NURKOWANIE

Obsługa posprzedażowa sprzetów do nurkowania | Decathlon Support

Zakupiłeś sprzęt do nurkowania? To dopiero początek przygody z tym sportem! Będziemy Ci w niej towarzyszyć, wspierając w jego odpowiednim użytkowaniu. Dzięki obsłudze posprzedażowej nurkowanie stanie się Twoją ulubioną aktywnością, a sprzęt posłuży przez długie lata. Z myślą o wszystkich naszych klientach stworzyliśmy usługę wsparcia technicznego Decathlon Support. Oferujemy katalog porad online, instrukcje konserwacji sprzętu, serwisu oraz naprawy, a także informacje dotyczące kompatybilnych części zamiennych. Zapewniamy także możliwość konsultacji ze specjalistami w punktach serwisowych, które są dostępne na terenie całego kraju. Udzielamy wszelkich informacji dotyczących gwarancji i zastosowania poszczególnych produktów i akcesoriów.

TRIBORD Colete Salva-vidas VGIL 150N A

KAMIZELKA RATUNKOWA AUTOMATYCZNA LJ 150 N AIR TRIBORD: Instrukcja obsługi, naprawa

Ciesz się regularnymi rejsami przybrzeżnymi (powyżej 15 dni w roku) z tą kamizelką ratunkową stworzoną przez nasz zespół doświadczonych żeglarzy!

gilet flottaison ba 50n plus mandarine

KAMIZELKA ASEKURACYJNA ŻEGLARSKA/KAJAKOWA/SUP BA 50 N+ ITIWIT: Instrukcja obsługi, naprawa

Nasz zespół specjalistów zaprojektował tę kamizelkę dla początkujących kajakarzy i kajakarzy.

SUBEA Combinaison SCD 900 H 5mm PE19 AH19

SKAFANDER DO NURKOWANIA SCD 900 Z NEOPRENU 5 MM MĘSKI: Instrukcja obsługi, naprawa

Nasz zespół wykorzystał całe swoje doświadczenie do stworzenia tego niezwykle wygodnego skafandra dla zaawansowanych nurków, na umiarkowane wody (16-24°C). Niezwykle wygodny skafander nurkowy. Koncentrat wiedzy technicznej, abyś zapomniał, że masz ten skafander na sobie podczas nurkowania w umiarkowanych wodach (między 16°C a 24°C).

Mask SCD 100 mono turquoise cristal

MASKA DO NURKOWANIA SCD 100: Instrukcja obsługi, naprawa

Maska, która ułatwia początkującemu nurkowi naukę poprawnych gestów, jak opróżnianie maski z wody, za pomocą miejsc ułatwiających ułożenie palców. ‌ Idealna maska dla początkujących nurków, z bardzo miękkim kołnierzem i miejscami na palce ułatwiającymi naukę.

SUBEA Combinaison SCD 100 H 3mm PE19 AH19

SKAFANDER DO NURKOWANIA SCD 100 Z NEOPRENU 3 MM MĘSKI: Instrukcja obsługi, naprawa

Nasz zespół nurków Subea stworzył ten prosty i solidny skafander 3 mm, idealny dla początkujących nurków, na wody tropikalne (>25°C). ‌ Nurkowy skafander na ciepłe wody. Wygodny i łatwy do założenia!

SUBEA Combinaison SCD 100 F 3mm PE19 AH19

SKAFANDER NURKOWY SUBEA SCD 100 3MM NEOPRENOWY DAMOSKI ZAPINANY Z TYŁU: Instrukcja obsługi, naprawa

Nasz zespół Subea zaprojektował prosty i wytrzymały 3 mm kombinezon dla początkujących nurków nurkujących w tropikalnych morzach (>25°C).

