sav tennis de table artengo

Obsługa posprzedażowa - tenis stołowy | Decathlon Support

Masz stół do tenisa stołowego, który dopiero czeka na montaż? A może już jest złożony, ale pojawiły się wątpliwości związane z użytkowaniem? Doszło do usterki i potrzebujesz części zamiennych? Zdajemy sobie sprawę, że każdy może mieć dylematy związane ze stołem do tenisa stołowego. Dlatego przygotowaliśmy centrum pomocy posprzedażowej - Decathlon Support, gdzie każda osoba, która ma określony model stołu, może znaleźć wskazówki, jak go złożyć i poznać inne przydatne wskazówki. Sprawdź, jakie informacje znajdziesz na naszej stronie i jak je wykorzystać skorzystać.

Wybierz markę stołu

Tenis stołowy - skorzystaj z dostępnych materiałów Decathlon Support

Serwis Decathlon Support ułatwi Ci montaż, posługiwanie się stołem do tenisa stołowego, jak i jego naprawę, jeśli pojawi się jakiś problem. znajdziesz u nas rozwiązania przeznaczone do gry na zewnątrz, wyposażone w kółka, dzięki którym łatwo możesz przemieszczać ten stół, a także stoły wewnętrzne, które z założenia mają głównie stać w jednym miejscu. Jedno i drugie ma wady i zalety, natomiast plusem zewnętrznych jest możliwość używania na świeżym powietrzu. Wewnętrzne także mogą być wyposażone w kółka.
Jak możesz poza tym ustalić, jaki masz stół? Kategoria powinna się znajdować na rozwiązaniu - szukaj jej w różnych miejscach, np. pod blatem lub na stelażu. Zewnętrzne mają cienki blat, a wewnętrzne grubszy. Pamiętaj, że wewnętrzne powinny być trzymane w zamkniętych, suchych pomieszczeniach.
Znasz model swojego stołu? - wybierz dedykowaną dla Ciebie kategorię i sprawdźm jakie przygotowaliśmy materiały.

Jak rozpoznać jaki stół posiadasz?

Gdzie mogę znaleźć nazwę mojego stołu?

Nazwa stołu jest zazwyczaj drukowana na stole. Nazwa może być umieszczona na ramach (boki wózka lub pasy stołu) lub pod jednym z blatów.

Art.Nr. bei Rückfragen
Stół zewnętrzny/wewnętrzny jak to sprawdzić?

Kategoria stołu jest drukowana na Twoim stole. Kategoria może być widoczna na stelażach (boki wózka, pasy stołów) lub pod jednym z blatów.

Stoły OUTDOOR (ZEWNĘTRZNE) wyróżniają się cienkim blatem. Stoły te są przeznaczone do użytku zewnętrznego.
Stoły INDOOR (WEWNĘTRZNE) można rozpoznać po zazwyczaj drewnianym blacie i jego większej grubości. Stoły INDOOR powinny być przechowywane w pomieszczeniach zamkniętych, w suchym miejscu

TENNIS DE TABLE

Decathlon Support - sprawdź, co oferujemy w ramach wsparcia posprzedażowego

Wybierz model stołu, który posiadasz. Na naszej stronie umieściliśmy materiały dotyczące wielu modeli. Zwróć uwagę, że dodaliśmy nazwy i opisy, które precyzyjnie określają, o jakie rozwiązanie chodzi. Widzisz swój mode? Zatem kliknij go. Już po samej nazwie dowiesz się, jakie udostępniamy materiały. Wybierz konkretny produkt i sprawdź szczegóły.
W ramach pomocy dla klientów zgromadziliśmy pytania, które są najczęściej przez nich zadawane (FAQ). Przykładowe kwestie, które poruszamy, to m.in. jak wymienić system bezpieczeństwa w stole, czy można wymienić tylko jeden blat stołu, a także jaka jest gwarancja na części. Podpowiadamy najlepsze rozwiązania w różnych przypadkach.
Staramy się również oferować materiały, które ułatwią Ci naprawę różnych usterek, jakie mogą pojawić się podczas użytkowania. Dzięki temu nie musisz w każdym przypadku korzystać z usług serwisu, bo wiele modyfikacji jesteś w stanie wykonać bez pomocy specjalistów.
Naprawa może wymagać części zamiennych. Być może znajdziesz je online w sklepie Decathlon, a jeśli nie, to skontaktuj się z nami - odpowiednie rozwiązanie zamówimy od producenta. Nie musisz się obawiać - staramy się maksymalne szybko zapewnić część zamienną.
Potrzebna Ci instrukcja? Pobierz plik z naszej strony.
Wsparcie techniczne, które zapewniamy, to dla Ciebie oszczędność czasu. Brakuje Ci odpowiedzi na jakieś pytania albo niezbędnych materiałów? Skontaktuj się z nami - postaramy się je uzupełnić.