ROWERY STACJONARNE (VM)

Obsługa posprzedażowa rowerów stacjonarnych | Decathlon Support

W Decathlon poza sprzedażą, zajmujemy się również serwisem, naprawą oraz konserwacją oferowanego przez nas sprzętu fitness. Naszym Klientom przysługuje obsługa posprzedażowa rowerów stacjonarnych. Co wchodzi w jej skład? Między innymi dostęp do większości niezbędnych informacji poprzez stronę wsparcia technicznego Decathlon Support, możliwość pobrania instrukcji obsługi konkretnego modelu produktu oraz nasza nowość - centrum wsparcia technicznego, w którym otrzymasz bezpośrednią pomoc od naszego personelu.

EB SEAT naprawa

Obsługa techniczna roweru stacjonarnego Domyos EB Seat:montaż, napraw

Do roweru Domyos EB Seat dedykujemy poniższą stronę wsparcia, dzięki której dowiesz się w jaki sposób konserwować i naprawiać swój sprzęt. Zamów części do domu i skorzystaj z pomocy naszych filmów instruktażowych przy ich instalacji.
EB FOLD naprawa

Rower stacjonarny Domyos EB Fold: serwis, naprawa, części zamienne

Techniczna obsługa posprzedażowa twojego roweru EB Fold. A w niej dostęp do naszego FAQ, porad konserwacyjnych czy instruktaży naprawy. Wszystko to w raz z dedykowanymi częściami zamiennymi i filmami video da Ci samodzielność!
naprawa Eb 520

Wsparcie techniczne roweru stacjonarnego Domyos 520: naprawa, montaż

Naprawa i konserwacja roweru stacjonarnego Domyos EB 520 jeszcze nigdy nie była taka prosta. Możesz jej dokonać sam z pomocą naszych instruktaży i zamawiając części zamienne prosto do domu.
woodbike serwis

Rower stacjonarny Domyos Woodbike: naprawa sprzętu fitness, części

Konserwacja i naprawa sprzętu we własnym domu? Nie ma żadnego problemu. Wejdź i zobacz przygotowane przez nas poradniki i instruktaże, zamów części zamienne do domu i przywróć swój rower stacjonarny Domyos Woodbike do pełnej sprawności!
EB 120 serwis

Wsparcie techniczne roweru Domyos EB 120: części zamienne. konserwacja

Napraw swój rower stacjonarny Domyos Essentiel EB 120 sam. Zamów do domu części zamienne, otwórz na naszej stronie film instruktażowy i bądź niezależny! Dodatkowo poradnik konserwacji i instrukcja do pobrania.
serwis Mini bike Domyos

Wsparcie techniczne Mini bike Domyos: Instrukcja obsługi, naprawa

Wejdź i zobacz jak opiekować się swoim rowerem stacjonarnym Domyos Mini Bike. Konserwuj i naprawiaj z pomocą naszych filmów instruktażowych. Zamawiaj części do domu i wymieniaj je sam.
EB 140 naprawa

Obsługa techniczna roweru stacjonarnego Domyos EB 140: naprawa, montaż

Support Decathlon daje Ci możliwość samodzielnej konserwacji lub naprawy sprzętu sportowego zakupionego w naszych sklepach. Do twojej dyspozycji oddajemy poradniki, instruktaże i dedykowane części zamienne
EB 900 serwis

Wsparcie techniczne roweru stacjonarnego Domyos 900: montaż, naprawa

Wejdź i zobacz jak opiekować się swoim rowerem stacjonarnym Domyos 900. Konserwuj i naprawiaj z pomocą naszych filmów instruktażowych. Zamawiaj części do domu i wymieniaj je sam.
FEB 500 SP

Wsparcie techniczne roweru BIKE 500: Instrukcja obsługi, naprawa

Wejdź i zobacz jak użytkować swój rower stacjonarny Domyos Bike 500. Konserwuj i naprawiaj z pomocą naszych filmów instruktażowych. Zamawiaj części do domu i wymieniaj je sam.
ROWER STACJONARNY VM E ENERGY

