ROWERY ELIPTYCZNE | OBSŁUGA POSPRZEDAŻOWA DECATHLON

Obsługa posprzedażowa rowerów eliptycznych | Decathlon Support

Większości naszych Klientów sklep Decathlon kojarzy się z wysokiej jakości produktami sportowymi w atrakcyjnej cenie. Nie wszyscy wiedzą, że nasza oferta nie ogranicza się jednak jedynie do sprzedaży sprzętu sportowego i turystycznego. Po zakupach zrobionych w placówkach stacjonarnych Decathlon oraz online, naszym Klientom przysługuje wysokiej klasy obsługa posprzedażowa rowerów eliptycznych. Zajmujemy się bowiem zarówno sprzedażą urządzeń treningowych, jak i ich serwisem, konserwacją i naprawą. Ponadto, oferujemy również wsparcie techniczne, które znaleźć można na naszej stronie internetowej Decathlon Support.

DOMYOS EL520B serwis

Wspracie techniczne eliptyka Domyos EL520B: części zamienne, montaż

Wejdź i zobacz jak prosta może być konserwacja i naprawa twojego eliptyka Domyos El520B. Bez wychodzenia z domu zamówisz części i naprawisz go z pomocą naszych filmów instruktażowych.

DOMYOS EL540 naprawa

Wsparcie techniczne eliptyka Domyos EL540:montaż, naprawa, konserwacja

Zakupiłeś w Decathlon eliptyk Domyos El540 i chcesz się dowiedzieć jak go zmontować? A może jest coś co Cię niepokoi w jego działaniu. Wejdź i zobacz jak konserwować, i naprawiać swój sprzęt sportowy i ciesz się nim jak najdłużej!

 naprawa domyos FEL540

Obsługa techniczna roweru eliptycznego Domyos EL540 białego: serwis

Witryna technicznej obsługi posprzedażowej daje możliwość samodzielnej opieki nad własnym eliptykiem Domyos EL540 białym. Poradniki i instruktaże dadzą Ci możliwość konserwacji i naprawy w domowych warunkach.

EL700 naprawa

Rower eliptyczny Domyos 700 S.C.: Support Decathlon

Wejdź i zobacz jak użytkować swój eliptyk. Co zrobić by działał długo i sprawnie. Odszukaj potrzebne części zamienne i zobacz na filmach jak je wymienić.

EL900 naprawa

Rower eliptyczny Domyos EL 900: wsparcie posprzedażowe online, serwis

Wejdź aby zobaczyć jak zmontować swój eliptyk. Zobacz jak go konserwować aby służył jak najdłużej i znajdź dedykowane części zamienne. Obsługa techniczna online do twojego sprzętu sportowego!

FEL500 naprawa

Obsługa techniczna eliptyka Domyos 500 C: montaż, użytkowanie, naprawa

Zajrzyj na ta kartę aby znaleźć wszelkie potrzebne informacje do naprawy swojego eliptyka FEL 500. Filmy instruktażowe, poradnik i dedykowane części zamienne.

Domyos EL520 naprawa

Wsparcie techniczne eliptyka Domyos EL520: naprawa, części zamienne

Potrzebujesz naprawić swój eliptyk Domyos EL520 z Decathlon? Zgłoś usterkę do naszego Centrum Wsparcia Technicznego, zamów części zamienne do domu i naprawiaj z pomocą naszych filmów instruktażowych.

serwis EL 120 serwis

Wsparcie techniczne eliptyka Domyos EL 120: montaż, naprawa, części

Na tej karcie dowiesz się wszelkich aspektów technicznych na temat twojego eliptyka Domyos El120. Serwis Door to Door, wsparcie online, naprawa i dedykowane części zamienne. Wejdź i zobacz!

Domyos Essential 100 naprawa

Obsługa techniczna roweru eliptycznego Domyos EL 100: części zamienne

Wejdź i zobacz jak bez wychodzenia z domu przywrócić swój eliptyk Domyos Essential 100 do sprawności. Do twojej dyspozycji oddajemy porady, filmy instruktażowe i dedykowane części zamienne.

serwis DOMYOS VE E-ENERGY

ROWER ELIPTYCZNY DOMYOS VE E-ENERGY: support decathlon, serwis, części

Wejdź i zobacz w jaki sposób dbać o swój eliptyk, aby móc się nim cieszyć jak najdłużej. Znajdź nasz poradnik, instruktaż naprawy i zamów części bezpośrednio do domu.

