WIOŚLARZE | OBSŁUGA POSPRZEDAŻOWA DECATHLON

Obsługa posprzedażowa wioślarzy | Decathlon Support

Wioślarz to urządzenie treningowe, które warto mieć w swojej domowej siłowni. Korzystać mogą z niego sportowcy i osoby, które zacyznają przygodę ze sportem i treningami fitness. Dbając o komfort i bezpieczeństwo naszych Klientów, oferujemy tylko produkty najwyższej jakości. Sprzedaż wioślarzy to jednak tylko jedna z usług oferowanych przez Decathlon. Poza nią, zajmujemy się również serwisem sprzętu oraz profesjonalną obsługą posprzedażową wioślarzy. Regularnie uzupełniamy informacje na stronie Decathlon Support, powiększając ich ilość o kolejne nowinki techniczne i porady dotyczące użytkowania, pielęgnacji, konserwacji i naprawy urządzeń wioślarskich. Skorzystaj z wsparcia i obsługi posprzedażowej Decathlon Support!

montaż woodrower

Wsparcie techniczne wioślarza Domyos Woodrower:naprawa, montaż, serwis

Na naszej stronie Wsparcia Posprzedażowego dowiesz się w jaki sposób naprawić, konserwować i wymieniać części w wioślarzu Domyos Woodrower. Udostępniamy także instrukcję obsługi do pobrania oraz odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania.
naprawa WATERROWER WR3

Wsparcie techniczne wioślarza Domyos x Waterrower WR3: naprawa, części

Konserwuj i naprawiaj swój wioślarz Domyos xWaterrower WR3 samemu, lub z pomocą naszych techników z Centrum Wsparcia Technicznego. Zamów części do domu i zamontuj jej z pomocą naszych filmów instruktażowych.
naprawa 500B

Obsługa tehcniczna wioślarza Domyos 500B: części zamienne, konserwacja

Na naszej stronie Wsparcia Posprzedażowego dowiesz się w jaki sposób naprawić, konserwować i wymieniać części w wioślarzu Domyos 500B. udostępniamy także instrukcję obsługi do pobrania oraz odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania.
naprawa fro 100

Obsługa techniczna wioślarza stacjonarnego Domyos 100: naprawa, części

Na naszej stronie Wsparcia Posprzedażowego dowiesz się w jaki sposób naprawić, konserwować i wymieniać części w wioślarzu Domyos 100. udostępniamy także instrukcję obsługi do pobrania oraz odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania.
naprawa domyos 500

Obsługa techniczna wioślarza Domyos 500: części , konserwacja, naprawa

Dowiedź się w jaki sposób użytkować swój wioślarz Domyos 500, zobacz jak go naprawić dzięki dedykowanym częściom zamiennym lub pobierz instrukcję obsługi. Zapraszamy Cię na naszą witrynę obsługi posprzedażowej!
naprawa FRO 120

Obsługa techniczna wioślarza Domyos Essential 120: konserwacja, części

Znajdź nasze poradniki i instruktaże dotyczące technicznej obsługi swojego wioślarza Domyos Essential 120 z Decathlon. Zamów do domu części zamienne i naprawiaj z pomocą naszych filmów instruktażowych.
WIOŚLARZ DOMYOS RTC 690

WIOŚLARZ DOMYOS RTC 690: Instrukcja obsługi, naprawa, części zamienne

Dowiedz się jak użytkować, konserwować i naprawiać swój wioślarz. Sprawdź dedykowane części zamienne lub pobierz instrukcje obsługi. Skontaktuj się z naszym Centrum Wsparcia Technicznego aby zgłosić usterkę do naprawy gwarancyjnej.
AV 570

AV 570: Instrukcja obsługi, naprawa

Wioślarz jest najbardziej kompletnym urządzeniem do treningu cardio. Wioślarze pracują na wielu częściach ciała: barkach, ramionach, plecach, grzbietach, brzuchu, ale także udach i łydkach. Korzystanie z wioślarza pomaga także w odzyskaniu dobrego stanu układu krążenia.
AV 350

AV 350: Instrukcja obsługi, naprawa

Wioślarz jest najbardziej kompletnym urządzeniem do treningu cardio. Wioślarze pracują na wielu częściach ciała: barkach, ramionach, plecach, grzbietach, brzuchu, ale także udach i łydkach. Korzystanie z wioślarza pomaga także w odzyskaniu dobrego stanu układu krążenia.
WIOŚLARZ AV 3000 części zamienne, naprawa, instrukcja

WIOŚLARZ AV 3000: części zamienne, Instrukcja, naprawa

Sprawdź jak użytkować, konserwować lub naprawiać swój wioślarz. Znajdź dedykowane części zamienne i pobierz instrukcję obsługi. W razie potrzeby na Centrum Wsparcia Technicznego także pozostaje do twojej dyspozycji.
AV 500

AV 500: Instrukcja obsługi, naprawa

Wioślarz jest najbardziej kompletnym urządzeniem do treningu cardio. Wioślarze pracują na wielu częściach ciała: barkach, ramionach, plecach, grzbietach, brzuchu, ale także udach i łydkach. Korzystanie z wioślarza pomaga także w odzyskaniu dobrego stanu układu krążenia.
AV 280

AV 280: Instrukcja obsługi, naprawa

Data wprowadzenia na rynek: 1999Wioślarz jest najbardziej kompletnym urządzeniem do treningu cardio. Wioślarze pracują na wielu częściach ciała: barkach, ramionach, plecach, grzbiecie, brzuchu, ale także udach i łydkach. Korzystanie z wioślarza pomaga także w odzyskaniu dobrego stanu układu krążenia.