ROWER STACJONARNY VM E ENERGY: Instrukcja obsługi, naprawa

Wejdź i zobacz jak opiekować się swoim rowerem stacjonarnym Domyos VM E Energy. Konserwuj i naprawiaj z pomocą naszych filmów instruktażowych. Zamawiaj części do domu i wymieniaj je sam.
VM ESSENTIAL + serwis

Rower Stacjonarny VM ESSENTIAL +: naprawa sprzętu Decathlon, części

Serwis twojego roweru VM Essential + może być prostu i przyjemny. Wejdź i zobacz jak go konserwować i naprawiać. Zamów części zamienne do domu i bądź niezależny.
serwis VM ESSENTIAL 2

Rower Stacjonarny Domyos VM ESSENTIAL 2: naprawa sprzętu fitness

Obsługa techniczna twojego roweru w pigułce. FAQ, poradniki konserwacji i instruktaże naprawy. Dedykowane części zamienne czy instrukcja obsługi do pobrania. Wszystko w jednym miejscu.
serwis VM  ESSENTIAL

Obsługa techniczna roweru Domyos Essential: montaż, naprawa, części

Przekonaj się jak w prosty sposób zadbać o swój rower stacjonarny Domyos Essential z Decathlon. Sprawdź nasze poradniki i instruktaże konserwacji i naprawy. Zamów do domu części zamienne i ciesz się sprzętem jak najdłużej!
Rower Stacjonarny VM E SEAT

Rower Stacjonarny Domyos VM E SEAT: naprawa, części zamienne

Wejdź i zobacz jak opiekować się swoim rowerem stacjonarnym Domyos VM E Seat. Konserwuj i naprawiaj z pomocą naszych filmów instruktażowych. Zamawiaj części do domu i wymieniaj je sam.
Rower Stacjonarny VM E FOLD

Obsługa techniczna roweru stacjonarnego Domyos VM E Fold: naprawa

Zaprojektowany, aby poprawić Twoją wytrzymałość i wydajność (regularne użytkowanie)Idealny do małych przestrzeni, ten składany rower mieszkalny może zmniejszyć swój rozmiar o ponad 50% do przechowywania. Dzięki aplikacji "E CONNECTED*" można skorzystać z usług trenera w domu.ZALETY :PŁYNNOŚĆ PEDAŁOWANIA: koło zamachowe 6 kgCOACHING: 6 funkcji, 9 programówPersonalizowany coaching z aplikacją E CONNECTEDKOMPAKTOWOŚĆ: Rower składany, 50% bardziej kompaktowy po złożeniuKOMFORT DOMOWY: Regulacja kątowa kierownicy umożliwiająca prostą lub bardziej sportową pozycję plecówPORĘCZNOŚĆ: Caster na każdej stopie, aby poruszać rowerem jedną rękąWYTRZYMAŁOŚĆ: Maksymalna waga użytkownika: 110 kg
Rower Stacjonarny VM COMFORT BLACK

Rower Stacjonarny VM COMFORT BLACK

Zaprojektowany z myślą o utrzymaniu kształtu przy maksymalnej wygodzie (regularne użytkowanie).Najbardziej komfortowy rower domowy w naszej ofercie. Jego siodełko, łatwe do ustawienia i regulacji sprawia, że treningi są dużo przyjemniejsze.ZALETY :PŁYNNOŚĆ PEDAŁOWANIA : koło zamochowe 6 kgTECHNOLOGIA: 5 funkcji, w tym tętno z założonym pasem7 programówKOMFORT: wygodne siodełko, łatwe do rozsunięcia, regulacja kierownicy, kliny pod stopamiTRANSPORT: kółka łatwe do przenoszeniaWYTRZYMAŁOŚĆ: Maksymalna waga użytkownika: 130 kg Serwis, naprawa, konserwacja, montaż, części zamienne, filmy, wsparcie, FAQ, obsługa po sprzedażowa, sprzętu sportowego
VM FOLD 6 domyos, naprawa

Wsparcie techniczne roweru stacjonarnego Domyos VM Fold 6: naprawa

Kupiłeś rower stacjonarny Domyos VM Fold 6 w decathlon a teraz potrzebujesz wymienić jakieś części? Na naszej witrynie uzyskasz wszelkie potrzebne do tego informacje. Znajdziesz dedykowane części zamienne lub pobierzesz instrukcje obsługi.
Rower Stacjonarny VM 430

