ARTENGO 7000 855 AND 877 O PRIOR TO 2009

REF: 3340223

STÓŁ DO TENISA STOŁOWEGO ARTENGO 855 OUTDOOR PRIOR TO 2009

2020

Masz część, która wymaga wymiany? Tutaj znajdziesz wszystkie części zamienne potrzebne do naprawy Twojego stołu.

Potrzebujesz pomocy? Sprawdź sekcję FAQ.

Użytkowanie produktu

Jak działa serwis posprzedażowy?

Niektóre produkty sprzedawane w Internecie objęte są gwarancją umowną. Jak długo obowiązuje gwarancja, można dowiedzieć się na stronie internetowej danego produktu. Gwarancja obejmuje części zamienne i robociznę. Gwarancja ogranicza się do wymiany wadliwych części, w zależności od sposobu ich użytkowania. Przejdź do sekcji "Gwarancje", aby zapoznać się z naszymi warunkami gwarancji.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące gwarancji sprzedaży lub wymiany, możesz również skontaktować się ze swoim sklepem Decathlon. W ramach gwarancji możesz oddać swój produkt do Serwisu Decathlon wraz z fakturą, którą możesz zapisać i/lub wydrukować w zakładce "Moje konto online".

help outline
Jak długo potrwa dostawa części zamiennej i gdzie zostanie ona dostarczona?

W przypadku wizyty w lokalnym sklepie pracownik serwisu będzie mógł udzielić informacji na temat dostępności i czasu dostawy tej części. Jeśli złożysz zamówienie online, czas dostawy wynosi zazwyczaj od 2 do 5 dni roboczych, w zależności od dostępności.
Dostawy są realizowane od poniedziałku do piątku, z zastrzeżeniem określonych warunków:
- dostawa w ciągu półdniowego przedziału czasowego,
- dostawa do drzwi Twojego domu (lub holu wejściowego Twojego budynku)
- dostawa przez kierowcę dostawy (który może poprosić Cię o pomoc w rozładowaniu paczki)
- firma dostawcza skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia dnia dostawy. Nie będzie w stanie określić dokładnej godziny dostawy.

Jak można wymienić system bezpieczeństwa w twoim stole?

W przypadku stołów FT730 O, FT830 O, FT714 O, FT744 O, PPT 500 i PPT 530, należy wykonać następujące czynności: zdjąć czerwony uchwyt, odczepiając go; część będzie wtedy wolna od metalowej rurki i będzie można ją wymienić.

Kółka w twoim stole zacinają się. nie jest łatwo przesuwać stół. co możesz zrobić?

Smarowanie osi kółek jest integralną częścią konserwacji Twojego stołu. Zalecamy smarowanie ich co roku. Zobacz wideo poniżej.

Twoje koło jest uszkodzone. czy trzeba wymienić całe?

Tak. Jeśli sprzęt jest wciąż objęty gwarancją, a uszkodzenie nie powstało na skutek uszkodzenia mechanicznego, zapraszamy do wizyty w lokalnym Serwisie Decathlonm dzie pracownicy zamówią potrzebne części. Jeśli koło nie jest już objęte gwarancją, prosimy odwiedzić naszą stronę posprzedażową, gdzie można kupić część zamienną.

Twoja nowa siatka wydaje się za krótka. jak sprawić, żeby pasowała do twojego stołu?

Aby zamontować nową siatkę, należy ją rozciągnąć. Następnie należy naciągnąć siatkę przed zamocowaniem jej na miejscu. Za pierwszym razem dopasowanie siatki jest zawsze nieco kłopotliwe, ale długość została obliczona bardzo dokładnie, aby siatka nie stała się zbyt luźna z upływem czasu.

Co należy zrobić, jeśli podczas otwierania lub zamykania stołu blaty nie przesuwają się łatwo?

Po pierwsze, sprawdź, jak mocno są przykręcone ruchome części. Jeśli nie ma żadnych uszkodzonych części, należy włożyć odrobinę smaru lub wosku w ślizgi z boku podwozia, po których przesuwają się śruby.

Czy możesz wymienić jeden z blatów swojego stołu?

Zespół PONGORI wymieni cały stół pod pewnymi warunkami. Sprawdź sekcję "Gwarancje" (patrz przycisk poniżej), aby zapoznać się z warunkami. Możesz również odwiedzić jeden z naszych sklepów Decathlon. Jeśli blat stołu został uszkodzony w wyniku niewłaściwego użytkowania, a gwarancja nie obejmuje tego uszkodzenia, możesz zamówić nowy blat do stołów PPT 500, 530, 900 i 930 od 2020 roku.

Jaka jest gwarancja na części?

Stoły z naszej starej serii objęte są gwarancją na okres od dwóch do pięciu lat, natomiast stoły z naszej nowej serii "Roll & Play" (FT730 O, FT830 O, FT860 O, FT890 O) objęte są dziesięcioletnią gwarancją. Na hamulec, siatkę, słupki, plastikową obudowę i regulowane nóżki udzielana jest dwuletnia gwarancja.
Gwarancja jest ograniczona do dostawy części zamiennych w celu zastąpienia części, które uznajemy za wadliwe, i nie dotyczy uszkodzeń spowodowanych normalnym zużyciem części, montażem stołu niezgodnie z instrukcją, nieprzestrzeganiem instrukcji obsługi i instrukcji bezpieczeństwa, brakiem konserwacji, użyciem agresywnych środków czyszczących (blat), uderzeniami, upadkami i ogólnie wszelkimi przyczynami, które nie są związane z jakością stołu. Aby uzyskać więcej informacji, przejdź do sekcji "Gwarancje".

Co należy zrobić, jeśli część, którą chcesz zamówić, nie jest już dostępna w internecie?

Możesz skontaktować się z serwisem Twojego sklepu i zapytać, jak długo potrwa dostarczenie części przez Pongori.

STÓŁ DO TENISA STOŁOWEGO ARTENGO 855 OUTDOOR PRIOR TO 2009
2-year warranty

2-Lata gwarancji

Blat stołu, koła, systemy bezpieczeństwa i metalowe podwozie są objęte dwuletnią gwarancją.