PONGORI TTT 930 TABLE

Ref: 8584579, 8771896

Obsługa posprzedażowa stołu do tenisa stołowego Pongori TTT 930 INDOOR - montaż, naprawa, części zamienne

2023

Dzięki przygotowany przez nas instruktażom, bez problemu dokonasz montażu czy naprawy stołu do tenisa stołowego Pongori TTT 930 INDOOR. Nasze filmiki instruktażowe wszystko dokładnie obrazują.

W opracowanym przez zespół profesjonalnych doradców technicznych poradniku  w prosty sposób zamówisz dedykowane części zamienne online.

PPT 530 MEDIUM OUTDOOR

Montaz stołu Pongori TTT 930

Instrukcja obsługi zawiera wyjaśnienie krok po kroku, jak złożyć stół.
Każdy krok zawiera listę potrzebnych części, a także wskazówki dotyczące montażu i rzeczy, na które należy zwrócić uwagę.

Wersja do pobrania jest również dostępna poniżej.

FAQ stołu Pongori TTT 930 indoor

Jak działa serwis posprzedażowy Decathlon Pongori?

Niektóre produkty sprzedawane w Internecie objęte są gwarancją umowną. Jak długo obowiązuje gwarancja, można dowiedzieć się na stronie internetowej danego produktu. Gwarancja obejmuje części zamienne i robociznę. Gwarancja ogranicza się do wymiany wadliwych części, w zależności od sposobu ich użytkowania. Przejdź do sekcji "Gwarancje", aby zapoznać się z naszymi warunkami gwarancji.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące gwarancji sprzedaży lub wymiany, możesz również skontaktować się ze swoim sklepem Decathlon. W ramach gwarancji możesz oddać swój produkt do Serwisu Decathlon wraz z fakturą, którą możesz zapisać i/lub wydrukować w zakładce "Moje konto online".

Wparcie stołu do tenisa stołowego Pongori TTT930: montaż, części
Jak wymienić system bezpieczeństwa w stole Pongori TTT930 indoor?

W przypadku stołów FT730 O, FT830 O, FT714 O, FT744 O, PPT 500 i PPT 530, należy wykonać następujące czynności:

zdjąć czerwony uchwyt, odczepiając go; część będzie wtedy wolna od metalowej rurki i będzie można ją wymienić.

FAQ stołu Pongori TTT 930 indoor
Kółka w stole Pongori TTT930 indoor zacinają się.

Smarowanie osi kółek jest integralną częścią konserwacji Twojego stołu. Zalecamy smarowanie ich przynajmniej raz w roku, np.: za pomocą smaru w sprayu.

Moja nowa siatka wydaje się za krótka. jak sprawić, żeby pasowała do mojego stołu TTT 930 indoor?

Aby zamontować nową siatkę, należy ją rozciągnąć. Następnie należy naciągnąć siatkę przed zamocowaniem jej na miejscu.
Za pierwszym razem dopasowanie siatki jest zawsze nieco kłopotliwe, ale długość została obliczona bardzo dokładnie, aby siatka nie stała się zbyt luźna z upływem czasu.

Co należy zrobić, jeśli podczas otwierania lub zamykania stołu TTT930 indoor blaty nie przesuwają się łatwo?

Po pierwsze, sprawdź, jak mocno są przykręcone ruchome części. Jeśli nie ma żadnych uszkodzonych części, należy włożyć odrobinę smaru lub wosku w ślizgi z boku podwozia, po których przesuwają się śruby.

Czy możesz wymienić jeden z blatów swojego stołu?

Zespół PONGORI wymieni cały stół pod pewnymi warunkami. Sprawdź sekcję "Gwarancje" (patrz przycisk poniżej), aby zapoznać się z warunkami. Możesz również odwiedzić jeden z naszych sklepów Decathlon. Jeśli blat stołu został uszkodzony w wyniku niewłaściwego użytkowania, a gwarancja nie obejmuje tego uszkodzenia, możesz zamówić nowy blat do stołów PPT 500, 530, 900 i 930 od 2020 roku.

Jaka jest gwarancja na części do stołu Pongori TTT 930 indoor?

Stoły z naszej starej serii objęte są gwarancją na okres od dwóch do pięciu lat, natomiast stoły z naszej nowej serii "Roll & Play" (FT730 O, FT830 O, FT860 O, FT890 O) objęte są dziesięcioletnią gwarancją. Na hamulec, siatkę, słupki, plastikową obudowę i regulowane nóżki udzielana jest dwuletnia gwarancja.
Gwarancja jest ograniczona do dostawy części zamiennych w celu zastąpienia części, które uznajemy za wadliwe, i nie dotyczy uszkodzeń spowodowanych normalnym zużyciem części, montażem stołu niezgodnie z instrukcją, nieprzestrzeganiem instrukcji obsługi i instrukcji bezpieczeństwa, brakiem konserwacji, użyciem agresywnych środków czyszczących (blat), uderzeniami, upadkami i ogólnie wszelkimi przyczynami, które nie są związane z jakością stołu. Aby uzyskać więcej informacji, przejdź do sekcji "Gwarancje".

Co należy zrobić, jeśli część, którą chcesz zamówić, nie jest już dostępna w internecie?

Możesz skontaktować się z serwisem Twojego sklepu i zapytać, jak długo potrwa dostarczenie części przez Pongori.

PPT 530 MEDIUM OUTDOOR

Centrum Wsparcia Technicznego

Zgłoś usterkę swojego sprzętu i zamów Serwis do domu

ZADZWOŃ DO NAS - (+48) 42 298 65 80
NAPISZ DO NAS - [email protected]


Uprzejmnie informujemy, że nasza infolinia techniczna pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00.

PONGORI TTT 930

Części zamienne do stołu do tenisa stołowego Pongori TTT 930 INDOOR

Potrzebujesz części zamiennych do swojego stołu z Decathlon? Kliknij poniżej a uzyskasz dostęp do wszystkich dedykowanych części do stołu Pongori TTT 930 Indoor

PPT 530 MEDIUM OUTDOOR

10 lat gwarancji

10-letnia gwarancja obejmuje wady stołu (z wyjątkiem zadrapań, korozji i odbarwień), z wyjątkiem tych wynikających z normalnego zużycia i nieprawidłowych warunków użytkowania. Zostanie ona udzielona wyłącznie po okazaniu paragonu. Zgodnie z niniejszą gwarancją wymienimy wadliwe części zamienne lub wadliwy stół do tenisa stołowego. Niniejsza gwarancja handlowa nie wyklucza gwarancji prawnych obowiązujących w niektórych krajach.