STOŁY TENISOWE DO WEWNĄTRZ | OBSŁUGA POSPRZEDAŻOWA DECATHLON

Obsługa posprzedażowa stołów do tenisa stołowego wewnętrznych | Decathlon Support

Stół do tenisa stołowego wewnętrzny może zapewnić rozrywkę młodszym i starszym użytkownikom. Udało Ci się wybrać stół do tenisa, który spełnia Twoje oczekiwania? Jeśli produkt masz już u siebie, to możesz potrzebować porad związanych z jego montażem. Prawdopodobnie w czasie użytkowania mogą pojawić się u Ciebie liczne wątpliwości związane z ewentualnymi naprawami czy ogólnie z utrzymaniem w danym stanie. Aby Ci to wszystko ułatwić, przygotowaliśmy materiały, a także odpowiedzi na często pojawiające się pytania. W przypadku problemów, które nie są rozwiązane na naszej stronie, możesz się skontaktować z doradcami obsługi posprzedażowej Decathlon Support. Co konkretnie Ci proponujemy?

naprawa TTT 930

Wparcie stołu do tenisa stołowego Pongori TTT930: montaż, części

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny stół do tenisa stołowego Pongori TTT 930 Indoor z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

PPT 930 OUTDOOR

Wsparcie stołu do tenisa Pongori PPT 930 outdoor: FAQ, części zamienne

Na tej stronie znajdziesz instrukcję obsługi, filmy montażowe i wskazówki dotyczące konserwacji. Masz zepsutą część? Tutaj można znaleźć wszystkie części zamienne potrzebne do naprawy stołu Pongori PPT 930 outdoor. ‌ Potrzebujesz pomocy? Sprawdź sekcję FAQ.

serwis FT 719 INDOOR

Obsługa stołu do tenisa stołowego Artengo719 indoor: naprawa, części

Potrzebujesz wymienić część zamienną? Tutaj można znaleźć wszystkie części zamienne potrzebne do naprawy stołu wewnętrznego Artengo 719. Potrzebujesz pomocy? Sprawdź sekcję FAQ lub poproś o pomoc na dole tej strony.

naprawa FT mini

Obsługa stołu do tenisa stołowego Artengo FT mini: naprawa, cześci

Potrzebujesz wymienić jakąś część? Tutaj znajdziesz wszystkie części zamienne potrzebne do naprawy Twojego stołu Atengo FT Mini ‌ . Potrzebujesz pomocy? Sprawdź sekcję FAQ.

serwis TTT 500 INDOOR

Obsługa stołu do tenisa stołowego Pongori TTT 500 I: naprawa, części

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny stół do tenisa stołowego Pongori TTT500 Indoor z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

części ARTENGO 822 INDOOR

Wsparcie stołu do tenisa Artengo 822 Indoor: naprawa, części zamienne

Masz część, która wymaga wymiany? Tutaj znajdziesz wszystkie części zamienne potrzebne do naprawy Twojego stołu Artengo 822 indoor. ‌ Potrzebujesz pomocy? Sprawdź sekcję FAQ

naprawa FT 730 INDOOR

Wsparcie stołu do tenisa stołowego FT 730 INDOOR: naprawa, części

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny stół do tenisa stołowego Pongori FT 730 Indoor z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

naprawa FT 950 CLUB

Obsługa stołu do tenisa Artengo FT 950 Club: naprawa, części zamienne

Na tej stronie znajdziesz instrukcję obsługi, filmy montażowe i wskazówki dotyczące konserwacji. Masz jakąś część, która wymaga wymiany? Tutaj znajdziesz wszystkie części zamienne, których potrzebujesz do naprawy swojego stołu Artengo FT 950 Club. ‌ Potrzebujesz pomocy? Sprawdź sekcję FAQ

naprawa FT 840 INDOOR

Obsługa stołu do tenisa Artengo FT 840 Indoor: części zamienne,naprawa

Poszukujesz wsparcia w naprawie stołu do tenisa? Tutaj znajdziesz wszystkie części zamienne potrzebne do naprawy Twojego stołu Artengo FT840 Indoor‌. Potrzebujesz pomocy? Sprawdź sekcję FAQ.

naprawa FT 720 INDOOR

Wsparcie stołu do tenisa Artengo FT 720 Indoor: naprawa, części

Na tej stronie znajdziesz instrukcję obsługi, filmy montażowe i wskazówki dotyczące konserwacji. Masz zepsutą część? Tutaj można znaleźć wszystkie części zamienne potrzebne do naprawy stołu Artengo FT 720 I.. ‌ Potrzebujesz pomocy? Sprawdź sekcję FAQ.

serwis micro artengo

Wsparcie stołu do tenisa stołowego Artengo FT micro: FAQ, naprawa

Potrzebujesz wymienić jakąś część? Tutaj znajdziesz wszystkie części zamienne potrzebne do naprawy Twojego stołu Artengo FT micro. ‌ Potrzebujesz pomocy? Sprawdź sekcję FAQ

naprawa PPT 130 small

Wsparcie stołu do tenisa stołowego Pongori PPT130 S: części, naprawa

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny stół do tenisa stołowego Pongori PPT130 Small z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

serwis PPT 130 M

Obsługa stołu do tenisa stołowego Pongori PPT130 Medium: naprawa

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własny stół do tenisa stołowego Pongori PPT130 Medium z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj go sam!

