness | Decathlon Support

Zastanawiasz się nad korzystaniem z oferty Decathlon?Oferujemy nie tylko wysokiej jakości sprzęt i akcesoria fitness w atrakcyjnej cenie, ale również wysokiej klasy obsługę posprzedażową sprzętów treningowych fitness. Prowadzimy kompleksową usługę serwisową i doradczą. Jesteśmy jedynym dystrybutorem marek takich jak Corenght czy Domyos, których serwis przeprowadzamy w naszych stacjonarnych punktach. Jeśli więc zależy Ci na profesjonalnym doradztwie produktowym, miłej i kompetentnej obsłudze w ramach sprzedaży a także na długo po jej zakończeniu, zapraszamy do zapoznania się z asortymentem Decathlon i ofertą Decathlon Support.

 • Montaż - gdzie znaleźć informacje dotyczące składania sprzętu fitness 

  Zamawiając produkty w naszym sklepie internetowym, bądź kupując je stacjonarnie, w komplecie otrzymujesz stosowną instrukcję obsługi. Jeśli jednak potrzebujesz dodatkowej pomocy, na naszej stronie obsługi posprzedażowej Decathlon Support, znajdziesz filmy instruktażowe. Pokazujemy w nich krok po kroku wszelkie tajemnice montażu konkretnych modeli sprzętów. Jeżeli więc chcesz obejrzeć sfilmowany montaż swojej bieżni, rowerka, orbitreka, steppera czy wioślarza, wyszukaj swój model na liście naszych produktów, a następnie znajdź film z zakładce produktu.

 • FAQ - najczęściej zadawane pytania odnośnie sprzętu do fitness 

  Dział FAQ to zbiór najczęściej zadawanych przez naszych Klientów pytań. Znajdują się w nim zapytania dotyczące problemów związanych z montażem i konserwacją sprzętu a także ewentualnych nieprawidłowości związanych ze sposobem działania produktu. Jak nietrudno się domyślić, sekcja ta cieszy się dużą popularnością wśród naszych Klientów. Większość problemów można bowiem rozwiązać stosując się do naszych zaleceń, które przeczytać można w sekcji FAQ.

 • Konserwacja - jak dbać o swoje domowe studio treningu, aby przedłużyć jego żywotność

  Aby sprzęt współpracował z nami jak najdłużej, należy o niego odpowiednio zadbać. W tym celu powinno się go czyścić z najwyższą starannością a także poddawać regularnym zabiegom konserwującym. Aby proces pielęgnacji przebiegał prawidłowo, warto skorzystać z naszych podpowiedzi. Umieściliśmy je w zakładce każdego produktu fitness. Po odnalezieniu swojego sprzętu na naszej liście, należy więc poszukać sekcji dotyczącej konserwacji, a następnie przeczytać poszczególne zagadnienia.

 • Centrum wsparcia - jeśli masz pytania, skontaktuj się z naszym działem pomocy technicznej

  Jako, że nasza firma wyłącznym dystrybutorem produktów marek takich jak Domyos czy Corenght, nikt nie zna się na naszym sprzęcie do wyposażenia siłowni lepiej niż my sami. Dlatego, jeśli masz jakiekolwiek problemy, których nie udało się wyjaśnić poprzez lekturę wskazówek dostępnych w sekcji FAQ, zapraszamy do kontaktu z naszym centrum wsparcia technicznego. Możesz zrobić to za pomocą telefonu, bądź wiadomości e-mail. Infolinia telefoniczna działa od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00.

 • Elementy do wymiany - poznaj dedykowane części zamienne do sprzętów do ćwiczeń fitness

  Nawet najbardziej wytrzymały sprzęt może ulec zużyciu, dlatego stworzyliśmy sekcję oferującą części zamienne do naszych produktów. Jeśli więc szukasz elementu zamiennego do sprzętu nabytego w Decathlon, odszukaj go na liście produktów a następnie przejrzyj zakładkę produktową. Na jej dole odnajdziesz dział o nazwie "części zamienne". Po wciśnięciu przycisku, zostaniesz przeniesiony/przeniesiona do naszego sklepu internetowego decathlon.pl, w którym umieściliśmy dedykowane konkretnym sprzętom części

 • Instrukcja obsługi - dokument online gotowy do pobrania w każdej chwili

  Jak wspomnieliśmy wyżej, instrukcja obsługi dodawana jest do każdego naszego sprzętu sportowego. Jeśli z jakiegoś powodu nie masz do niej dostępu, zawsze masz możliwość pobrania jej z naszej strony internetowej Decathlon Support. Wystarczy, że znajdziesz na liście sprzętów swój model urządzenia. Dokument do pobrania znajduje się w dolnej partii zakładki produktowej.

Fitness Trening Cardio

Domyos udziela gwarancji na ten produkt w normalnych warunkach użytkowania na okres pięciu lat na konstrukcję oraz dwóch lat na pozostałe części i robociznę od daty zakupu widniejącej na dowodzie zakupu.