ONear 500 (2018)

Ref: 8485505, 8405251, 8485506

SŁUCHAWKI DO BIEGANIA BEZPRZEWODOWE ONEAR 500 BLUETOOTH KALENJI

2018

Stworzyliśmy te słuchawki, aby zapewnić stabilność i komfort podczas biegania przy muzyce! Odporne na deszcz i pot.Projektując słuchawki bluetooth skupiliśmy się na ich stabilności i komforcie, abyś mógł całkowicie oddać się bieganiu przy muzyce, nie myśląc o słuchawkach.

Pierwsze użycie

Jak odpowiednio założyć słuchawki onear 500 ?

Zaprojektowaliśmy zestaw słuchawkowy ONear 500 bluetooth, aby zapewnić Ci stabilność i komfort podczas biegania do muzyki. Potrzebne są pewne środki ostrożności, aby zapewnić dobre wsparcie:● Radzimy poświęcić kilka minut na przetestowanie różnych rozmiarów nakładek i wybrać taką, która zapewnia największą stabilność. Różnica pomiędzy trzema rozmiarami S/M/L może wydawać się na pierwszy rzut oka subtelna, ale może zrobić ogromną różnicę, jeśli chodzi o komfort i stabilność.● Upewnij się, że prawidłowo wkładasz płetwę stabilizującą osłony do ucha.● Ważne jest, aby poprowadzić przewód przez i za uszami, a następnie lekko dociągnąć przewód czerwonym paskiem regulacyjnym.

Jak sparować słuchawki onear 500 ze smartfonem?

Aby Twój smartfon i Twój zestaw słuchawkowy ONear 500 mogły się wzajemnie rozpoznawać i automatycznie włączać, gdy tylko znajdą się w pobliżu, konieczne jest wykonanie kilku kroków w celu sparowania ich ze sobą.

Aby sparować zestaw słuchawkowy ONear 500 z telefonem, postępuj zgodnie z poniższą instrukcją:Włącz zestaw słuchawkowy, naciskając przycisk odtwarzania przez 5 sekund. Lampka na prawej słuchawce miga na niebiesko.2. Przejdź do ustawień bluetooth w smartfonie i aktywuj bluetooth. Urządzenie "ONEAR 500" pojawia się na liście pobliskich urządzeń bluetooth. Wybierz "ONEAR 500".3. Obok tekstu ONEAR 500 pojawi się komunikat "ON" lub "Yes", a kontrolka zestawu słuchawkowego zmieni kolor na zielony. Słuchawki są sparowane z Twoim smartfonem i gotowe do pracy. Odtwarzaj muzykę w swojej aplikacji muzycznej.

Przy następnym użyciu słuchawek nie trzeba już ich ponownie sparować, zostaną one natychmiast wykryte przez telefon. Przed podłączeniem zestawu słuchawkowego upewnij się, że włączyłeś Bluetooth w telefonie.

Jeśli nie widzisz swojej ONEAR 500 na liście swoich urządzeń, oto kilka możliwych wyjaśnień:

Jeśli lampka na prawej słuchawce zmieni kolor na zielony po włączeniu: oznacza to, że słuchawki połączyły się z innym telefonem komórkowym. W tym przypadku upewnij się, że wyłączyłeś bluetooth w innych telefonach komórkowych lub tabletach.

Jeśli JEDNOSTKA 500 nie pojawi się na liście pobliskich urządzeń, podczas gdy lampka na prawym zestawie słuchawkowym będzie migać na niebiesko: zalecamy usunięcie nieużywanych urządzeń bluetooth i wyjście z menu bluetooth, a następnie ponowne jego otwarcie.

Jak na co dzień podłączać słuchawki onear 500?

Po sparowaniu zestawu słuchawkowego i telefonu komórkowego, wystarczy upewnić się, że bluetooth jest aktywny w telefonie. Mała ikona bluetooth powinna być widoczna na pasku stanu w górnej części ekranu telefonu.

Następnie należy włączyć zestaw słuchawkowy, lampka umieszczona na prawym zestawie powinna prawie natychmiast zaświecić się na zielono.

Jeśli światło zmieni się na niebieskie, oznacza to, że zestaw słuchawkowy nie mógł się połączyć z telefonem. W tym przypadku należy przejść do menu bluetooth w telefonie komórkowym i kliknąć ONEAR 500 na liście pobliskich urządzeń.

Zdarza się, że słuchawki przerywają podczas słuchania muzyki. jak tego uniknąć?

Szczególną uwagę zwróciliśmy na jakość odbioru bluetootha w naszym ONear 500, abyście nigdy nie mieli Państwo mikro cięć w muzyce. Każdy produkt został przetestowany po wyprodukowaniu w specjalnej kamerze, która pozwala na walidację parametrów bluetooth. Jeśli masz kiedykolwiek mikrocięcia w swojej muzyce, upewnij się, że nic nie zakłóca sygnału bluetooth wokół telefonu. Niektóre pokrywy telefonów komórkowych mogą zakłócać sygnał. Jeśli umieścisz telefon komórkowy w kieszeni, umieść ekran skierowany na zewnątrz, a nie w kierunku ciała.

Jeśli mimo tych środków ostrożności problemy nadal występują, zalecamy korzystanie z telefonu komórkowego w opasce na lewym ramieniu. Antena bluetooth znajduje się na lewej słuchawce.

ONear 500 (2018)

Chcesz skontaktować się z nami? skorzystaj z formularza kontaktowego

Kalenji ONear 500

Instrukcja obsługi

notice-pictogramme

Zapoznaj się z instrukcją obsługi sowjego produktu

Deklaracja zgodności

notice-pictogramme

Zapoznaj się z deklaracją zgodności swojego produktu