serwis Domyos VE E-SHAPE+

Rower Eliptyczny Domyos VE E-SHAPE+: naprawa sprzętu fitness, części

Zobacz stronę wsparcia technicznego eliptyka VE E-Shape+.A na niej nasze FAQ, poradniki konserwacji i naprawy i dedykowane części zamienne. Wszystko w jednym miejscu, aby obsługa techniczna twojego sprzętu była jak najłatwiejsza.

serwis DOMYOS VE ESSENTIAL + V2

ROWER ELIPTYCZNY DOMYOS VE ESSENTIAL + V2: naprawa sprzetu fitness

Wejdź i sprawdź wszelkie techniczne aspekty obsługi twojego eliptyka. Naprawa, konserwacja i części zamienne, wszystko w jednym miejscu aby dla Ciebie obsługa była jak najłatwiejsza.

E SHAPE ELLIPTICAL naprawa

Obsługa techniczna eliptyka Domyos E SHAPE: naprawa, części zamienne

Wejdź i zobacz jak dbać o swój eliptyk Domyos E-shape, jak go naprawiać i cieszyć się nim jak najdłużej. Znajdź nasze poradniki, filmy instruktażowe i dedykowane części zamienne.

serwis Domyos VE ESSENTIAL

Rower Eliptyczny Domyos VE ESSENTIAL: naprawa sprzętu fitness, części

Wejdź i zobacz jak użytkować swój eliptyk z Decathlon. Jak konserwować aby działał sprawnie i cicho. Znajdź dedykowane części zamienne i instruktaż ich montażu. Pobierz instrukcje obsługi.

DOMYOS SHAPE + serwis

ROWER ELIPTYCZNY DOMYOS SHAPE +: Instrukcja obsługi, naprawa online

Znajdź dedykowane części zamienne, serwis Door to Door czy nasze poradniki konserwacyjne. Wejdź i przekonaj się że obsługa techniczna twojego sprzętu jeszcze nigdy nie była taka prosta!

naprawa DOMYOS VE ESSENTIAL +

Wsparcie techniczne eliptyka Domyos VE Essential +: naprawa, części

Napraw swój rower eliptyczny Domyos VE Essential+ bez potrzeby transportowania go na serwis. Tutaj zamówisz dedykowane części zamienne i obejrzysz na filmikach jak je zamontować. Dbanie o swój sprzęt jeszcze nigdy nie było takie proste!

serwis DOMYOS VE 530 NEW PACK

ROWER ELIPTYCZNY DOMYOS VE 530 NP: instrukcja, serwis, naprawa, części

Wszystko na temat obsługi technicznej twojego eliptyka z Decathlon. Instruktaże, naprawa i dedykowane części zamienne. Wszystko w jednym miejscu aby obsługa twojego eliptyka była łatwa i prosta.

naprawa Domyos VE 130

ROWER ELIPTYCZNY VE 130: serwis sprzętu fitness, naprawa, konserwacja

Na naszej witrynie dowiesz się wszystkiego o użytkowaniu, konserwacji i naprawie swojego eliptyka. Wyselekcjonowaliśmy także części zamienne i nagraliśmy filmy instruktażowe z ich montażem.

naprawa DOMYOS VE 430

ROWER ELIPTYCZNY DOMYOS VE 430: support Decathlon, serwis online

Serwis online oferuje nasze instruktarze i porady dotyczące technicznych aspektów użytkowania sprzętu sportowego. Zamów dedykowane części zamienne, zobacz jak je zamontować i napraw swój eliptyk bez potrzeby wychodzenia z domu!

naprawa DOMYOS VE 530

ROWER ELIPTYCZNY DOMYOS VE 530: konserwacja, naprawa, serwis, części

Kliknij aby mieć wsparcie techniczne do swojego eliptyka zawsze i wszędzie. Udostępniamy FAQ, instruktaże naprawy, dedykowane części zamienne czy instrukcje obsługi do pobrania.

serwis DOMYOS VE 730

ROWER ELIPTYCZNY DOMYOS VE 730: serwis sprzętu sportowego, naprawa

Przekonaj się że konserwacja i naprawa twojego sprzętu sportowego jeszcze nigdy nie była taka prosta. Dzięki naszej witrynie wsparcia, wykonasz wszystko sam z pomocą naszych instruktaży!

