Unselected
ROLKI | OBSŁUGA POSPRZEDAŻOWA DECATHLON

Obsługa posprzedażowa - rolki | Decathlon Support

Codzienne, intensywne użytkowanie rolek rekreacyjnych oraz sportowych sprawia, że poszczególne elementy i podzespoły wykorzystane w ich konstrukcji oraz systemach mechanicznych wymagają regularnego sprawdzenia, czyszczenia i konserwacji. Wiele z tych czynności możesz wykonać samodzielnie w zaciszu własnego domu. Pozornie wyglądające na skomplikowane czynności serwisowe wymagają umiejętności oraz precyzji, które nabędziesz dzięki wsparciu technicznemu Decathlon Support. 

Poznaj nowoczesne, wielopoziomowe centrum serwisowe online, dostępne zawsze i wszędzie, gdziekolwiek potrzebujesz. Sprawdź dane Twojego sprzętu, pozyskaj dokładną specyfikację bez czasochłonnego poszukiwania informacji i dopasuj wyposażenie nowe lub niezbędne części zamienne samodzielnie, bez wychodzenia z domu. Specjalnie z myślą o potrzebach naszych klientów otworzyliśmy centrum serwisowe online, które tworzą dziesiątki katalogów produktowych o szczegółowej specyfikacji, charakterystyce z zestawieniami FAQ, filmami instruktażowymi oraz sprawdzonymi poradami doświadczonych techników. Zapewnij swoich rolkom najlepszą opiekę serwisową i wydłuż ich żywotność. Niech każdy kolejny raz na trasie będzie równie udany, bezpieczny i satysfakcjonujący!

Unselected
konserwacja fit5

Wsparcie techniczne rolek dziecięcych Oxelo FIT5: naprawa, części

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własne rolki Oxelo FIT5 z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj je sam!

naprawa FIT3

Wsparcie techniczne rolek dziecięcych Oxelo FIT3: części zamienne

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własne rolki dziecięce Oxelo FIT3 z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj je sam!

serwis MF 500

Obsługa techniczna rolek Oxelo MF 500: części zamienne, naprawa

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własne rolki Oxelo MF 500 z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj je sam!

play3.rose

Rolki dla dzieci Oxelo Play3: Instrukcja obsługi, naprawa

Dziecko chce rozpocząć naukę jazdy na rolkach? Te rolki będą doskonałe do bezpiecznego treningu równowagi i motoryki! Idealne rolki do wprowadzenia dziecka w jazdę na rolkach, jednocześnie kontrolując jego prędkość! Zestaw stabilizujący zamontowany jest w najmniejszych rozmiarach, aby ułatwić naukę.

konserwacja MF 900

Obsługa techniczna rolek Oxelo MF 900: części zamienne, konserwacja

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własne rolki Oxelo MF 900 z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj je sam!

konserwacja rolek FIT 500

Wsparcie techniczne rolek Oxelo FIT 500: naprawa, części

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własne rolki Oxelo Fit 500 z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj je sam!

MF500NOIRBLEU

Obsługa techniczna rolek dziecięcych Oxelo PLAY5: naprawa, konserwacja

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własne rolki Oxelo PLAY5 z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj je sam!

ROLLER FITNESS HOMME FIT100 NOIR GRIS

Wsparcie techniczne rolek Oxelo Fit 100: części zamienne, serwis

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własne rolki Oxelo Fit 100 z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj je sam!

Unselected
Wsparcie techniczne rolek | OBSŁUGA POSPRZEDAŻOWA DECATHLON

Samodzielny serwis rolek sportowych? To prostsze niż myślisz!

Program Decathlon Support powstał, aby zapewniać klientom najwyższą jakość obsługi posprzedażowej nie tylko w czasie trwania gwarancji produktowej, lecz także po jej zakończeniu. Od momentu zakupu wybranych rolek w naszym sklepie objęty zostajesz ochroną w razie wystąpienia lub stwierdzenia w nich ewentualnej wady fabrycznej. Wówczas przejmujemy na siebie czynności naprawcze i w możliwie najkrótszym czasie oddajemy Ci do użytku gotowy, w pełni sprawny, nowy produkt. Ponadto w jesteśmy do Twojej dyspozycji w ramach Decathlon Support. To innowacyjna forma wsparcia technicznego, dostępna w każdej sytuacji – skorzystasz z niej zarówno w domu, w czasie regularnego czyszczenia czy okresowej konserwacji rolek, jak i w czasie ich intensywnego użytkowania w terenie. 

