SKI DE FOND

Obsługa posprzedażowa sprzętu do narciarstwa biegowego | Decathlon Support

Sklep Decathlon to gwarancja bogatego asortymentu produktów o wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach. Dokładamy wszelkich starań, by Klienci oceniali nasze działania jak najbardziej pozytywnie, dlatego poza sprzedażą zajmujemy się również profesjonalną obsługą posprzedażową nart biegowych oraz niezbędnych do uprawiania tego sportu akcesoriów. Jeśli więc zdecydujesz się na kupno nart, wiązań, kijków, butów, kasku lub gogli w sklepie Decathlon, otrzymasz nie tylko produkty najwyższej jakości, ale również nasze wsparcie techniczne i usługi serwisowe. Oferta jest niezwykle doceniana przez użytkowników, co znajduje odzwierciedlenie w opiniach, dostępnych na stronie internetowej. Jeśli więc należy Ci na tym, by nabyć produkt najwyższej jakości w korzystnej dla siebie cenie, a w pakiecie otrzymać również wysokiej klasy usługi serwisowe i wsparcie techniczne - zapraszamy!

Jaki produkt posiadasz?

  • Serwis Decathlon Support - co obejmuje zakres obsługi posprzedażowej nart biegowych i akcesoriów

    Zakupy w Decathlon to nie tylko gwarancja wysokiej jakości sprzętu w atrakcyjnej cenie, ale też profesjonalna obsługa posprzedażowa nart biegowych. W jej skład wchodzą również usługi serwisowe. W ramach serwisu oferujemy między innymi szlifowanie, ostrzenie i smarowanie nart, regulowanie wiązań, naklejanie fok, uzupełnianie ubytków w ślizgu i krawędziach a także wiele innych usług. Aby się z nimi zapoznać, zapraszamy do zakładki "usługi serwisu".

  • Części zamiennie i dodatkowe akcesoria online - obsługa posprzedażowa Decathlon Support

    Okulary, gogle, bidon, pokrowiec i wiele innych produktów oferowanych przez sklep internetowy Decathlon, dedykowane jest narciarstwu biegowemu. Aby ułatwić naszym Klientom dotarcie do nich, stworzyliśmy specjalne kategorie. Wszelkie niezbędne akcesoria i części zamienne, kompatybilne z konkretnym modelem sprzętu, znajdziesz na stronie serwisu Decathlon Support. Sprawdź szczegóły!

  • Obsługa posprzedażowa nart - najważniejsze informacje

    Biegowe narty oferowane przez Decathlon cechują się wysoką jakością oraz komfortem i bezpieczeństwem użytkowania. Jak każdy inny sprzęt sportowy, wymagają one jednak specjalnej pielęgnacji. Dzięki informacjom, które znajdziesz w serwisie Decathlon Support, możesz znacząco przedłużyć ich żywotność. Poza wskazówkami dotyczącymi konserwacji, znaleźć tu można również podpowiedzi na temat tego, jak przygotować się do pierwszego użycia nart. Dla osób świeżych w temacie jazdy na biegowych nartach, przygotowaliśmy specjalny film instruktażowy, które pomoże uporać się z wszelkimi problemami. Ponadto, na stronie internetowej Decathlon Support, znajdują się poradniki dotyczące regulacji wiązań, zdejmowania starych i zakładania nowych fok oraz linki do produktów kompatybilnych z danym modelem sprzętu. Wystarczy jedno kliknięcie i przeniesiesz się do działu sklepu internetowego Decathlon, w którym w wygodny sposób zrobisz niezbędne zakupy. Aby skorzystać z wymienionych usług, należy wybrać swój model nart z przygotowanej przez nas listy produktów

Nartorolki - sprawdź, na jakie wsparcie Decathlon Support możesz liczyć

Jeżeli marzy Ci się bieg narciarski, ale pogoda nie sprzyja tej aktywności, możesz wybrać się na trening jazdy na nartorolkach. Jest to rewelacyjna alternatywa dla narciarstwa biegowego. Aby dbać o swój sprzęt w należyty sposób, warto przestrzegać kilku zaleceń producenta. Jakich? O tym przeczytać możesz w zakładce produktowej. Aby do niej trafić, należy wybrać model nartorolek z naszej listy, a następnie kliknąć w link. To działanie przeniesie Cię do sekcji dedykowanej konkretnemu modelowi nartorolek. Otrzymasz tam informacje dotyczące tego, jak ustawić wiązania, jak pielęgnować, konserwować i przetrzymywać sprzęt oraz jak wymieniać kółka i łożyska. Ponadto, znajdują się tam również linki, kierujące do kompatybilnych z nartorolkami akcesoriów i części wymiennych.

Nasze zobowiązanie

DECATHLON zobowiązuje się do zapewnienia Państwu najlepszego wsparcia technicznego dla swoich produktów.