DOMYOS VE 230 naprawa

ROWER ELIPTYCZNY DOMYOS VE 230: support decathlon

Potrzebujesz wymienić jakieś części? Wejdź, zamów je i zobacz jak je zamontować. Pomożemy Ci naprawiać i konserwować twój sprzęt, tak abyś mógł się nim cieszyć jak najdłużej!

serwis DOMYOS VE 420

ROWER ELIPTYCZNY DOMYOS VE 420: serwis, naprawa, instrukcja, części

Konserwuj i naprawiaj swój eliptyk zamawiając części przez internet i montując je z pomocą naszych filmów instruktażowych. Jedyny serwis sprzętu sportowego online jest do twojej dyspozycji!

naprawa DOMYOS VE 710

ROWER ELIPTYCZNY DOMYOS VE 710: naprawa sprzętu fitness, części

Naprawiaj swój sprzęt sam, zamów części zamienne, włącz film instruktażowy i bez wychodzenia z domu przywróć mu sprawność. Dowiedz się jak go konserować aby działał dłużej i przyjemniej, lub pobierz instrukcję obsługi.

serwis DOMYOS VE 410

ROWER ELIPTYCZNY DOMYOS VE 410: support decathlon, serwis online

Serwis posprzedażowy w wersji online dla twojego eliptyka VE 410, a w nim nasze poradniki i instruktaże dotyczące konserwacji i naprawy twojego sprzętu fitness.

serwis DOMYOS VE 510

ROWER ELIPTYCZNY DOMYOS VE 510: naprawa, serwis, konserwacja, części

Wejdź i zobacz naszą witrynę wsparcia po zakupie eliptyka w Decathlon. Począwszy od filmu instruktażowego dotyczącego montażu, aż po konserwacje i naprawę. Wszystko w jednym miejscu.

DOMYOS VE 100 serwis

ROWER ELIPTYCZNY DOMYOS VE 100: support decathlon

Wejdź i zobacz jak użytkować swój eliptyk. Znajdź nasz poradnik, instruktaże video dotyczące naprawy i części zamienne. Udostępniamy też możliwość naprawy w systemie Door to Door oraz instrukcję obsługi do pobrania.

DOMYOS VE 200 S serwis

ROWER ELIPTYCZNY DOMYOS VE 200 S.: naprawa, serwis, części, instrukcja

Wejdź i sprawdź wszelkie informacje techniczne na temat twojego eliptyka z Decathlon. Instruktaże, poradniki i dedykowane części zamienne. Serwis online jest właśnie dla Ciebie!

naprawa DOMYOS VE 300

ROWER ELIPTYCZNY DOMYOS VE 300: instrukcja, części, naprawa

Wejdź i zobacz jak łatwo wymienić części w swoim eliptyku. Zamów je do domu i napraw swój sprzęt samemu! Skontaktuj się z naszym Centrum Wsparcia Technicznego lub pobierz instrukcje obsługi.

ROWER ELIPTYCZNY DOMYOS VE 200

ROWER ELIPTYCZNY DOMYOS VE 200: support decathlon, wsparcie online

Wykonaj sam podstawowe czynności konserwacyjne lub naprawę. My pomożemy Ci udostępniając porady i filmy instruktażowe oraz wyselekcjonowane części zamienne. Wejdź i zobacz sam!

naprawa DOMYOS VE 490

ROWER ELIPTYCZNY DOMYOS VE 490: naprawa, instrukcja, części zamienne

Wejdź i zobacz co zrobić aby poprawić funkcjonowanie twojego eliptyka. Zamów części zamienne i wymień je z pomocą naszych filmów instruktażowych. Skorzystaj z poradnika lub pobierz instrukcję obsługi.

naprawa DOMYOS VE 290

ROWER ELIPTYCZNY DOMYOS VE 290: serwis online, decathlon, naprawa

Kliknij i przekonaj się że obsługa techniczna twojego eliptyka jeszcze nigdy nie była taka prosta! Instruktaże video, dedykowane części zamienne. Wszystko abyś mógł naprawiać swój sprzęt bez potrzeby wychodzenia z domu!