1 of 2

 • Stół do tenisa stołowego wewnętrzny - wsparcie techniczne Decathlon Support

  Nasi klienci często sięgają po stoły tenisowe wewnętrzne, które są przeznaczone do użytku domowego w zamkniętych pomieszczeniach. Mają blat wykonany z płyty wiórowej. To rozwiązania, które nie są odporne na warunki atmosferyczne. Mogą mieć standardowe wymiary, czyli długość 274 cm a szerokość 152,5 cm. Natomiast są również rozwiązania o mniejszych wymiarach, które sprawdzają się w pomieszczeniach, gdzie nie masz miejsca na większy stół.
  Na naszej stronie wsparcia posprzedażowego znajdziesz instrukcje dotyczące montażu, naprawy, zakupu części zamiennych do danego rozwiązania i nie tylko. W pierwszym kroku wybierz, który model stołu, który zakupiłeś. Zwróć uwagę, że przy każdej pozycji znajdziesz nazwę modelu, a także informację, jakie materiały są dostępne. Widzisz odpowiedni produkt? To Twój stół, ma ten sam rozmiar? Zatem kliknij jego nazwę i sprawdź, co przygotowaliśmy dla tych, którzy go wybrali.

 • Gwarancja i naprawa stołu do tenisa - wskazówki na stronie Decathlon Support 

  W ramach naszych materiałów pokazujemy, jak możesz przeprowadzić różne modyfikacje, naprawić usterki i zrobić to bez konieczności korzystania z pomocy ekspertów i specjalistycznych narzędzi. Wiele takich prac jesteś w stanie wykonać samodzielnie, nawet bez doświadczenia i ponoszenia kosztów. W stołach zastosowano głównie takie rozwiązania, które nie sprawiają problemów pod względem wymiany, ale są oczywiście takie, które trudno Ci będzie wykonać bez doświadczenia i odpowiednich narzędzi.
  Wśród informacji i instrukcji, które przygotowaliśmy, znajdziesz m.in. takie, które dotyczą wymiany blatu, hamulca czy uchwytu. To pliki wideo, w jakich poszczególne działania prezentujemy krok po kroku. Widzisz, co należy robić, aby osiągnąć oczekiwany efekt. Stoły z naszej oferty zapewniają wysoką jakość, ale zawsze w toku korzystania mogą pojawić się usterki. Jeśli nie chcesz wprowadzać zmian technicznych na własną rękę, to pamiętaj o okresie gwarancyjnym. Niezbędne prace możemy wykonać w serwisie Decathlon Support, o ile oczywiście chodzi o naprawę, którą obejmuje gwarancja.

 • Części zamienne w naszym sklepie - jaki koszt?

  Twój stół wymaga wymiany pewnych elementów? Sprawdź dostępność poszczególnych części zamiennych online w sklepie Decathlon. Może akurat mamy specjalną ofertę na dany produkt? Zanim zamówisz dany przedmiot, sprawdź, czy na pewno pasuje do Twojego stołu. Jeśli nie wiesz, czy to odpowiednia część, skontaktuj się z naszymi doradcami. Podpowiedzą, jakich konkretnie produktów potrzebujesz. To samo zrób, jeśli nie widzisz tego, co musisz wymienić w stole tenisowym. W takim przypadku zamówimy odpowiednie rozwiązanie od producenta. Nie musisz się obawiać, że Twój stół ze względu na małą usterkę stanie się bezużyteczny. W każdym przypadku staramy się znaleźć najlepsze rozwiązanie i zapewniamy pełne wsparcie. Mając potrzebną część, możesz wymienić wadliwy element i dalej cieszyć się możliwościami stołu. 

Użytkowanie produktu - najważniejsze informacje serwisowe dotyczące 

Od naszych klientów otrzymujemy wiele pytań dotyczących tego, jak powinien być używany stół - w jakich warunkach. Wątpliwości dotyczą różnych kwestii. Czy kolor ma znaczenie? Jak wysoki powinien być stół? Ile kosztuje sprzęt, który jest wystarczający do użytku amatorskiego?

Często pytanie dotyczy możliwości wymiany systemu bezpieczeństwa w stole. Można to zrobić w przypadku modeli FT730 O, FT830 O, FT714 O, FT744 O, PPT 500 i PPT 530. W tym celu należy zdjąć czerwony uchwyt, a wtedy część będzie wolna od metalowej rurki i da się ją wymienić.

Jak wygląda kwestia gwarancji na części? Jeśli chodzi o starsze serie, to wynosi ona od 2 do 5 lat. Natomiast okres gwarancyjny najnowszej, tj. "Roll & Play", to aż 10 lat. Na takie elementy jak słupki, hamulec, plastikowa obudowa i regulowane nóżki gwarancja wynosi 2 lata. Obejmuje dostarczenie części, które wymagają wymiany.

Kółka w Twoim stole zacinają się? Co możesz zrobić? W takim przypadku należy je nasmarować. Przeważnie wystarczy to zrobić raz na rok.

To tylko przykładowe pytania, na które udzielamy odpowiedzi. Staramy się w naszym centrum pomocy udzielać bezpośrednio odpowiedzi na jak najwięcej częstych wątpliwości, które mają nasi klienci. Jeśli chcesz zadać pytanie, na które nie znajdujesz odpowiedzi, skontaktuj się z nami. Nasza firma, a konkretnie nasi specjaliści, starają się maksymalnie szybko rozwiać wątpliwości klientów. Sklep zapewnia wsparcie zarówno przed zakupem, w jego trakcie, jak i posprzedażowo.