STOŁY TENISOWE NA ZEWNĄTRZ

Obsługa posprzedażowa stołów do tenisa stołowego outdoor | Decathlon Support

Gra w tenisa stołowego to aktywność, którą można uprawiać zarówno w pomieszczeniach zamkniętych, jak i na zewnątrz. Stół przeznaczony do użytkowania na świeżym powietrzu wygląda jednak nieco inaczej niż ten sugerowany do korzystania wewnątrz. Zestaw składa się z wielu elementów, które po zakupie należy połączyć. Zdajemy sobie sprawę, że montaż może przynieść pewne wątpliwości. W trakcie użytkowania stołu tenisowego możliwe również, że pojawią się pytania odnośnie do tego, jak z niego korzystać, utrzymać w czystości czy też które elementy wymienić. Idąc dalej, częstym kłopotem jest także zakup części zamiennych. W Decathlon Support dbamy o wysokiej jakości obsługę nie tylko na etapie przed sprzedażą i w trakcie, ale również posprzedażową. Dlatego przygotowaliśmy zbiór materiałów, które ułatwią Ci korzystanie ze stołów do ping-ponga. Dowiesz się więcej o modelu rozwiązania, które posiadasz.

FT 7000 877 (pre-2009)

STÓŁ DO TENISA STOŁOWEGO ARTENGO 877 OUTDOOR (PRE-2009): Instrukcja obsługi, naprawa

Potrzebujesz wymienić jakąś część? Tutaj znajdziesz wszystkie części zamienne potrzebne do naprawy Twojego stołu. ‌ Potrzebujesz pomocy? Sprawdź sekcję FAQ.

naprawa PPT 930 OUTDOOR .2

Wsparcie stołu do tenisa Pongori PPT930.2 Outdoor: montaż, części

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny stół do tenisa stołowego Pongori PPT930.2 outdoor z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

naprawa PPT 900 OUTDOOR .2

Wsparcie stołu do tenisa Pongori PPT900.2 Outdoor: montaż, konserwacja

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny stół do tenisa stołowego Pongori PPT900.2 outdoor z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

serwis PPT 500 OUTDOOR .2

Obsługa stołu do tenisa stołowego Pongori PPT530/PPT530.2 Outdoor

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny stół do tenisa stołowego Pongori PPT530 outdoor i stół PPT530.2 outdoor z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

FT 720 OUTDOOR

Wsparcie stołu do tenisa stołowego Pongori PPT 130 OUTDOOR: montaż

Jesteś właścicielem PPT 130 OUTDOOR? Na tej stronie znajdziesz instrukcję obsługi, filmy montażowe i wskazówki dotyczące konserwacji. ‌ Masz uszkodzone części? Tutaj znajdziesz wszystkie części zamienne potrzebne do naprawy Twojego stołu. Potrzebujesz pomocy? Sprawdź sekcję FAQ lub poproś o pomoc na dole tej strony.

PPT130MOUTDOOR

Wsparcie stołu do tenisa stołowego Pongori PPT 130 M outdoor: części

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny stół do tenisa stołowego Pongori PPT 130 M Outdoor z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

FT 785 table tennis table

STÓŁ DO TENISA STOŁOWEGO ARTENGO 785 OUTDOOR: Instrukcja obsługi, naprawa

Masz część, która wymaga wymiany? Tutaj znajdziesz wszystkie części zamienne potrzebne do naprawy Twojego stołu. ‌ Potrzebujesz pomocy? Sprawdź sekcję FAQ

PPT 500 OUTDOOR

Wsparcie stołu Pongori PPT 500/PPT500.2/FT730 Outdoor: naprawa, części

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny stół do tenisa stołowego Pongori PPT500/PPT500.2 i FT730 z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