Obsługa techniczna roweru stacjonarnego Domyos VM 430: naprawa, części

Naprawa i konserwacja roweru stacjonarnego Domyos VM 430 jeszcze nigdy nie była taka prosta. Możesz jej dokonać sam z pomocą naszych instruktaży i zamawiając części zamienne prosto do domu.
Rower Stacjonarny VM 400 2010

Wsparcie techniczne roweru stacjonarnego Domyos VM 400 2010: serwis

Naprawa i konserwacja roweru stacjonarnego Domyos VM 400 jeszcze nigdy nie była taka prosta. Możesz jej dokonać sam z pomocą naszych instruktaży i zamawiając części zamienne prosto do domu.
Rower Stacjonarny VM COMFORT

Obsługa techniczna roweru stacjonarnego Domyos VM Comfort: naprawa

Naprawa i konserwacja roweru stacjonarnego Domyos VM Comfort jeszcze nigdy nie była taka prosta. Możesz jej dokonać sam z pomocą naszych instruktaży i zamawiając części zamienne prosto do domu.
Rower Stacjonarny VA 530

Obsługa techniczna roweru stacjonarnego Domyos VA 530: serwis

Naprawa i konserwacja roweru stacjonarnego Domyos VA 530 jeszcze nigdy nie była taka prosta. Możesz jej dokonać sam z pomocą naszych instruktaży i zamawiając części zamienne prosto do domu.
Rower Stacjonarny VM 230

Wsparcie techniczne roweru stacjonarnego Domyos VM 230:naprawa, części

Zaprojektowany, aby utrzymać cię w formie. Idealny rower domowy do powrotu do sportu i utrzymania kondycji! JEGO ZALETY:PŁYNNOŚĆ PEDAŁOWANIA: płynne pedałowanie dla komfortu stawów (4 kg koło zamachowe).COACHING: 5 funkcji (kalorie, odległość, czas, prędkość, częstość akcji serca)KOMFORT DOMOWY: Ergonomiczna kierownica i kliny nożne dla lepszego wsparciaPORĘCZNOŚĆ: Kółka do łatwego przemieszczania. Serwis, naprawa, konserwacja, montaż, części zamienne, filmy, wsparcie, FAQ, obsługa po sprzedażowa, sprzętu sportowego
Rower Stacjonarny VM 130

Obsługa techniczna roweru stacjonarnego Domyos VM 130: części, serwis

Naprawa i konserwacja roweru stacjonarnego Domyos VM 130 jeszcze nigdy nie była taka prosta. Możesz jej dokonać sam z pomocą naszych instruktaży i zamawiając części zamienne prosto do domu.
Rower Stacjonarny VM 530

Wsparcie techniczne roweru stacjonarnego Domyos VM 530: części, serwis

Naprawa i konserwacja roweru stacjonarnego Domyos VM 530 jeszcze nigdy nie była taka prosta. Możesz jej dokonać sam z pomocą naszych instruktaży i zamawiając części zamienne prosto do domu.
Domyos VM FOLD 3 naprawa

Wsparcie techniczne roweru stacjonarnego Domyos VM FOLD 3: naprawa

Wejdź i zobacz jak konserwować i naprawiać swój sprzęt, tak aby służył sprawnie i długo. Zamów do domu części zamienne i przywróć swój rower do sprawności
ROWER STACJONARNY VM 120

Wsparcie techniczne roweru stacjonarnego Domyos VM 120: serwis, części

Naprawa i konserwacja roweru stacjonarnego Domyos VM 120 jeszcze nigdy nie była taka prosta. Możesz jej dokonać sam z pomocą naszych instruktaży i zamawiając części zamienne prosto do domu.
Rower Stacjonarny VE 120