EL 9900 eliptyk naprawa

Rowee Eliptyczny EL 9900: Instrukcja obsługi, naprawa, serwis online

Zobacz jak w prosty sposób przywrócić do świetności swój eliptyk z Decathlon. Sprawdź dedykowane części zamienne i zobacz jak je wymienić. Ciesz się z powrotu do sportu!

naprawa DOMYOS VE 590

ROWER ELIPTYCZNY DOMYOS VE 590; support decathlon, naprawa, części

Wejdź i zobacz jak w łatwy sposób naprawić, konserwować i wymieniać części zamienne w twoim eliptyku VE 590. Nasze FAQ, instruktaże i dedykowane części zamienne pozwolą Ci być samodzielnym w temacie opieki nad twoim sprzętem.

EL XMAS naprawa

Rower eliptyczny EL XMAS: naprawa, serwis Decathlon, części zamienne

Wejdź i przekonaj się że naprawa sprzętu fitness jeszcze nigdy nie była taka prosta. Zamów części zamienne i ćwicz bez przeszkód. Support Decathlon jest właśnie dla Ciebie!

naprawa DOMYOS VE 580

ROWER ELIPTYCZNY DOMYOS VE 580: naprawa, serwis Decathlon, części

Konserwacja, naprawa i wymiana części. Wszystko to rozłożyliśmy na czynniki pierwsze, tak abyś sam mógł opiekować się swoim eliptykiem z Decathlon. Zapraszamy

VE 180 naprawa

ROWER ELIPTYCZNY DOMYOS VE 180: instrukcja, naprawa, serwis, części

Skorzystaj z naszego poradnika i dowiedz się jak naprawić swój eliptyk z Decathlon. Zamów części do domu i napraw go sam z pomocą naszych instruktaży.

serwis DOMYOS VE 680

ROWER ELIPTYCZNY DOMYOS VE 680: instrukcja obsługi, serwis decathlon

Naprawiaj sam swój eliptyk bez potrzeby transportu! Zobacz nasze instruktaże w wersji video, zamów części z dostawą do domu i bądź samodzielny w jego obsłudze czy eksploatacji.

serwis DOMYOS VE 680 LIMITED

ROWER ELIPTYCZNY DOMYOS VE 680 Ltd: naprawa online, support decathlon

Wejdź i sprawdź jak wymienić części w swoim eliptyku. Jak go konserwować aby służył sprawnie i długo. Wszystko na prostych filmikach lub dokładnie opisane i wyselekcjonowane specjalnie dla Ciebie!

naprawa DOMYOS VE 480

ROWER ELIPTYCZNY DOMYOS VE 480: serwis decathlon, naprawa, części

Naprawiaj swój eliptyk sam, zamów części do domu i zamontuj je korzystając z filmów instruktażowych. Przeczytaj nasz poradnik dotyczący konserwacji lub pobierz instrukcję obsługi.

serwis DOMYOS VE 570

ROWER ELIPTYCZNY DOMYOS VE 570: naprawa, serwis sprzętu fitness

Konserwacja i naprawa twojego eliptyka nigdy nie była taka prosta. Zamów części online, włącz filmy instruktażowe i sam przywróć do świetności swój sprzęt fitness.

VE 170 serwis

ROWER ELIPTYCZNY DOMYOS VE 170: konserwacja, serwis instrukcja obsługi

Serwis online daje Ci możliwość konserwacji i naprawy sprzętu sportowego bez wychodzenia z domu. Znajdziesz tu nasze FAQ, porady, instruktaże i dedykowane części zamienne do twojego eliptyka.

naprawa DOMYOS VE 460

ROWER ELIPTYCZNY DOMYOS VE 460: naprawa, instrukcja, części zamienne

Zajrzyj i przekonaj się jak łatwo konserwować i naprawiać swój eliptyk z pomocą naszych instruktaży. Zamów części do domu i zamontuj je sam! Możesz także skontaktować się z nami lub pobrać instrukcję obsługi.

EL 9600 naprawa

Rower eliptyczny EL 9600: Support Decathlon, serwis online

Sprawdź jak działa serwis w internecie. Sprawdź dedykowane części zamienne, filmy instruktażowe jak te części montować, pobierz instrukcję obsługi i wiele innych...

VE 150 serwis

ROWER ELIPTYCZNY DOMYOS VE 150: serwis online, naprawa door to door

Konserwuj i naprawiaj swój sprzęt sam, z pomocą naszych filmików instruktażowych oraz specjalnie wyselekcjonowanych części zamiennych. Support Decathlon twoim wsparciem posprzedażowym.

serwis DOMYOS VE 750

ROWER ELIPTYCZNY DOMYOS VE 750: naprawa sprzętu fitness, serwis online

Do eliptyka VE 750 przygotowaliśmy wsparcie techniczne w wersji online. Zobacz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, instruktaże i dedykowane części zamienne.

