FT 840 INDOOR

REF: 8183686

Obsługa posprzedażowa stołu do tenisa stołowego Artengo FT 840 INDOOR - montaż, naprawa, części zamienne

2020

Dzięki przygotowany przez nas instruktażom, bez problemu dokonasz montażu czy naprawy stołu do tenisa stołowego Artengo FT 480 INDOOR. Nasze filmiki instruktażowe wszystko dokładnie obrazują.

W opracowanym przez zespół profesjonalnych doradców technicznych poradniku  w prosty sposób zamówisz dedykowane części zamienne online.

FAQ stołu do tenisa stołowego Artengo FT 840 INDOOR

Jak działa serwis posprzedażowy?

Niektóre produkty sprzedawane w Internecie objęte są gwarancją umowną. Jak długo obowiązuje gwarancja, można dowiedzieć się na stronie internetowej danego produktu. Gwarancja obejmuje części zamienne i robociznę. Gwarancja ogranicza się do wymiany wadliwych części, w zależności od sposobu ich użytkowania. Przejdź do sekcji "Gwarancje", aby zapoznać się z naszymi warunkami gwarancji.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące gwarancji sprzedaży lub wymiany, możesz również skontaktować się ze swoim sklepem Decathlon. W ramach gwarancji możesz oddać swój produkt do Serwisu Decathlon wraz z fakturą, którą możesz zapisać i/lub wydrukować w zakładce "Moje konto online".

help outline
Jak można wymienić system bezpieczeństwa w twoim stole?

W przypadku stołów FT730 O, FT830 O, FT714 O, FT744 O, PPT 500 i PPT 530, należy wykonać następujące czynności: zdjąć czerwony uchwyt, odczepiając go; część będzie wtedy wolna od metalowej rurki i będzie można ją wymienić.

Kółka w twoim stole zacinają się. nie jest łatwo przesuwać stół. co możesz zrobić?

Smarowanie osi kółek jest integralną częścią konserwacji Twojego stołu. Zalecamy smarowanie ich co roku. Zobacz wideo poniżej.

Twoje koło jest uszkodzone. czy trzeba wymienić całe?

Tak. Jeśli sprzęt jest wciąż objęty gwarancją, a uszkodzenie nie powstało na skutek uszkodzenia mechanicznego, zapraszamy do wizyty w lokalnym Serwisie Decathlonm dzie pracownicy zamówią potrzebne części. Jeśli koło nie jest już objęte gwarancją, prosimy odwiedzić naszą stronę posprzedażową, gdzie można kupić część zamienną.

Moja nowa siatka wydaje się za krótka. jak sprawić, żeby pasowała do mojego stołu?

Aby zamontować nową siatkę, należy ją rozciągnąć. Następnie należy naciągnąć siatkę przed zamocowaniem jej na miejscu. Za pierwszym razem dopasowanie siatki jest zawsze nieco kłopotliwe, ale długość została obliczona bardzo dokładnie, aby siatka nie stała się zbyt luźna z upływem czasu.

Co należy zrobić, jeśli podczas otwierania lub zamykania stołu blaty nie przesuwają się łatwo?

Po pierwsze, sprawdź, jak mocno są przykręcone ruchome części. Jeśli nie ma żadnych uszkodzonych części, należy włożyć odrobinę smaru lub wosku w ślizgi z boku podwozia, po których przesuwają się śruby.

Czy możesz wymienić jeden z blatów swojego stołu?

Zespół PONGORI wymieni cały stół pod pewnymi warunkami. Sprawdź sekcję "Gwarancje" (patrz przycisk poniżej), aby zapoznać się z warunkami. Możesz również odwiedzić jeden z naszych sklepów Decathlon. Jeśli blat stołu został uszkodzony w wyniku niewłaściwego użytkowania, a gwarancja nie obejmuje tego uszkodzenia, możesz zamówić nowy blat do stołów PPT 500, 530, 900 i 930 od 2020 roku.

Co należy zrobić, jeśli część, którą chcesz zamówić, nie jest już dostępna w internecie?

Możesz skontaktować się z serwisem Twojego sklepu i zapytać, jak długo potrwa dostarczenie części przez Pongori.

Akcesoria do stołu do tenisa stołowego Artengo FT 840 INDOOR

STÓŁ DO TENISA STOŁOWEGO FT 840 INDOOR

Części zamienne do stołu do tenisa stołowego Artengo FT 840 INDOOR

Potrzebujesz wymienić zużyte części, klknij poniżej aby zobaczyć wszystkie kompatybilne elementy.

2-year warranty