Rower Stacjonarny VE 120

Przeznaczony do regularnego treningu kardiochirurgicznego w domu.JEGO ZALETY:WYTRZYMAŁOŚĆ: Koło zamachowe: 3 kg. Stabilność roweru. 8 poziomów trudności.KOMFORT DOMOWY: Gładkie, ciche pedałowanie. Prosta regulacja mechaniczna.ŁATWA OBSŁUGA: Nowa, intuicyjna, wąska konsola: 1 przycisk i 5 funkcji. Tryb autoskanowania.Pomiar AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ: Wyświetlacz konsoli: przebyta odległość, spalone kalorie, czas, prędkość, czas trwania.ŁATWE PRZECHOWANIE: Kompaktowy produkt do łatwego przechowywania. Serwis, naprawa, konserwacja, montaż, części zamienne, filmy, wsparcie, FAQ, obsługa po sprzedażowa, sprzętu sportowego
serwis VA 510

Wsparcie techniczne roweru stacjonarnego Domyos VA 510: naprawa

Naprawa i konserwacja roweru stacjonarnego Domyos VA 510 jeszcze nigdy nie była taka prosta. Możesz jej dokonać sam z pomocą naszych instruktaży i zamawiając części zamienne prosto do domu.
Rower Stacjonarny VM 510

Obsługa techniczna roweru stacjonarnego Domyos VM 510: części, serwis

Naprawa i konserwacja roweru stacjonarnego Domyos VM 510 jeszcze nigdy nie była taka prosta. Możesz jej dokonać sam z pomocą naszych instruktaży i zamawiając części zamienne prosto do domu.
Rower Stacjonarny VA 300

Obsługa techniczna roweru stacjonarnego Domyos VA 300: naprawa

Naprawa i konserwacja roweru stacjonarnego Domyos VA 300 jeszcze nigdy nie była taka prosta. Możesz jej dokonać sam z pomocą naszych instruktaży i zamawiając części zamienne prosto do domu.
naprawa VM 200

Wsparcie techniczne roweru stacjonarnego Domyos VM 200: naprawa

Naprawa i konserwacja roweru stacjonarnego Domyos VM 200 jeszcze nigdy nie była taka prosta. Możesz jej dokonać sam z pomocą naszych instruktaży i zamawiając części zamienne prosto do domu.
Rower Stacjonarny VM 500

Obługa techniczna roweru stacjonarnego Domyos VM 500: serwis, części

Naprawa i konserwacja roweru stacjonarnego Domyos VM 500 jeszcze nigdy nie była taka prosta. Możesz jej dokonać sam z pomocą naszych instruktaży i zamawiając części zamienne prosto do domu.
Rower Stacjonarny VM 590

Wsparcie techniczne roweru stacjonarnego Domyos VM 590: naprawa

Zaprojektowany aby utrzyma Ci w formie Idealny rower domowy Domyos VM 590 do powrotu do sportu i utrzymania formy Serwis, naprawa, konserwacja, montaż, części zamienne, filmy, wsparcie, FAQ, obsługa po sprzedażowa, sprzętu sportowego
Rower Stacjonarny VM 790

Obsługa techniczna roweru stacjonarnego Domyos VM 790: naprawa, części

Naprawa i konserwacja roweru stacjonarnego Domyos VM 790 jeszcze nigdy nie była taka prosta. Możesz jej dokonać sam z pomocą naszych instruktaży i zamawiając części zamienne prosto do domu.
Rower Stacjonarny VM 290

Wsparcie techniczne roweru stacjonarnego Domyos VM 290: naprawa

Naprawa i konserwacja roweru stacjonarnego Domyos VM 290 jeszcze nigdy nie była taka prosta. Możesz jej dokonać sam z pomocą naszych instruktaży i zamawiając części zamienne prosto do domu.
serwis VM 190

Wsparcie techniczne roweru stacjonarnego Domyos VM 190: serwis, części

Naprawa i konserwacja roweru stacjonarnego Domyos VM 190 jeszcze nigdy nie była taka prosta. Możesz jej dokonać sam z pomocą naszych instruktaży i zamawiając części zamienne prosto do domu.
Rower Stacjonarny VM ERGO 2008

