Unselected
HYBRID BIKES

Obsługa posprzedażowa rowerów uniwersalnych | Decathlon Support

Zakupy w sklepie sportowym Decathlon oznaczają nie tylko inwestycję w wysokiej jakości sprzęt sportowy, ale także w najwyższej klasy obsługę posprzedażową rowerów uniwersalnych, czyli takich, które stworzone są do jazdy po utwardzonych drogach polnych oraz asfaltowych. Naszym Klientom i Klientkom oferujemy więc zarówno profesjonalne doradztwo produktowe w zakresie dobierania roweru do indywidualnych potrzeb i wymagań, jak i pomoc w jego konserwacji, naprawie i wymianie części. Na stronie internetowej support.decathlon.pl znajdziesz także pasujące do Twojego modelu roweru akcesoria oraz szczegółowe instrukcje obsługi.

Unselected
riverside 900 grey green

RIVERSIDE 900 GREY GREEN 2020: Instrukcja obsługi, naprawa

Designed for people who like to go out for the day and enjoy long rides on roads and trails while taking in the scenery.Are you looking for an MTB you can ride on trails in all weathers and all year round?With its aluminium frame and high-quality equipment, the Riverside 900 is as versatile as a mountain bike can be!

naprawa riverside 900 20"

Obsługa posprzedazowa roweru Riverside 900 20": montaż, konserwacja

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny rower Riverside 900 20 cali z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

Wsparcie techniczne roweru Riverside 500 20": naprawa, konserwacja

Wsparcie techniczne roweru Riverside 500 20": naprawa, konserwacja

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny rower Riverside 500 20" z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

serwis Riverside 100/120

Obsługa posprzedażowa rowery Riverside 100/120 20": części, naprawa

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny rower Riverside 100 i 120 z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

naprawa riverside 120 LF

Wsparcie techniczne roweru trekingowego Riverside 120 LF: naprawa

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny rower Riverside 120 LF z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

serwis riverside 900 26 cali

Wsparcie techniczne roweru juniorskiego Riverside 900 26 cali: serwis

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny rower Riverside 900 26 cali z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

RIVERSIDE 540e

ROWER TREKKINGOWY ELEKTRYCZNY RIVERSIDE 540 E: Instrukcja obsługi, naprawa

Jedź dalej z płynnym, czułym wspomaganiem elektrycznym, nadaj tempo z pomocą centralnego silnika i daj sobie ten dodatkowy impuls, gdy tego potrzebujesz, podczas jazdy na dystansie do 120 km.

wsparcie riverside 500 24 cale

Wsparcie techniczne roweru juniorskiego Riverside 500 24 cale: naprawa

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny rower juniorski Riverside 500 24 cale z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

riverside 900 grey orange

RIVERSIDE 900 GREY ORANGE 2020: Instrukcja obsługi, naprawa

Designed for people who like to go out for the day and enjoy long rides on roads and trails while taking in the scenery.Are you looking for a hybrid bike you can ride on trails in all weathers and all year round? With its aluminium frame and high-quality equipment, the Riverside 900 is as versatile as a mountain bike can be!

24" Kids' Decathlon Hybrid Bike Ages 9-12

Obsługa posprzedażowa roweru juniorskiego Riverside 100 24 cale serwis

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny rower juniorski Riverside 100 24 cale z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

B'Original 900

B'ORIGINAL 900 ROWER HYBRYDOWY: Instrukcja obsługi, naprawa

Podziwiaj okoliczne krajobrazy w komfortowych warunkach na tym rowerze hybrydowym przeznaczonym do długich weekendowych przejażdżek. ‌ Ciesz się spokojnymi przejażdżkami na rowerze B'Original 900. Posiada on w pełni amortyzowaną ramę i żelowe siodełko, dzięki czemu jest bardzo wygodny zarówno na drogach, jak i na szlakach.

