velo route sav

Obsługa posprzedażowa rowerów szosowych | Decathlon Support

Kupując nowy rower, zazwyczaj zwraca się uwagę tylko na jego funkcjonalność, jakość wykonania, wygląd i cenę. Niewiele osób rozważa kwestię jakiegokolwiek wsparcia technicznego od strony sprzedawcy. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów i Klientek, sklepy sportowe Decathlon oferują im nie tylko profesjonalne doradztwo produktowe, ale także wysokiej jakości obsługę posprzedażową rowerów szosowych. Obejmuje ona możliwość zapoznania się z instrukcjami obsługi online a także z licznymi poradnikami, dotyczącymi naprawy i wymiany części a także konserwacji sprzętu. Ponadto, każdy nasz Klient skorzystać może także z wysokiej klasy serwisu rowerowego. Zadowolenie Klientów jest dla nas najwyższym priorytetem, dlatego zachęcamy do korzystania z Decathlon Support.

Montaż, ustawienia, regulacje - sprawdź, jak złożyć konkretny model roweru

Zamawiając rower online z wysyłką do domu, do Twoich zadań należy montaż sprzętu. Jako, że w tej kwestii nie powinno się działać intuicyjnie a według ściśle określonej kolejności, na naszej stronie znajdziesz bardzo szczegółowe instrukcje obsługi. W ramach naszego wsparcia technicznego, możesz skorzystać z filmu instruktażowego, na którym ze szczegółami pokazaliśmy, jak należy montować, otrzymany drogą zakupu internetowego, rower. Na stronie support.decathlon.pl znajdziesz także wszelkie informacje dotyczące regulacji hamulców, ustawienia sterów a także regulacji przedniej przerzutki i tylnej przerzutki.

Znajdź typ roweru który posiadasz

Serwis - skorzystaj obsługi posprzedażowej rowerów szosowych Decathlon

Tak jak rowery MTB, miejskie i wszystkie inne, także i rowery używane na szosie, wymagają licznych napraw, regularnych serwisów i wymiany części, które zostały zużyte. Decathlon oferuje swoim Klientom i Klientkom bezpłatny zaawansowany przegląd rowerowy po upływie sześciu miesięcy od daty zakupu. Ponadto, w naszych placówkach skorzystać można z licznych usług serwisowych, takich jak między innymi przegląd napędu, remont sterów, wymiana części, geometria koła, regulacja przerzutek, remont układu hamulcowego czy montaż akcesoriów dodatkowych. Rowery Triban objęte są dożywotnią gwarancją na ramę, kierownicę i wspornik oraz dwuletnią gwarancją na pozostałe części. Jeśli w tym czasie któraś z nich ulegnie zniszczeniu, zapraszamy do bezkosztowego rozwiązania problemu.

  • Naprawa - zobacz, jak rozwiązać problemy związane z wymianą i naprawą różnych części

    Nasze wsparcie techniczne to także liczne tutoriale i porady, które sprawią, że każdy rowerzysta nauczy się podstawowych czynności serwisowych i naprawczych. Na naszej stronie internetowej sprawdzisz więc, na czym polega wymiana części do konkretnego modelu roweru i jak wykonać ją poprawnie. Dowiesz się między innymi jak wymienić pedały, dętkę, owijkę, klocki hamulcowe, linkę hamulca, tarcze hamulcowe, łańcuch, kasetę i linkę przerzutki w rowerach gravelowych, wyścigowych i cykloturystycznych.

  • Części zamienne i narzędzia - wybierz części kompatybilne z Twoim rowerem szosowym

    Aby móc wymienić zużyte części, należy w pierwszej kolejności nabyć egzemplarze, stworzone z myślą o konkretnym modelu roweru. Do wymiany części potrzeba jednak także specjalnych narzędzi, które dostosowane są do tych czynności. Zarówno części jak i narzędzia znajdziesz w naszej ofercie online. Po kliknięciu w link z częściami, przeniesiesz się automatycznie do konkretnego działu naszego sklepu sportowego, w którym znajdziesz szeroki wybór akcesoriów pasujących do Twojego roweru. Podobnie będzie po kliknięciu w link dotyczący narzędzi.

  • Akcesoria - dobierz produkty, które podniosą komfort i bezpieczeństwo jazdy

    Jeżeli jesteś miłośnikiem kolarstwa lub rowerzystą, który spędza na na rowerze długie godziny, na pewno bierzesz pod uwagę zakup akcesoriów rowerowych, które mogą poprawić komfort Twojej jazdy. Decathlon Support przekieruje Cię do naszego sklepu internetowego, w którym znajdziesz konkretne produkty, dopasowane do Twojego modelu roweru. Znajdują się tam między innymi uchwyty na telefon, koszyki na bidon, buty rowerowe, kaski i okulary.