Rower Stacjonarny VM ERGO 2008

Zaprojektowany, aby utrzymać cię w formie. Idealny rower domowy do powrotu do sportu i utrzymania kondycji!  Jest to kompletne działanie pozwalające na rozwój równowagi i mobilizacji mięśni dolnych partii ciała.*W celu utrzymania dobrej kondycji, WHO zaleca regularne i umiarkowane wykonywanie tej czynności (lekkie pocenie się, należy umieć prowadzić rozmowę): 22 min/dzień.*Aby schudnąć, a w szczególności zmniejszyć masę tkanki tłuszczowej, WHO zaleca praktykowanie tej aktywności również w sposób regularny i umiarkowany, ale dłuższy: 44 min/dzień. Serwis, naprawa, konserwacja, montaż, części zamienne, filmy, wsparcie, FAQ, obsługa po sprzedażowa, sprzętu sportowego
Rower Stacjonarny VM ERGO

Rower Stacjonarny VM ERGO

Zaprojektowany, aby utrzymać cię w formie. Idealny rower domowy do powrotu do sportu i utrzymania kondycji!  Jest to kompletne działanie pozwalające na rozwój równowagi i mobilizacji mięśni dolnych partii ciała.*W celu utrzymania dobrej kondycji, WHO zaleca regularne i umiarkowane wykonywanie tej czynności (lekkie pocenie się, należy umieć prowadzić rozmowę): 22 min/dzień.*Aby schudnąć, a w szczególności zmniejszyć masę tkanki tłuszczowej, WHO zaleca praktykowanie tej aktywności również w sposób regularny i umiarkowany, ale dłuższy: 44 min/dzień. Serwis, naprawa, konserwacja, montaż, części zamienne, filmy, wsparcie, FAQ, obsługa po sprzedażowa, sprzętu sportowego
ROWER STACJONARNY VM 180

ROWER STACJONARNY VM 180: Instrukcja obsługi, naprawa

Zaprojektowany, aby utrzymać cię w formie. Idealny rower domowy do powrotu do sportu i utrzymania kondycji!  Jest to kompletne działanie pozwalające na rozwój równowagi i mobilizacja mięśni dolnych partii ciała.*W celu utrzymania dobrej kondycji, WHO zaleca regularne i umiarkowane wykonywanie tej czynności (lekkie pocenie się, należy umieć prowadzić rozmowę): 22 min/dzień.*Aby schudnąć, a w szczególności zmniejszyć masę tkanki tłuszczowej, WHO zaleca praktykowanie tej aktywności również w sposób regularny i umiarkowany, ale dłuższy: 44 min/dzień. Serwis, naprawa, konserwacja, montaż, części zamienne, filmy, wsparcie, FAQ, obsługa po sprzedażowa, sprzętu sportowego
Rower Stacjonarny VM 480

Rower Stacjonarny VM 480

Data wprowadzenia na rynek: 2008Zaprojektowany, aby utrzymać cię w formie. Idealny rower domowy do powrotu do sportu i utrzymania kondycji!  Jest to kompletne działanie pozwalające na rozwój ENDURANCJI i TONIFIKACJI mięśni dolnych partii ciała.*Aby utrzymać swoją formę, WHO zaleca regularne i umiarkowane wykonywanie tej czynności (lekkie pocenie się, należy umieć prowadzić rozmowę): 22 min/dzień.*Aby schudnąć, a w szczególności aby zmniejszyć ilość tkanki tłuszczowej, WHO zaleca, abyś praktykował tę czynność regularnie i umiarkowanie, ale przez dłuższy okres czasu: 44 min/dzień. Serwis, naprawa, konserwacja, montaż, części zamienne, filmy, wsparcie, FAQ, obsługa po sprzedażowa, sprzętu sportowego
Rower Stacjonarny VM 680

Rower Stacjonarny VM 680

Data wprowadzenia na rynek: 2008Zaprojektowany, aby utrzymać cię w formie. Idealny rower domowy do powrotu do sportu i utrzymania kondycji!  Jest to kompletne działanie pozwalające na rozwój równowagi i wzmocnienie mięśni dolnych partii ciała. *Aby utrzymać swoją formę, WHO zaleca regularne i umiarkowane wykonywanie tej czynności (lekkie pocenie się, należy umieć prowadzić rozmowę): 22 min/dzień.*Aby schudnąć, a w szczególności aby zmniejszyć ilość tkanki tłuszczowej, WHO zaleca, abyś praktykował tę czynność regularnie i umiarkowanie, ale przez dłuższy okres czasu: 44 min/dzień. Serwis, naprawa, konserwacja, montaż, części zamienne, filmy, wsparcie, FAQ, obsługa po sprzedażowa, sprzętu sportowego
Rower Stacjonarny VM 580