ROWER ELEKTRYCZNY UNIWERSALNY ORIGINAL 920 E

ROWER ELEKTRYCZNY UNIWERSALNY ORIGINAL 920 E: Instrukcja obsługi, naprawa

Nasz zespół projektantów-pasjonatów stworzył ten rower elektryczny, aby ułatwić przejażdżki po szosie i szutrach. Łatwo nadaj rytm swoim przejażdżkom! Dzięki wspomaganiu elektrycznemu dozujesz wysiłek i odczuwasz różnicę, jaką daje wsparcie silnika, na dystansie do 90 km. Serwis, naprawa, konserwacja, montaż, części zamienne, filmy, wsparcie, FAQ, obsługa po sprzedażowa

RIVERSIDE 100 2018

Obsługa techniczna roweru trekingowego Riverside 100: naprawa, części

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny rower trekingowy Riverside 100 z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

RIVERSIDE 920 serwis

RIVERSIDE 920:części zamienne, akcesoria, naprawa, serwis rowerowy

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny rower Riverside 920 z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

Riverside 500e Photo presentation

RIVERSIDE 500e: Instrukcja obsługi, naprawa

This hybrid e bike has been designed by the Riverside team using the same successful lifetime warranty alloy frame as the rest of the range Perfectly poised and extremely comfortable this reliable electric bike has a brushless 250 watt motor in the rear wheel hub which delivers 42Nm torque The down tube positioned Lithium ion 36V 11 6 Ah 418 WH battery adds balance whilst the hydraulic disc brakes and lockout front forks allows you to easily control the bike when out for a ride Available in two sizes M and L Approximate weight is 22kg Frame accepts full mudguards and rear pannier racks

RIVERSIDE 120

RIVERSIDE 120: Instrukcja obsługi, naprawa

Designed especially for people who ride for a couple of hours at most in parks and on paths, all with the idea of staying fit and enjoying the benefits of sport.Looking for a bike for your weekend rides? B'TWIN's Riverside 120 is easy to use and gives you everything you need to make your bike rides really enjoyable.

naprawa riverside 500

Wsparcie techniczne roweru trekingowego Riverside 500: montaż, naprawa

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny rower Riverside 500 z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

Riverside 500 red silver

RIVERSIDE 500 RED SILVER 2020: Instrukcja obsługi, naprawa

Designed for touring up to 50 km on forest roads and paths or on dirt trailsAre you looking for a light, comfortable hybrid bike? The frame is made from aluminium and significantly improves comfort. The Riverside 500 has been designed for exploring.

RIVERSIDE 500 WHITE 2019

RIVERSIDE 500 2019 BIAŁY: Instrukcja obsługi, naprawa

Przeznaczony do jazdy po utwardzonych drogach, leśnych ścieżkach lub ścieżkach rowerowych o długości do 50 km. ‌ Szukasz roweru hybrydowego, który jest lekki i wygodny? Konstrukcja aluminiowej ramy tego roweru zauważalnie poprawia komfort jazdy. Riverside 500 został zaprojektowany z myślą o odkrywaniu.

ROWER TREKKINGOWY RIVERSIDE 500

ROWER TREKKINGOWY RIVERSIDE 500: Instrukcja obsługi, naprawa

Przeznaczony do jazdy po utwardzonych drogach, leśnych ścieżkach lub ścieżkach rowerowych o długości do 50 km. ‌ Szukasz roweru hybrydowego, który jest lekki i wygodny? Konstrukcja aluminiowej ramy tego roweru zauważalnie poprawia komfort jazdy. Riverside 500 został zaprojektowany z myślą o odkrywaniu.

ORIGINAL 900E ELECTRIC BIKE

ORIGINAL 900E ELECTRIC BIKE: Instrukcja obsługi, naprawa

In stores: 2018In need of a little extra oomph on your rides and outings? Then this is the bike for you. ADVANTAGES:RANGE: Around 50km in Mode 2. Battery: 36v 11.6Ah (418Wh).CYCLING COMFORT: Front/rear suspension. Ergonomic grips and saddle. Hybrid tyres.EASE OF USE: Simplified drivetrain, 7-speed trigger.ADJUSTABLE: Height- and tilt-adjustable saddle and handlebars for optimal chest position.EASY-TO-READ VISUALS: A wide, contrasted screen with handlebar access.SAFETY: Brake lights

RIVERSIDE 120 GRIS

Obsługa techniczna roweru trekingowego Riverside 120: konserwacja

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny rower trekingowy Riverside 120 z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

Unselected
 • Wsparcie techniczne - instrukcja obsługi konkretnych modeli rowerów uniwersalnych

  W ramach wsparcia technicznego, Decathlon Support oferuje swoim Klientom i Klientkom możliwość ściągnięcia szczegółowej instrukcji obsługi danego modelu roweru. Aby pobrać taki dokument, należy w pierwszej kolejności wybrać z listy produktów konkretny model roweru. W tym przypadku są to modele uniwersalne, jeśli jednak jesteś posiadaczem/posiadaczką roweru górskiego, roweru miejskiego, roweru dziecięcego i młodzieżowego, roweru elektrycznego czy szosowego i to do niego szukasz instrukcji, znajdziesz ją w naszych pozostałych kategoriach.