Wetsuit SCD 500 W 5mm

SUBEA SCD500 5MM NEOPRENOWA PIANKA NURKOWA DAMSKA: Instrukcja obsługi, naprawa

5 mm neoprenowy kombinezon przeznaczony dla średniozaawansowanych kobiet nurkujących, które chcą połączyć komfort termiczny i swobodę ruchów w umiarkowanych wodach (16°C - 24°C).

scd 500 3mm m diving shorty blue[8491784]tci_pshot_001-2

KRÓTKA PIANKA DO NURKOWANIA SCD 500 3 MM MĘSKA: Instrukcja obsługi, naprawa

Bardzo wygodna i miękka krótka pianka, stworzona przez nasz zespół projektowy dla zaawansowanych nurków, na wody tropikalne (pow. 25°C). ‌ Krótka pianka stworzona i idealnie dostosowana do nurkowania w wodach tropikalnych. Neopren stretch po bokach zwiększa komfort użytkowania; zapięcie na suwak z tyłu.

scd 540 steamer 3mm m blue

SKAFANDER DO NURKOWANIA SCD 540 Z NEOPRENU 3 MM MĘSKI: Instrukcja obsługi, naprawa

Skafander 3 mm ze wzmocnieniami na plecach i lędźwiach, do wygodnego noszenia butli, idealny dla średnio-zaawansowanych nurków na ciepłe wody. ‌ Skafander 3 mm ze wzmocnieniami na plecach i ramionach zwiększającymi komfort noszenia butli nurkowej! Nurkowy skafander na ciepłe wody. Wygodny. Łatwe zakładanie.

scd 100 n buoyancy comp vest

Jacket nurkowy SCD 100: Instrukcja obsługi, naprawa

Stworzony przez nasz zespół projektantów Subea do nurkowania rekreacyjnego dla początkujących i dla klubów nurkowych, poszukujących prostego, solidnego jacketu.

scd 100 diving mask dkb

Maska do nurkowania SCD 100: Instrukcja obsługi, naprawa

Maska, która ułatwia początkującemu nurkowi naukę poprawnych gestów, jak opróżnianie maski z wody, za pomocą miejsc ułatwiających ułożenie palców.

scd 500 n buoyancy comp vest

JACKET NURKOWY KLASYCZNY SCD 500: Instrukcja obsługi, naprawa

Nasz zespół projektowy Subea stworzył ten klasyczny jacket z odrzucanymi kieszeniami balastowymi dla średnio-zaawansowanych nurków. ‌ Kamizelka wypornościowa do nurkowania stworzona zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet. Zapewnia on komfort i swobodę ruchów!

mask scd 500 crystal blue

MASKA NURKOWA SUBEA SCD 500 SCUBA CRYSTAL BLUE: Instrukcja obsługi, naprawa

Stworzyliśmy maskę z fartuchem, która jest bardzo wygodna na twarzy, abyś mógł w pełni cieszyć się nurkowaniem.

Mask SCD 500 Dual Crystal R Blue[8549248]TCI_PSHOT_001

Maska nurkowa SCD 500 BI dwuszybowa: Instrukcja obsługi, naprawa

Nasz zespół stworzył maskę z bardzo komfortowym kołnierzem, aby móc w pełni cieszyć się nurkowaniem. Anatomiczny kołnierz z bardzo miękkiego silikonu jest wygodny do noszenia i dopasowuje się do wszystkich twarzy. Maska nurkowa o bardzo szerokim polu widzenia dostępna w 4 kolorach i 2 rozmiarach.

TRIBORD-PLONGEE-86787-[8301089]-1

BUTY DO NURKOWANIA SCD Z NEOPRENU 6,5 MM: Instrukcja obsługi, naprawa

Stworzone przez nasz zespół zaawansowanych nurków do nurkowania w najzimniejszych wodach, buty grubości 6,5 mm. Wysokie buty nurkowe przyjemne do noszenia, aby nie marznąć w stopy w płetwach.

steamer scd 100 m 5 5mm

SKAFANDER NURKOWY OVERALL SCD 100 Z NEOPRENU 5,5 MM MĘSKI: Instrukcja obsługi, naprawa

Skafander 5 mm stworzony przez nasz zespół projektowy złożony z pasjonatów nurkowania, dla początkujących, do nurkowania w umiarkowanych wodach (16°C do 24°C). ‌ Skafander nurkowy 5 mm zapewnia dobrą ochronę termiczną, do wygodnego nurkowania w umiarkowanych wodach.