Rower Stacjonarny VM 580

Zaprojektowany, aby utrzymać cię w formie. Idealny rower domowy do powrotu do sportu i utrzymania kondycji! Serwis, naprawa, konserwacja, montaż, części zamienne, filmy, wsparcie, FAQ, obsługa po sprzedażowa
Rower Stacjonarny VM 770

Rower Stacjonarny VM 770

Data wprowadzenia na rynek: 2007Zaprojektowany, aby utrzymać cię w formie. Idealny rower domowy do powrotu do sportu i utrzymania kondycji! Jest to kompletne działanie pozwalające na rozwój równowagi i wzmocnienie mięśni dolnych partii ciała.*Aby utrzymać swoją formę, WHO zaleca regularne i umiarkowane wykonywanie tej czynności (lekkie pocenie się, należy umieć prowadzić rozmowę): 22 min/dzień.*Aby schudnąć, a w szczególności aby zmniejszyć ilość tkanki tłuszczowej, WHO zaleca, abyś praktykował tę czynność regularnie i umiarkowanie, ale przez dłuższy okres czasu: 44 min/dzień.
Rower Stacjonarny VM 660

Rower Stacjonarny VM 660

Zaprojektowany, aby utrzymać cię w formie. Idealny rower domowy do powrotu do sportu i utrzymania kondycji! Jest to kompletne działanie pozwalające na rozwój równowagi i mobilizacji mięśni dolnych partii ciała.*Aby utrzymać swoją formę, WHO zaleca regularne i umiarkowane wykonywanie tej czynności (lekkie pocenie się, należy umieć prowadzić rozmowę): 22 min/dzień.*Aby schudnąć, a w szczególności aby zmniejszyć ilość tkanki tłuszczowej, WHO zaleca, abyś praktykował tę czynność regularnie i umiarkowanie, ale przez dłuższy okres czasu: 44 min/dzień.
Rower Stacjonarny VM 460

Rower Stacjonarny VM 460

Zaprojektowany, aby utrzymać cię w formie. Idealny rower domowy do powrotu do sportu i utrzymania kondycji!  Jest to kompletne działanie pozwalające na rozwój ENDURANCJI i TONIFIKACJI mięśni dolnych partii ciała. *Aby utrzymać swoją formę, WHO zaleca regularne i umiarkowane wykonywanie tej czynności (lekkie pocenie się, należy umieć prowadzić rozmowę): 22 min/dzień.*Aby schudnąć, a w szczególności aby zmniejszyć ilość tkanki tłuszczowej, WHO zaleca, abyś praktykował tę czynność regularnie i umiarkowanie, ale przez dłuższy okres czasu: 44 min/dzień. Serwis, naprawa, konserwacja, montaż, części zamienne, filmy, wsparcie, FAQ, obsługa po sprzedażowa, sprzętu sportowego
Rower stacjonarny WM 160 serwis

Rower Stacjonarny WM 160: naprawa, konserwacja, części zamienne

Odkryj nasz serwis posprzedażowy, zobacz jak konserwować i naprawiać swój rower stacjonarny. Znajdź potrzebne części zamienne i wymieć je sam za pomocą naszych filmów instruktażowych.
Rower Stacjonarny VM 560

Rower Stacjonarny VM 560

Zaprojektowany, aby utrzymać cię w formie. Idealny rower domowy do powrotu do sportu i utrzymania kondycji! Jest to kompletne działanie pozwalające na rozwój równowagi i mobilizacji mięśni dolnych partii ciała. Serwis, naprawa, konserwacja, montaż, części zamienne, filmy, wsparcie, FAQ, obsługa po sprzedażowa, sprzętu sportowego
ROWER STACJONARNY VA 360

