PPT 900 OUTDOOR .2

Ref: 8579044

Obsługa posprzedażowa stołu do tenisa stołowego Pongori PPT900.2 Outdoor - montaż, naprawa, części zamienne

2022

Dzięki przygotowany przez nas instruktażom, bez problemu dokonasz montażu czy naprawy stołu do tenisa stołowego Pongori PPT900.2 OUTDOOR. Nasze filmiki instruktażowe wszystko dokładnie obrazują.

W opracowanym przez zespół profesjonalnych doradców technicznych poradniku  w prosty sposób zamówisz dedykowane części zamienne online.

PPT 530 MEDIUM OUTDOOR

Montaż stołu zewnętrznego PPT900.2

Instrukcja obsługi zawiera wyjaśnienie krok po kroku, jak złożyć stół.
Każdy krok zawiera listę potrzebnych części, a także wskazówki dotyczące montażu i rzeczy, na które należy zwrócić uwagę.

Poniżej dostępna jest również wersja do pobrania

FAQ stołu zewnętrznego Pongori PPT900.2 Outdoor

Jak działa serwis posprzedażowy Decathlon Pongori?

Niektóre produkty sprzedawane w Internecie objęte są gwarancją umowną. Jak długo obowiązuje gwarancja, można dowiedzieć się na stronie internetowej danego produktu. Gwarancja obejmuje części zamienne i robociznę. Gwarancja ogranicza się do wymiany wadliwych części, w zależności od sposobu ich użytkowania. Przejdź do sekcji "Gwarancje", aby zapoznać się z naszymi warunkami gwarancji.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące gwarancji sprzedaży lub wymiany, możesz również skontaktować się ze swoim sklepem Decathlon. W ramach gwarancji możesz oddać swój produkt do Serwisu Decathlon wraz z fakturą, którą możesz zapisać i/lub wydrukować w zakładce "Moje konto online".

Jak wymienić system bezpieczeństwa w stole Pongori PPT 900.2 Outdoor?

W przypadku stołów FT730 O, FT830 O, FT714 O, FT744 O, PPT 500 i PPT 530, należy wykonać czynności pokazane na filmie obok: 

Wsparcie stołu do tenisa Pongori PPT900.2 Outdoor: montaż, konserwacja

Kółka w stole Pongori PPT 900.2 Outdoor zacinają się.

Smarowanie osi kółek jest integralną częścią konserwacji Twojego stołu. Zalecamy smarowanie ich przynajmniej raz w roku, np.: za pomocą smaru w sprayu.

Moja nowa siatka wydaje się za krótka. jak sprawić, żeby pasowała do mojego stołu PPT 900.2 Outdoor?

Aby zamontować nową siatkę, należy ją rozciągnąć. Następnie należy naciągnąć siatkę przed zamocowaniem jej na miejscu.
Za pierwszym razem dopasowanie siatki jest zawsze nieco kłopotliwe, ale długość została obliczona bardzo dokładnie, aby siatka nie stała się zbyt luźna z upływem czasu.

Co należy zrobić, jeśli podczas otwierania lub zamykania stołu PPT 900.2 Outdoor blaty nie przesuwają się łatwo?

Po pierwsze, sprawdź, jak mocno są przykręcone ruchome części. Jeśli nie ma żadnych uszkodzonych części, należy włożyć odrobinę smaru lub wosku w ślizgi z boku podwozia, po których przesuwają się śruby.

Jaka jest gwarancja na części do stołu Pongori PPT 900.2 Outdoor?

Stoły z naszej starej serii objęte są gwarancją na okres od dwóch do pięciu lat, natomiast stoły z naszej nowej serii "Roll & Play" (FT730 O, FT830 O, FT860 O, FT890 O) objęte są dziesięcioletnią gwarancją. Na hamulec, siatkę, słupki, plastikową obudowę i regulowane nóżki udzielana jest dwuletnia gwarancja.
Gwarancja jest ograniczona do dostawy części zamiennych w celu zastąpienia części, które uznajemy za wadliwe, i nie dotyczy uszkodzeń spowodowanych normalnym zużyciem części, montażem stołu niezgodnie z instrukcją, nieprzestrzeganiem instrukcji obsługi i instrukcji bezpieczeństwa, brakiem konserwacji, użyciem agresywnych środków czyszczących (blat), uderzeniami, upadkami i ogólnie wszelkimi przyczynami, które nie są związane z jakością stołu. Aby uzyskać więcej informacji, przejdź do sekcji "Gwarancje".

Co należy zrobić, jeśli część, którą chcesz zamówić, nie jest już dostępna w internecie?

Możesz skontaktować się z serwisem Twojego sklepu i zapytać, jak długo potrwa dostarczenie części przez Pongori.

Akcesoria do stołu PPT 900.2 Outdoor

PPT 530 MEDIUM OUTDOOR

Centrum Wsparcia Technicznego

Zgłoś usterkę swojego sprzętu i zamów Serwis do domu

ZADZWOŃ DO NAS - (+48) 42 298 65 80
NAPISZ DO NAS - [email protected]


Uprzejmnie informujemy, że nasza infolinia techniczna pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00.

PONGORI PPT 500 OUTDOOR .2

Części zamienne do stołu do tenisa stołowego Pongori PPT900.2 OUTDOOR

Potrzebujesz części zamiennych do swojego stołu z Decathlon? Kliknij poniżej a uzyskasz dostęp do wszystkich dedykowanych części do stołu Pongori PPT900.2 Outdoor.

PPT 530 MEDIUM OUTDOOR

10lat gwarancji

Wszystkie zewnętrzne stoły pongori są objęte 10-letnią gwarancją.

Na wszystkie nasze stoły PONGORI udzielamy 10-letniej gwarancji (na blat, kółka, system bezpieczeństwa i metalową ramę).