 • Konserwacja - dowiedz się, jak dbać o swój rower, aby służył Ci jak najdłużej

  Zakup roweru, dopasowanego do swoich potrzeb, jest pierwszym etapem, niezbędnym do czerpania prawdziwej radości z codziennej jazdy. Regularne jeżdżenie na tego rodzaju środku transportu, może jednak wywierać negatywny wpływ na jego stan. Podobnie jak nieodpowiednie przechowywanie i czyszczenie. Kupując rower, bez względu, czy będzie to model o charakterze ogólnym, góral (czyli MTB - Mountain Terrain Bike) czy sprzęt trekkingowy, należy zapoznać się z odpowiednim sposobem jego konserwacji. Znajdziesz go na stronie internetowej Decathlon Support.

 • Poradnik dla miłośników jazdy na rowerze - naprawy i wymiany części rowerowych

  Mimo, że nasze produkty objęte są gwarancją, niektóre części z czasem ulegają zużyciu. Dzieje się tak zwłaszcza w przypadku częstego i intensywnego użytkowania. Po dłuższym czasie wymiana części bądź ich naprawa jest konieczna, aby w dalszym ciągu móc cieszyć się zaletami turystyki rowerowej na własnym sprzęcie. Na naszej stronie support.decathlon.pl znajdziesz niezbędne informacje, dotyczące tego, jak naprawić różnego typu usterki w konkretnym rowerze oraz jak wymienić poszczególne części rowerowe. Aby ułatwić naszym Klientom i Klientkom wspomniane czynności, umieściliśmy na niej filmy instruktażowe, które pokazują, jak krok po kroku radzić sobie z konkretnym problemem.

Unselected
 • Narzędzia i części zamienne - poznaj naszą ofertę sprzętu rowerowego

  W Decathlon zajmujemy się nie tylko sprzedawaniem rowerów, ale także wszelkich części zamiennych, które ulegają naturalnemu zużyciu. Jeśli szykujesz się na wymianę części w swoim rowerze, znajdziesz u nas dobry wybór kompatybilnych z nim produktów, takich jak między innymi: klocki, szczęki, klamki, linki i tarcze hamulcowe, fajki i wkłady do hamulców, łańcuchy, koła, opony, pedały, widelce, chwyty do kierownicy, mechanizmy korbowe, amortyzatory, przerzutki tylne i przednie oraz pozostały osprzęt. W ramach akcesoriów, przydatnych podczas naprawy roweru, proponujemy także liczne narzędzia, dzięki którym wszelkie czynności związane z wymianą części i ich konserwacją staną się niezwykle łatwe.

 • Akcesoria - sprawdź kompatybilne z Twoim rowerem produkty bez szukania

  Jeśli należysz do osób, które rower kupiły po to, by regularnie go użytkować, na pewno rozważasz zakup dodatkowych akcesoriów, które pozwolą Ci czerpać jeszcze większą radość z jazdy. Po wybraniu konkretnego modelu roweru, na naszej stronie internetowej, znajdziesz kompatybilne z nim akcesoria. Są to między innymi stopki, koszyki na bidon, zapięcia zapobiegające kradzieży, błotniki, podpórki boczne, sakwy a także bagażniki samochodowe, dzięki którym przewieziesz swój sprzęt w dowolnie wybrane przez Ciebie miejsce.

 • Serwis - obsługa posprzedażowa rowerów uniwersalnych dostępna w naszych sklepach

  Jeżeli Twój rower wymaga serwisu, wymiany części, regulacji lub naprawy, ale nie chcesz zajmować się tym osobiście, zapraszamy do naszych sklepów stacjonarnych. Listę placówek, które świadczą wspomniane usługi znajdziesz na naszej stronie internetowej. Oferujemy usługi serwisowe układu napędu i układu kierowniczego, kół, hamulców oraz wielu akcesoriów. Prowadzimy wysokiej klasy przeglądy rowerowe, które cechują się rygorystyczną kontrolą wszystkich elementów roweru. Pierwszy z nich możesz wykonać bezkosztowo, sześć miesięcy po zakupie produktu.