Wetsuit SCD 100 W 5-5mm

SKAFANDER DO NURKOWANIA SCD 100 Z NEOPRENU 5 MM DAMSKI: Instrukcja obsługi, naprawa

Stworzony przez nasz zespół pasjonatów nurkowania, dla początkujących kobiet. Mokry skafander nurkowy z neoprenu 5 mm na umiarkowane wody, stworzony dla kobiet, przez kobiety!

souris

SCD 2,5 MM NEOPRENOWY TOP NURKOWY: Instrukcja obsługi, naprawa

Przeznaczony dla wszystkich nurków dodatek, który można założyć pod kombinezon, aby zwiększyć izolację termiczną podczas nurkowania.

[8331593]IBILI_3MM 2

BUTY DO NURKOWANIA SCD Z NEOPRENU 3 MM: Instrukcja obsługi, naprawa

Inżynierowie Subea stworzyli te łatwe do zakładania buty, dla nurków poszukujących butów o grubości 3 mm. Buty nurkowe z neoprenu 3 mm, miękkie i wygodne, do noszenia z płetwami regulowanymi.

longjohn scd 100 m 5 5mm

SPODNIE DO SKAFANDRA NURKOWEGO SCD Z NEOPRENU 5,5 MM MĘSKIE: Instrukcja obsługi, naprawa

Nasi inżynierowie Subea stworzyli te spodnie, aby ułatwić zakładanie pianki do nurkowania w umiarkowanych wodach (16°C-24°C). Łatwość zakładania przede wszystkim. Dwuczęściowy skafander nurkowy daje możliwość wyboru góry i dołu w różnych rozmiarach, aby lepiej dopasować je do sylwetki.

diving socks scd 500 5mm

SKARPETY DO NURKOWANIA SCD 500 Z NEOPRENU 5 MM: Instrukcja obsługi, naprawa

Nasz zespół stworzył te skarpety do nurkowania gr. 5 mm z podeszwą dla większego komfortu chodzenia. ‌ Neoprenowe skarpety nurkowe gr. 5 mm, z cienką podeszwą do zaizolowania stóp w płetwach kaloszowych podczas nurkowania.

diving socks scd 100 2mm

SKARPETY DO NURKOWANIA SCD Z NEOPRENU 2 MM: Instrukcja obsługi, naprawa

Stworzone przez nasz zespół projektowy Subea dla wszystkich nurków. Idealne, aby zapewnić większy komfort pływania w płetwach, cienkie skarpety grubości 2 mm. Skarpetki nurkowe z neoprenu 2 mm do ochrony stóp, łatwe do zakładania, aby maksymalnie korzystać z nurkowań i snorkelingu.

diving socks scd 100 3mm

SKARPETY DO NURKOWANIA SCD 100 Z NEOPRENU 3 MM: Instrukcja obsługi, naprawa

Nasz zespół nurków stworzył te buty gr. 3 mm do nurkowania. ‌ Skarpety z neoprenu 3 mm do ochrony stóp, łatwe do zakładania, aby maksymalnie korzystać z nurkowań i snorkelingu.

diving gloves scd 100 2mm

RĘKAWICZKI NURKOWE SCD Z NEOPRENU 2 MM: Instrukcja obsługi, naprawa

Stworzone przez nasz zespół projektowy dla wszystkich nurków poszukujących cienkich rękawiczek (2 mm). ‌ Rękawiczki nurkowe z neoprenu 2 mm, doskonałe na wiosnę/jesień, zapewniające zręczność palców.

semi-dry scd 500 m 7mm

SCD500 MĘSKI SKAFANDER NURKOWY 7MM NA ZIMNE WODY: Instrukcja obsługi, naprawa

Nasz zespół zaawansowanych nurków stworzył ten skafander, idealny dla średnio-zaawansowanych mężczyzn nurkujących w zimnych wodach (10°C do 18°C).

diving gloves scd 100 6 5mm

RĘKAWICZKI NURKOWE SCD Z NEOPRENU 6,5 MM: Instrukcja obsługi, naprawa

Nasz zespół nurków stworzył te rękawiczki grubości 6,5 mm do nurkowania w najzimniejszych wodach. ‌ Rękawiczki nurkowe z neoprenu o grubości 6,5 mm. Wytrzymałe i zapewniające dobrą ochronę przed zimnem.

