SŁUCHAWKI

Obsługa posprzedażowa Słuchawek  |  Decathlon Support

Sprawdż nasze porady i instruktaże dotyczące użytkowanie słuchawek z Decathlon. Rozwiąż swój problem z połączeniem, aktualizacją lub znajdź potrzebne części zamienne. Zachęcamy do korzystania z naszej witryny wsparcia technicznego Support Decathlon.

użytkowanie Kalenji BC 500

Wspracie techniczne słuchawek BC 500: FAQ, połączenie, ustawienia

Sprawdź stronę wsparcia dla użytkowania słuchawek BC 500 z Decathlon. Zobacz jak korzystać z ustawień, dokonywać połączenia i rozwiązywać podstawowe problemy z sekcji FAQ. Pobierz instrukcje obsługi.

instrukcja Kalenji 500

Wsparcie techniczne słuchawek Kalenji TWS 500: instrukcja, FAQ

Sprawdź stronę wsparcia dla użytkowania słuchawek Kalenji TSW 500 z Decathlon. Zobacz jak korzystać z ustawień, dokonywać połączenia i rozwiązywać podstawowe problemy z sekcji FAQ. Pobierz instrukcje obsługi.

instrukcja tsw 100

Obsługa techniczna słuchawek Kalenji TWS 100: instrukcja, naprawa

Sprawdź stronę wsparcia dla użytkowania słuchawek Kalenji TSW 100 z Decathlon. Zobacz jak korzystać z ustawień, dokonywać połączenia i rozwiązywać podstawowe problemy z sekcji FAQ. Pobierz instrukcje obsługi.

adapter Kalenji USB

Obsługa techniczna adaptera USB-C/JACK3.5mm:instrukcja, kompatybilność

Sprawdź stronę wsparcia dla użytkowania adaptera USB-C/JACK3,5mm z Decathlon. Zobacz jak korzystać z ustawień, dokonywać połączenia i rozwiązywać podstawowe problemy z sekcji FAQ. Pobierz instrukcje obsługi.

instrukcja Kalenji 900

Wsparcie techniczne słuchawek Kalenji 900: połączenie, obsługa

Sprawdź stronę wsparcia dla użytkowania słuchawek Kalenji 900 z Decathlon. Zobacz jak korzystać z ustawień, dokonywać połączenia i rozwiązywać podstawowe problemy z sekcji FAQ. Pobierz instrukcje obsługi.

połączenie Kalenji 500

Obsługa techniczna słuchawek Kalenji 500: Instrukcja obsługi, naprawa

Sprawdź stronę wsparcia dla użytkowania słuchawek Kalenji 500 z Decathlon. Zobacz jak korzystać z ustawień, dokonywać połączenia i rozwiązywać podstawowe problemy z sekcji FAQ. Pobierz instrukcje obsługi.

ONear 500 (2018)

ONear 500 (2018): Instrukcja obsługi, naprawa

Stworzyliśmy te słuchawki, aby zapewnić stabilność i komfort podczas biegania przy muzyce! Odporne na deszcz i pot.Projektując słuchawki bluetooth skupiliśmy się na ich stabilności i komforcie, abyś mógł całkowicie oddać się bieganiu przy muzyce, nie myśląc o słuchawkach.

ONear Bluetooth (2016)

ONear Bluetooth (2016): Instrukcja obsługi, naprawa

Stworzyliśmy te słuchawki, aby zapewnić stabilność i komfort podczas biegania przy muzyce! Odporne na deszcz i pot.Projektując słuchawki bluetooth skupiliśmy się na ich stabilności i komforcie, abyś mógł całkowicie oddać się bieganiu przy muzyce, nie myśląc o słuchawkach.