Problemy techniczne - gdzie szukać pomocy w razie kłopotów ze sprzętem cardio

Kupując w Decathlon masz pewność, że sprzęt, który otrzymujesz cechuje się wysoką jakością i atrakcyjną ceną. Szeroki asortyment w korzystnej cenie to jedno, wysokiej klasy obsługa posprzedażowa wioślarzy to drugie. Jeżeli więc jesteś posiadaczem produktu marki Domyos i potrzebujesz pomocy, możesz liczyć na wsparcie posprzedażowe Decathlon Support. W pierwszej kolejności zachęcamy do działu FAQ, w którym umieściliśmy najczęściej zadawane przez naszych Klientów pytania a także odpowiedzi, które na nie udzieliliśmy. Aby je zobaczyć, wystarczy odszukać model swojego wioślarza na naszej liście produktów a następnie w zakładce produktu znaleźć sekcję FAQ.

Prawidłowe użytkowanie - jaki jest najlepszy sposób pielęgnacji wioślarza

Wioślarze powietrzne, mechaniczne, magnetyczne, wodne i hydrauliczne, dostępne w ofercie Decathlon, zaprojektowane są tak, by służyć jak najdłużej. Jednak okres użytkowania można skrócić bądź wydłużyć poprzez sposób dbania o wspomniany sprzęt. Prawidłowa pielęgnacja, konserwacja i przechowywanie wpływają pozytywnie na wytrzymałość i wydajność urządzenia. Nie wszystkie pomieszczenia nadają się bowiem do przechowywania tego rodzaju sprzętu, podobnie jak nie każdy detergent sprzyja jego czyszczeniu. Jeżeli więc zastanawiasz się jak dbać prawidłowo o swój sprzęt sportowy, zapraszamy do zapoznania się z naszymi wskazówkami. Znajdziesz je w zakładce produktu.

Wsparcie personelu - skontaktuj się z doradcą Decathlon Support

Z naszym personelem skontaktować możesz się zarówno składając zamówienie w sklepie internetowym, jak i na długo po jego otrzymaniu. Użytkując sprzęt można napotkać na różnego rodzaju problemy techniczne. Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na interesujące Cię zagadnienie w naszym FAQ, zapraszamy do skontaktowania się z centrum wsparcia serwisowegonDecathlon Support. W tym celu wystarczy do nas zadzwonić lub napisać wiadomość e-mail

Samodzielna naprawa - filmy instruktażowe i porady

Niektóre problemy z systemem oporu, czujnikiem prędkości, zestawem sprężyn czy obudową można rozwiązać samodzielnie. Wystarczy zapoznać się z naszym poradnikiem i zastosować się do jego wskazówek. Aby dotrzeć do interesującego Cię zagadnienia, w pierwszej kolejności należy wybrać model swojego urządzenia na naszej liście. Po wciśnięciu przycisku, w zakładce danego modelu, znajdziesz sekcję "Napraw sam". To właśnie w niej należy szukać naszych zaleceń i podpowiedzi dotyczących naprawiania i wymieniania konkretnych elementów urządzenia.


Elementy na wymianę - dedykowane części zamienne online

Decathlon Support to kompleksowa obsługa posprzedażowa wioślarzy. Nic więc dziwnego, że obejmuje ona również zakup części zamiennych do danego produktu. W razie potrzeby, możesz więc skorzystać z sekcji "części zamienne", w której znajdziesz elementy idealnie dopasowane do konkretnego modelu urządzenia. Na naszej platformie zamówić możesz je z dostawą do domu bądź z odbiorem osobistym we wskazanym przez Ciebie punkcie stacjonarnym Decathlon.

Instrukcja - gdzie można znaleźć instrukcję obsługi konkretnego modelu wioślarza

Aby urządzenie treningowe działało w sposób bezpieczny i komfortowy dla użytkownika, musi być odpowiednio złożone. Jeśli z jakiegoś powodu nie masz dostępu do instrukcji obsługi, którą dodajemy do każdego naszego produktu, możesz pobrać ją z naszej strony internetowej Decathlon Support. Wystarczy sprawdzić, jaki model konkretnie Cię interesuje a następnie odszukać go na naszej liście ergometrów wioślarskich. W dolnej części zakładki znajdziesz przycisk, po wciśnięciu którego ściągniesz instrukcję na swój komputer, tablet lub telefon.