diving gloves scd 100 5mm

Rękawiczki nurkowe SCD z neoprenu 5 mm: Instrukcja obsługi, naprawa

Rękawiczki grubości 5 mm ze wzmocnionym wnętrzem dłoni, stworzone przez nasz zespół nurków, przeznaczone do nurkowania. Rękawiczki do nurkowania z neoprenu 5 mm, zapewniające dobrą izolację dla rąk w zimnych wodach, nie ograniczając ruchów.

diving gloves scd 100 3mm

RĘKAWICZKI NURKOWE SCD Z NEOPRENU 3 MM: Instrukcja obsługi, naprawa

Nasz zespół projektowy Subea stworzył rękawiczki gr. 3 mm ze wzmocnieniem na wnętrzu dłoni, dla wszystkich nurków. Rękawiczki do nurkowania z neoprenu 3 mm, zapewniające izolację dla rąk, nie ograniczając ruchów.

diving socks scd 500 3mm

SCD 500 3 MM NEOPRENE SCUBA DIVING BOOTIES: Instrukcja obsługi, naprawa

Our teams have developed a pair of 3 mm with a sole for greater comfort when moving for SCUBA diving.

 • Jak dbać o swój sprzęt nurkowy, by przeciwdziałać awariom - porady Decathlon Support

  Oferta Decathlon Support, dotycząca obsługi i wsparcia technicznego, pozwoli Ci szybko wykonać niezbędne naprawy. Warto jednak pamiętać, że trzeba również dbać o ochronę sprzętu do nurkowania. To ważny aspekt, który zapewnia bezpieczeństwo w wodzie. Na jakie kryteria należy w tym przypadku zwrócić uwagę?

 • Prawidłowa konserwacja sprzętu do nurkowania

  Aby zapewnić długą żywotność sprzętu nurkowego, warto regularnie przeprowadzać przeglądy i konserwacje. Po każdym nurkowaniu płucz sprzęt w słodkiej wodzie, by usunąć wszelkie zanieczyszczenia. Przechowuj swój sprzęt w suchym i przewiewnym miejscu, z dala od bezpośredniego działania słońca. Regularnie sprawdzaj stan uszczelek, zaworów i innych kluczowych elementów, aby uniknąć niespodziewanych awarii podczas nurkowań.

 • Szkolenia dotyczące obsługi i konserwacji sprzętu dla nurków

  Warto zainwestować w szkolenia z zakresu obsługi i konserwacji sprzętu nurkowego, aby jeszcze lepiej dbać o swój ekwipunek. Tego rodzaju szkolenia są oferowane zarówno przez serwisy, jak i producentów sprzętu. Pozwalają one nie tylko na prawidłowe użytkowanie i pielęgnację sprzętu, ale także na szybkie rozpoznawanie potencjalnych problemów i awarii, co może znacznie wpłynąć na bezpieczeństwo podczas nurkowań. Tego rodzaju bezpłatne filmy instruktażowe oraz instrukcje obsługi znajdziesz na stronie Decathlon Support.
  Nasze wsparcie i pomoc serwisowa to kluczowy element, który wpływa na długą żywotność sprzętu nurkowego oraz na bezpieczeństwo nurków. Dzielimy się z Tobą naszą wiedzą, udostępniając cały pakiet praktycznych porad.

Jakie usługi obejmuje wsparcie posprzedażowe dla produktów do nurkowania?

Pomoc posprzedażowa dla kategorii Nurkowanie obejmuje szeroki zakres usług, które mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa, komfortu i długiej żywotności sprzętu dla nurków. W ramach takiej usługi serwisy oferują naprawy, wymiany części, przeglądy i konserwacje, a także szkolenia z zakresu obsługi i konserwacji sprzętu. Decathlon Support to nie tylko serwisy stacjonarne, w których można uzyskać pomoc, ale przede wszystkim wsparcie online. Nasz bogaty pakiet pomocowy jest dostępny dla wszystkich, niezależnie od tego, gdzie akurat się znajdują.