Unselected
 • Program Decathlon Support – nasz sposób na wydłużenie żywotności sprzętu sportowego

  Niezależnie od kategorii wybranego sprzętu, typu czy jego przeznaczenia, w Decathlon Support znajdziesz pełną specyfikację techniczną produktu z oferty marek Decathlon. Z łatwością pobierzesz też instrukcję jego użytkowania oraz pakiet niezbędnych informacji na początek przygody. Z pomocą mobilnej aplikacji lub korzystając z serwisu internetowego na większym ekranie, dowiesz się m.in.:

  - jak przygotować rolki do pierwszego użycia,
  - jak zapiąć klamry, aby poprawić dopasowanie buta,
  - jak wyregulować rozmiar do wielkości stopy w modelach z taką opcją,
  - jak jeździć dynamicznie, jednocześnie przedłużając żywotność kółek,
  - jak korzystać z zestawów stabilizujących podczas pierwszych prób jazdy.


  Zanim zdecydujesz się ostatecznie na wskazany model, możesz skorzystać ze zbioru FAQ, czyli odpowiedzi na najczęściej zadawane przez użytkowników pytania. Z ich pomocą rozwiejesz wszelkie wątpliwości i wybierzesz model o odpowiedniej zwrotności, pozwalający osiągnąć optymalną prędkość i komfortowy w użytkowaniu. Wejdź na Decathlon Support i sprawdź stworzone przez nas zestawienie kompatybilnych akcesoriów oraz części zamiennych dla danego modelu rolek rekreacyjnych lub sportowych.

 • Naprawiaj, zamiast wyrzucać! Renowacja rolek w domowym zaciszu z Decathlon Support

  Nie masz możliwości dostarczenia sprzętu do serwisu stacjonarnego lub wolisz wykonywać drobne naprawy samodzielnie? W Decathlon Support czekają na Ciebie filmy instruktażowe, które przeprowadzą Cię przez każdy etap mniej lub bardziej złożonych czynności naprawczych, wymiany zużytych części, a także zabiegów czyszczenia czy sezonowej konserwacji. Kieruj się wskazówkami zebranymi w formie instrukcji pdf, szczegółowych opisów oraz wideo prezentacji i zamiast wyrzucać dobry sprzęt, umiejętnie go naprawiaj. Z naszą pomocą:
  ⦁ wyregulujesz rozmiar rolek,
  ⦁ zoptymalizujesz położenie szyny,
  ⦁ wymienisz hamulec,
  ⦁ zmienisz koła lub zamienisz je miejscami (symetryczne tarcie),
  ⦁ wymienisz łożyska typu ABEC lub przeprowadzisz ich serwis.


  Sprawdź na filmie, jak przebiega proces centrowania płozy i odtwórz krok po kroku wszystkie przeprowadzone na nim działania. Zmień konfigurację kół lub postaw na inny typ, który poprawi przyczepność w czasie jazdy np. typu freeride na określonej nawierzchni. Zadbaj o równomierne toczenie i komfort przemieszczania się, pamiętając o regularnych zabiegach konserwacji. 

 • Poznaj centrum serwisowe online i zadbaj o swoje rolki tak jak profesjonalista

  W myśl odpowiedzialnej produkcji oraz dążąc do wydłużenia żywotności dobrej jakości sprzętów sportowych, postanowiliśmy stworzyć program, w którym umożliwiamy naszym klientom dogłębne poznanie produktu, jego specyfiki i właściwości. Oferowana baza wiedzy online dodatkowo pozwala na korzystanie z doświadczenia oraz porad specjalistów, techników oraz zaawansowanych użytkowników, gdziekolwiek jesteś. Korzystając z zasobów Decathlon Support nie tylko prześledzisz każdy etap prac serwisowych i precyzyjnie przeprowadzisz je we własnym domu, lecz także bez trudu dobierzesz kompatybilne części zamienne, aluminiowe, stalowe, kompozytowe czy wiele innych. Przygotuj swój sprzęt do użytku zewnętrznego lub halowego z Decathlon Support tak, jak robią do profesjonaliści.