MF500NOIRBLEU

Ref: 8367591, 8366197

Obsługa posprzedażowa lork dziecięcych Oxelo PLAY3 - serwis, naprawa, części zamienne

2018

Poznaj najważniejsze kwestie dotyczące z użytkowania rolek dziecięcych Oxelo PLAY3.

Dzięki omówieniu wszelkich istotnych zagadnień związanych z obsługą posprzedażową rolek PLAY3 bez problemu poradzisz sobie zarówno z montażem, konserwacją i samodzielną wymianą części lub drobnymi naprawami. Nasze filmiki instruktażowe wszystko dokładnie obrazują. W opracowanym przez zespół profesjonalnych doradców technicznych poradniku znajdziesz nie tylko przydatne porady i podpowiedzi, ale również w prosty sposób zamówisz dedykowane części zamienne online.

W naszym FAQ przeczytasz najczęściej zadawane przez użytkowników pytania i odpowiedzi na różnego rodzaju zagadnienia. W razie potrzeby możesz także skontaktować się ze specjalistami w naszych serwisach stacjonarnych lub pobrać szczegółową instrukcję obsługi rolek PLAY3.

Zapraszamy do korzystania z usług wsparcia posprzedażowego Decathlon Support!

FAQ rolek dziecięcych Oxelo PLAY3

Jakie koła i łożyska są zastosowane w rolkach PLAY3?

Jeżeli dla bardziej doświadczonych użytkowników mówimy o łożyskach "ABEC 7", to w roklach PLAY5, aby umożliwić progresywny poślizg i zapewnić bezpieczeństwo, łożyska są dostosowane do użytkowania przez początkujące dzieci.

W skrócie można powiedzieć, że "rolki toczą się wolniej". Jeśli chodzi o koła, to ich rozmiar wynosi 63 mm.

Trochę techniki: koła i łożyska...
Jak wyregulować rozmiar w rolkach Oxelo PLAY3?

Widzisz tę małą zakładkę z przodu buta PLAY3? Wystarczy "zatrzasnąć" ją na wybranym numerze. "1" dla najmniejszego rozmiaru, "2" dla średniego rozmiaru i "3" dla największego.

Zwalnia się wtedy miejsce z przodu stopy, a Ty zyskujesz 2 rozmiary.

Sprytne, prawda?

COMMENT RÉGLER LA TAILLE DES ROLLERS ENFANTS ?
Gumowe hamulce i koła... czy plastik, jakie sa zastosowane w PLAY3?

W przeciwieństwie do plastiku, który "kurczy się", ale nie hamuje, guma kółek 76 mm ma dobrą przyczepność: pozwala dziecku jeździć na rolkach PLAY5 bez poślizgu podczas odpychania, a także sprawnie hamować. Co więcej, guma zużywa się wolniej niż plastik.

Nasze zespoły Oxelo stawiają na bezpieczeństwo - niezależnie od poziomu technicznego dziecka. Dlatego zdecydowaliśmy się wyposażyć wszystkie rolki naszych dzieci w gumowe koła i hamulce, a nie z PCV.

Gumowe hamulce i koła... czy plastik?
Jak przedłużyć żywotność kół w rolkach PLAY3?

W zależności od tego, gdzie są umieszczone na rolkach, niektóre kółka będą zużywać się szybciej niż inne. Nie wahaj się regularnie zmieniać ich położenia. Pokazujemy jak to zrobić w sekcji "Naprawiaj Sam".

Tak naprawdę czas je wymienić, gdy zużycie osiągnie pierwszy z 7 okręgów widocznych na wewnętrznej stronie koła.

COMMENT PROLONGER LA VIE DES ROUES ?
Zestaw stabilizujący do nauki jazdy na rolkach PLAY3

Zestaw stabilizujący został stworzony do ułatwienia pierwszych kroków na dziecięcych rolkach PLAY3 dla początkujących użytkowników, dzieci.

Daje możliwość przejścia od liniowego układu kół do układu w trójkącie, aby zapewnić dziecku stabilność na jego pierwszych rolkach i ułatwić złapanie równowagi i naukę we własnym rytmie.

KIT STABILITÉ EN OPTION (REF 8282768)

Akcesoria do rolek Oxelo PLAY3

Naprawiaj Sam rolki Oxelo PLAY3

Wymiana hamulca w Oxelo PLAY5

Zmiana kolejność kół Oxelo PLAY5

Wymiana łożysk Oxelo PLAY5

Rolki dla dzieci Oxelo Play3