ROWER STACJONARNY VA 360: Instrukcja obsługi, naprawa

Zaprojektowany, aby utrzymać sprawność fizyczną przy jednoczesnym dbaniu o kręgosłup (regularne użytkowanie). Rower siedzący jest idealny do utrzymania kondycji, utraty wagi lub bezpiecznej rehabilitacji. Serwis, naprawa, konserwacja, montaż, części zamienne, filmy, wsparcie, FAQ, obsługa po sprzedażowa, sprzętu sportowego
Rower Stacjonarny VM 950

Rower Stacjonarny VM 950

Data wprowadzenia na rynek: 2005Zaprojektowany, aby utrzymać cię w formie. Idealny rower domowy do powrotu do sportu i utrzymania kondycji! Jest to kompletne działanie pozwalające na rozwój równowagi i wzmocnienie mięśni dolnych partii ciała.*Aby utrzymać swoją formę, WHO zaleca regularne i umiarkowane wykonywanie tej czynności (lekkie pocenie się, należy umieć prowadzić rozmowę): 22 min/dzień.*Aby schudnąć, a w szczególności aby zmniejszyć ilość tkanki tłuszczowej, WHO zaleca, abyś praktykował tę czynność regularnie i umiarkowanie, ale przez dłuższy okres czasu: 44 min/dzień. Serwis, naprawa, konserwacja, montaż, części zamienne, filmy, wsparcie, FAQ, obsługa po sprzedażowa, sprzętu sportowego
MAGNET 7500

Rower Stacjonarny MAGNET 7500: Instrukcja obsługi, naprawa

Zaprojektowany, aby utrzymać cię w formie. Idealny rower domowy do powrotu do sportu i utrzymania kondycji! Jest to kompletne działanie pozwalające na rozwój równowagi i mobilizacji mięśni dolnych partii ciała. Serwis, naprawa, konserwacja, montaż, części zamienne, filmy, wsparcie, FAQ, obsługa po sprzedażowa, sprzętu sportowego
Rower Stacjonarny VM 150

Rower Stacjonarny VM 150

Rower Stacjonarny Data wprowadzenia na rynek: 2005
Rower Stacjonarny VM 740

Rower Stacjonarny VM 740

Przeznaczony do regularnego treningu cardio w domu (3 do 5 godzin tygodniowo).Jest to działanie kompletne, o niewielkim wpływie na środowisko. Pozwala to na :- Rozwój równowagi ekologicznej - Mobilizacja całego ciałaAby utrzymać swój kształt, WHO zaleca praktykowanie tej aktywności w sposób regularny i umiarkowany (lekkie pocenie się, trzeba umieć prowadzić rozmowę): 22 min/dzień.Aby schudnąć, a w szczególności aby zmniejszyć ilość tkanki tłuszczowej, WHO zaleca, aby aktywność ta była również praktykowana regularnie i umiarkowanie, ale przez dłuższy okres czasu: 44 min/dzień.Przetłumaczono z www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)
Rower Stacjonarny VM 740 DIS

Rower Stacjonarny VM 740 DIS

Zaprojektowany, aby utrzymać cię w formie. Idealny rower domowy do powrotu do sportu i utrzymania kondycji! Jest to kompletne działanie pozwalające na rozwój równowagi i mobilizacji mięśni dolnych partii ciała.*Aby utrzymać swoją formę, WHO zaleca regularne i umiarkowane wykonywanie tej czynności (lekkie pocenie się, należy umieć prowadzić rozmowę): 22 min/dzień.*Aby schudnąć, a w szczególności aby zmniejszyć ilość tkanki tłuszczowej, WHO zaleca, abyś praktykował tę czynność regularnie i umiarkowanie, ale przez dłuższy okres czasu: 44 min/dzień.
ROWER STACJONARNY VM 440

ROWER STACJONARNY VM 440: Instrukcja obsługi, naprawa

Zaprojektowany z myślą o utrzymaniu dobrej kondycji. Idealny rower treningowy do powrotu do sportu i utrzymania formy! Stanowi kompletną aktywność pozwalającą na rozwój WYTRZYMAŁOŚCI i TONIFIKACJĘ mięśni dolnej części ciała. Serwis, naprawa, konserwacja, montaż, części zamienne, filmy, wsparcie, FAQ, obsługa po sprzedażowa, sprzętu sportowego
Rower Stacjonarny VM 630