FT 750 OPE OUTDOOR

STÓŁ DO TENISA STOŁOWEGO FT 750 OPE OUTDOOR: Instrukcja obsługi, naprawa

Na tej stronie znajdziesz instrukcję obsługi, filmy montażowe i wskazówki dotyczące konserwacji. ‌ Masz jakąś część, która wymaga wymiany? Tutaj znajdziesz wszystkie części zamienne, których potrzebujesz do naprawy swojego stołu. ‌ Potrzebujesz pomocy? Sprawdź sekcję FAQ

FT 744 YEAR 2000 OUTDOOR

STÓŁ DO TENISA STOŁOWEGO ARTENGO 744 OUTDOOR YEAR 2000: Instrukcja obsługi, naprawa

Masz część, która wymaga wymiany? Tutaj można znaleźć wszystkie części zamienne potrzebne do naprawy stołu. ‌ Potrzebujesz pomocy? Sprawdź sekcję FAQ.

ft 744 table

STÓŁ DO TENISA STOŁOWEGO ARTENGO 744 OUTDOOR BLUE: Instrukcja obsługi, naprawa

Masz część, która wymaga wymiany? Tutaj znajdziesz wszystkie części zamienne potrzebne do naprawy Twojego stołu. ‌ Potrzebujesz pomocy? Sprawdź sekcję FAQ.

FT 7000 855 prior to 2009

STÓŁ DO TENISA STOŁOWEGO ARTENGO 855 OUTDOOR PRIOR TO 2009: Instrukcja obsługi, naprawa

Masz część, która wymaga wymiany? Tutaj znajdziesz wszystkie części zamienne potrzebne do naprawy Twojego stołu. ‌ Potrzebujesz pomocy? Sprawdź sekcję FAQ.

FT 784 table tennis table

STÓŁ DO TENISA STOŁOWEGO ARTENGO 784 OUTDOOR: Instrukcja obsługi, naprawa

Potrzebujesz wymienić jakąś część? Tutaj znajdziesz wszystkie części zamienne potrzebne do naprawy Twojego stołu. ‌ Potrzebujesz pomocy? Sprawdź sekcję FAQ.

ft 744 table grey

STÓŁ DO TENISA STOŁOWEGO ARTENGO 744 OUTDOOR GREY: Instrukcja obsługi, naprawa

Masz część, która wymaga wymiany? Tutaj znajdziesz wszystkie części zamienne potrzebne do naprawy Twojego stołu. ‌ Potrzebujesz pomocy? Sprawdź sekcję FAQ

ft 877 o table tennis table blue

STÓŁ DO TENISA STOŁOWEGO ARTENGO 877 BLUE OUTDOOR 2013: Instrukcja obsługi, naprawa

Masz część, która wymaga wymiany? Tutaj znajdziesz wszystkie części zamienne potrzebne do naprawy Twojego stołu. ‌ Potrzebujesz pomocy? Sprawdź sekcję FAQ.

FT 714 OUTDOOR table tennis table

STÓŁ DO TENISA STOŁOWEGO ARTENGO 714 OUTDOOR: Instrukcja obsługi, naprawa

Masz część, która wymaga wymiany? Tutaj znajdziesz wszystkie części zamienne potrzebne do naprawy Twojego stołu. ‌ Potrzebujesz pomocy? Sprawdź sekcję FAQ

PPT 900 OUTDOOR

Wsparcie stołu do tenisa Pongori PPT 900 Outdoor: części zamienne

Zaprojektowany do codziennej gry w tenisa stołowego w budynku lub na zewnątrz. ‌ Grasz bez przerwy w tenisa stołowego? Stół PPT 900 wytrzyma niezliczoną ilość godzin gry. Dzięki dużym kołom można go przesuwać po każdej nawierzchni, tak w budynku jak i na zewnątrz.