VE 630

ROWER ELIPTYCZNY VE 630: Instrukcja obsługi, naprawa, serwis decathlon

Support Decathlon daje Ci możliwość samodzielnej opieki na swoim sprzętem sportowym. Znajdź instruktaże konserwacji i naprawy. Zamów części online i przywróć pełna sprawność swojego eliptyka.

1 of 4

 • Montaż eliptycznego trenera rowerowego - jak prawidłowo składać ten sprzęt do ćwiczeń

  Prawidłowy montaż rowerka eliptycznego nie należy do najłatwiejszych. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów, na stronie wsparcia technicznego Decathlon Support umieściliśmy kompletne instrukcje obsługi sprzętu oraz filmy instruktażowe, na których pokazujemy jak krok po kroku zmontować zamówiony w naszym sklepie sprzęt. Wystarczy wybrać z naszej listy swój model trenażera i w zakładce produktu odszukać sekcję montażową. Nasza witryna pozwala również na pobranie instrukcji obsługi na swój komputer lub smartfon. Jeśli więc potrzebujesz tego dokumentu, wystarczy znaleźć na naszej stronie link do instrukcji i wcisnąć odpowiedni przycisk.

 • FAQ - najczęściej zadawane pytania dotyczące działania tego rodzaju sprzętu fitness

  Zdarzają się sytuacje, w których Klienci mają pytania dotyczące problemów z użytkowaniem sprzętu sportowego. Najczęściej zadawane pytania wraz z odpowiedziami umieściliśmy na Decathlon Support. Po wybraniu konkretnego modelu rowerka, możesz sprawdzić, czy poruszone jest także zagadnienie, które dotyczy Ciebie i Twojego modelu. Każdy produkt posiada oddzielną sekcję FAQ, ponieważ inne problemy dotyczą trenażerów z napędem magnetycznym, a inne z mechanicznym czy elektrycznym

 • Pielęgnacja - jak dbać o ten rodzaj orbitreka, aby przedłużyć jego żywotność

  Odpowiednia konserwacja produktów treningowych znacząco przedłuża możliwy okres ich użytkowania. Jednak sposób pielęgnacji, konserwacji i przechowywania należy dobrać do konkretnego modelu rowerka. Ma to bowiem ogromne znaczenie, dlatego pod konkretnymi modelami umieściliśmy dedykowane im instrukcje. Dzięki temu użytkownik danego modelu będzie mógł zapewnić mu pielęgnację na najwyższym poziomie.

 • Problem techniczny - kiedy warto skontaktować się z naszym centrum pomocy

  Jak wspomnieliśmy wyżej, Decathlon zajmuje się nie tylko sprzedażą produktów treningowych, ale również obsługą posprzedażową rowerów i trenażerów eliptycznych. Oferujemy więc usługi serwisowe i doradcze. Jeżeli z Twoim produktem dzieje się coś złego, możesz skontaktować się z naszym centrum wsparcia technicznego. Do użytku oddaliśmy bowiem specjalną linię telefoniczną, pod którą można znaleźć pomoc w przypadku ewentualnej usterki.

 • Części zamienne - jak znaleźć towar idealnie dopasowany do konkretnego modelu sprzętu

  Jeśli jesteś zadowolony lub zadowolona z kompaktowego lub klasycznego rowerka eliptycznego Domyos, ale potrzebujesz części na zamianę, zapraszamy do skorzystania z zakupowych podpowiedzi Decathlon Support. Po wybraniu swojego modelu wystarczy znaleźć sekcję części zamiennych i wcisnąć odpowiedni przycisk. Ta aktywność przeniesie Cię do działu naszego sklepu, w którym umieściliśmy powiązane ze wskazanym produktem części.

 • Okres gwarancji dla rowerów eliptycznych do treningów domowych

  Dbając o jakość naszych trenażerów, do ich produkcji używamy tylko materiałów i tworzyw o największej wytrzymałości. Kółka, rama, pedały, kierownica, ekran LCD. Wszystkie wymienione i niewymienione części cechują się najwyższą jakością. Z tego powodu oferujemy aż 5 lat gwarancji na elementy konstrukcyjne i aż 2 lata gwarancji na pozostałe części produktów marki Domyos.