Rower Stacjonarny VM 630

Zaprojektowany, aby utrzymać cię w formie. Idealny rower domowy do powrotu do sportu i utrzymania kondycji! Jest to kompletne działanie pozwalające na rozwój równowagi i TONIFIKACJI mięśni dolnych partii ciała.*Aby utrzymać swoją formę, WHO zaleca regularne i umiarkowane wykonywanie tej czynności (lekkie pocenie się, należy umieć prowadzić rozmowę): 22 min/dzień.*Aby schudnąć, a w szczególności zmniejszyć masę tkanki tłuszczowej, WHO zaleca regularne i umiarkowane wykonywanie tej czynności, ale przez dłuższy okres czasu: 44 min/dzień Serwis, naprawa, konserwacja, montaż, części zamienne, filmy, wsparcie, FAQ, obsługa po sprzedażowa, sprzętu sportowego
Rower Stacjonarny VM 900

Rower Stacjonarny VM 900

Zaprojektowany z myślą o utrzymaniu dobrej kondycji. Idealny rower treningowy do powrotu do sportu i utrzymania formy! Dzięki niemu można rozwijać WYTRZYMAŁOŚĆ i TONIFIKACJĘ mięśni dolnej części ciała.
Rower Stacjonarny VM 600

Rower Stacjonarny VM 600

Zaprojektowany z myślą o utrzymaniu dobrej kondycji. Idealny rower treningowy do powrotu do sportu i utrzymania formy! Jest to kompletna aktywność pozwalająca na rozwój WYTRZYMAŁOŚCI i TONIFIKACJĘ mięśni dolnej części ciała. Serwis, naprawa, konserwacja, montaż, części zamienne, filmy, wsparcie, FAQ, obsługa po sprzedażowa, sprzętu sportowego

Pomoc techniczna Decathlon Support - jak skontaktować się z naszym centrum wsparcia

Jak wspomnieliśmy wyżej, Decathlon oferuje nie tylko sprzedaż, ale również usługi serwisowe. Jeśli masz problem z wyświetlaczem, ustawieniem programów treningowych, pedałowaniem i szeroko pojętym użytkowaniem sprzętu, prosimy o kontakt z naszym centrum wsparcia technicznego. Możesz zgłosić tam usterkę swojego roweru i zamówić serwis do własnego domu. Wraz z zakupem roweru, otrzymujesz bowiem kilkuletni okres gwarancyjny na sprzęt marki Domyos, podczas którego robocizna jest bezpłatna, podobnie jak ewentualne części zamienne.

Części zamienne - jak znaleźć pasujące do danego modelu akcesoria i elementy na wymianę

Lata wymagającej jazdy powodują zużycie niektórych części. Mimo, że staramy się, aby nasz sprzęt funkcjonował maksymalnie długo, pewne elementy ulegają starciu, uszkodzeniu i zużyciu. Abyś nie musiał/musiała szukać tych elementów samodzielnie, przygotowaliśmy pasujące do danego roweru części zamienne. Po wybraniu modelu z listy, należy więc odszukać w zakładce produktu sekcję z częściami zamiennymi. Stamtąd zostaniesz przeniesiony bezpośrednio do działu sklepu Decathlon, w którym umieściliśmy kompatybilne z Twoim urządzeniem części a także wybór akcesoriów, które sprawdzą się w komplecie z danym rowerem.

Instrukcja obsługi online - dostępna w dowolnym momencie

Jeśli z jakiegoś powodu nie masz dostępu do instrukcji obsługi swojego roweru, nie musisz się martwić. W Decathlon dbamy o to, by użytkowanie naszego sprzętu było komfortowe i bezpieczne, dlatego na stronie Decathlon Support, znajdziesz instrukcję w wersji dokumentu do ściągnięcia na komputer, tablet lub telefon. Znajduje się ona w zakładce każdego produktu.