 • Obsługa posprzedażowa dla stołów do tenisa outdoor

  W Decathlon Support przygotowaliśmy dla Ciebie ciekawe materiały i staramy się dostarczyć kolejne. Skoro jesteś w tej kategorii, to w pierwszym kroku znajdź model stołu do tenisa, który posiadasz. Zwróć uwagę, że w przypadku każdej pozycji pojawia się nie tylko nazwa i model, ale również informacja o dostępnych w danym przypadku materiałach. Widzisz Twój stół? W takim razie kliknij daną pozycję, a zobaczysz, z jakiego wsparcia możesz skorzystać w danym przypadku. Oczywiście pamiętaj, że jeśli doszło do usterki, to serwis Decathlon wykona w ramach gwarancji niezbędne naprawy. Wtedy potrzebna jest reklamacja i ustalenie szczegółów. Wystarczy, że kupujący skontaktuje się z nami, abyśmy mogli przygotować plan wykonania prac. 

 • Wsparcie posprzedażowe - instrukcje dotyczące naprawy stołów zewnętrznych

  Opis słowny czy w formie instrukcji może Ci pomóc poradzić sobie z różnymi problemami, ale najłatwiej zrobisz to na podstawie wideo, w którym pokazujemy, jak krok po kroku wykonać poszczególne czynności. Przygotowaliśmy materiały, dzięki którym dowiesz się, jak wykonać smarowanie kół czy wymianę systemu bezpieczeństwa i blatu, czyli jedne z najczęstszych napraw, o jakie pytają nasi klienci. Jeśli uważasz, że brakuje w naszych zasobach materiału, który dotyczy istotnego elementu, skontaktuj się z nami. Postaramy się przygotować go maksymalnie szybko. 

 • Dedykowane części zamienne - zamów je bezpośrednio przez naszą stronę

  Element Twojego stołu wymaga wymiany? Najpierw sprawdź, czy jest dostępny w Decathlon online. Przede wszystkim zwróć uwagę, czy aby na pewno dana część pasuje do Twojego stołu. W opisie produktu zawsze znajdziesz informację, dla jakich modeli przygotowano dane elementy, do których pasują. Nie widzisz danej części w naszym sklepie? To nie oznacza, że jest całkowicie niedostępna. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić klientom elementy zamienne. Jeśli nie mamy go aktualnie na stanie, to zamówimy go od producenta. Wtedy czas realizacji zależy od tego, jak szybko zlecenie zostanie zrealizowane przez naszego partnera. Dbamy, aby odbywało się to maksymalnie szybko.
  Część klientów nie wie, jakiej części potrzebuje w danym przypadku, nie potrafi jej nazwać. Pod tym kątem również zapewniamy wsparcie naszych specjalistów. Wystarczy, że opiszesz, co się dzieje, na czym polega usterka, a nasz pracownik wskaże, jakiej potrzebujesz części.
  Pamiętaj, że możesz korzystać z usług naszego serwisu. Nasz autoryzowany serwis świadczy wiele usług, realizujemy naprawy, umożliwiamy również bezpłatną diagnostykę sprzętu. W razie jakichkolwiek wątpliwości zawsze prosimy o kontakt. 

Obsługa posprzedażowa - użytkowanie produktu

Na co dzień spotykamy się z wieloma pytaniami od klientów, którzy kupili stoły do tenisa (table tennis). Nie chodzi o takie kwestie jak dostawa, odstąpienie od umowy, koszt wysyłki, tylko kwestie związane z użytkowaniem danego rozwiązania. Na tej podstawie przygotowaliśmy zbiór odpowiedzi, aby klienci mogli maksymalnie szybko otrzymać odpowiedź, bez oczekiwania na uzyskanie jej od naszych konsultantów. O jakie kwestie pytacie najczęściej?

Wielu interesuje, co mówi regulamin, jeśli chodzi o gwarancję na części. W przypadku starszych serii stołów gwarancja ta obowiązuje od 2 do 5 lat. Jeśli jednak masz stół z serii "Roll & Play", to wtedy gwarancja ta wynosi już 10 lat. Nie dotyczy to jednak wszystkich elementów. W przypadku takich części jak plastikowa obudowa, nóżki, siatka, hamulec czy słupki gwarancja jest krótsza i wynosi 2 lata. Obejmuje te elementy, które są wadliwe, ale nie wynika to z ich normalnego zużycia czy też uszkodzeń spowodowanych przez nieodpowiedni montaż. Nie obejmuje także uszkodzeń przez nieodpowiednie użytkowanie sprzętu. Więcej informacji związanych z tą kwestią znajdziesz w sekcji Gwarancje.

Częstą wątpliwością klientów jest kwestia części zamiennych. Ile będziesz czekać na uzyskanie elementu, którego potrzebujesz? Jeśli widzisz, że jest dostępny w naszym sklepie online, to trafi do Ciebie przeważnie w maksymalnie w 5 dni roboczych. Na zakup zostanie wystawiona faktura na Twoją prośbę i dosyć szybko część powinna znaleźć się u Ciebie. Czas realizacji zamówienia zależy m.in. od formy dostawy, na którą się zdecydujesz, i od tego, czy metoda płatnicza, którą wybierzesz, umożliwia natychmiastową zapłatę. Jeśli udasz się do lokalnego sklepu, to pracownik od razu sprawdzi dostępność części. Jeśli danego elementu nie ma na stanie, nie obawiaj się - możemy zlecić dostawę od producenta. Staramy się dokonywać zamówień maksymalnie szybko, aby móc tak samo szybko wysyłać produkty do klientów.

Zdarza się, że korzystający z oferty pytają o możliwość wymiany systemu bezpieczeństwa w ich stołach. Nie powinno Ci to sprawić większych problemów. Jeśli masz modele FT730 O, FT830 O, FT714 O, FT744 O, PPT 500 i PPT 530, zdejmij czerwony uchwyt. Po tym kroku system bezpieczeństwa będzie wolny od metalowej rurki - możesz go wymienić. Jeśli masz wątpliwości, jak to zrobić w przypadku Twojego stołu, skontaktuj się z nami. Napisz do nas lub zadzwoń. Na pewno będziemy Cię prosić o podanie modelu. Taka informacja najczęściej znajduje się na naklejce na dolnej części blatu. Przeważnie znajdziesz ją również na fakturze.

Stoły do tenisa stołowego zewnętrzne - czyli jakie?

W ramach jednego z podstawowych podziałów stołów do tenisa wyróżnia się wewnętrzne i zewnętrzne. Pierwsze są przeznaczone do użytkowania w zamkniętych pomieszczeniach, a drugie - na świeżym powietrzu. Jeśli masz stół wewnętrzny, musisz go przechowywać pod dachem - w przeciwnym wypadku możliwe jest uszkodzenie towaru w wyniku oddziaływania czynników atmosferycznych. Dokładnie stół ten może szybko przestać się nadawać do użytku.

Co charakteryzuje stoły tenisowe zewnętrzne? Możesz z nich bez obaw korzystać tam, gdzie do stołu może się dostać wilgoć. Będzie odporny nie tylko na warunki panujące na zewnątrz, ale również na te w piwnicy. Dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów są chronione przed wpływem deszczu czy też promieniowania słonecznego. Niemal zawsze taki stół jest wyposażony w kółka, dzięki którym łatwo możesz go przemieszczać, ale akurat to rozwiązanie stosowane jest także w przypadku akcesoriów przeznaczonych do wewnątrz.

Jeśli chodzi o materiały, z których wykonano stół, to najczęściej są to kompozyt i melanina, czyli warstwowa żywica. Wybierając stół, możesz zdecydować się na rozwiązania w różnych kolorach. To akurat nie ma większego znaczenia - po prostu zamów taki, który Ci najbardziej odpowiada.

Udało Ci się wybrać odpowiedni stół w Decathlon? Wysyłka zrealizowana i produkt jest u Ciebie? Zatem przed Tobą kwestie związane z montażem rozwiązania. Możesz mieć różne wątpliwości związane z zasadami użytkowania sprzętu, ewentualnie wymianą wadliwych części. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie zbiór materiałów, które pomogą rozwiązać ewentualne problemy. W razie jakichkolwiek innych wątpliwości zawsze możesz się z nami skontaktować i otrzymać pomoc.