NARTY BIEGOWE

Obsługa posprzedażowa nart biegowych | Decathlon Support

NARCIARSTWO BIEGOWE 

Wybierz model swoich nart biegowych i znajdź wszystkie informacje związane z tym produktem. Regulacje, konserwacje, naprawy, akcesoria i części zamienne kompatybilne z Twoimi nartami biegowymi.

Skate SKI 550 and 900

NARTY BIEGOWE DO STYLU ŁYŻWOWEGO INOVIK 550 I 900 CAMBER SOFT + WIĄZANIA XCELERATOR: Instrukcja obsługi, naprawa

Uprawiasz narciarstwo biegowe na poziomie zaawansowanym i bierzesz udział w zawodach? Te narty są dla Ciebie! ‌ Utwardzany ślizg oraz rdzeń plaster miodu. Narty techniczne o doskonałym poślizgu! 3 twardości.

Inovik CLASSIC 900 SKIN SKIS

NARTY BIEGOWE DO STYLU KLASYCZNEGO DLA DOROSŁYCH INOVIK 900 SKIN CAMBER MEDIUM: Instrukcja obsługi, naprawa

Startujesz w zawodach w narciarstwie biegowym w stylu klasycznym lub intensywnie uprawiasz tę dyscyplinę? Oto nasze najlepsze narty z fokami: maksimum wrażeń! Spiekany ślizg i rdzeń o strukturze plastra miodu Nomex®: bardzo wydajne i lekkie narty do stylu klasycznego z fokami, zapewniające świetny poślizg.

 INOVIK CLASSIC SKI 150 and 130 with skins

NARTY BIEGOWE DO TECHNIKI KLASYCZNEJ DLA DZIECI/DOROSŁYCH INOVIK 150 SKIN: Instrukcja obsługi, naprawa

Chcesz rozpocząć przygodę z narciarstwem biegowym w techniką klasyczną? Mamy dla Ciebie stabilne narty zapewniające dobrą przyczepność. ‌ Szeroka konstrukcja, camber medium, foki o mieszanym składzie (70% moheru): stabilne narty o dobrej relacji zwrotność/przyczepność.

INOVIK CLASSIC  550 SKIN SKIS

Narty biegowe do techniki klasycznej dla dorosłych Inovik 550 Skin Camber Hard: Instrukcja obsługi, naprawa

Regularnie uprawiasz narciarstwo biegowe i szukasz nart o doskonałej relacji poślizg/przyczepność? Model 550 jest stworzony dla Ciebie! Wąskie narty z moherowymi fokami i spiekanym ślizgiem z polietylenu wysokiej gęstości (PEhd): bardzo dobry poślizg i doskonała relacja poślizg/przyczepność.

CLASSIC SKI 150 WITH SKINS

Narty biegowe od techniki klasycznej dla dorosłych INOVIK CLASSIC SKI 500: Instrukcja obsługi, naprawa

Właśnie kupiłeś parę nart biegowych INOVIK classic 500 z fokami. ‌ Znajdź wszystkie nasze wskazówki, jak używać i dbać o swoje narty!

CLASSIC 150 SKIN SKIS

NARTY BIEGOWE DO TECHNIKI KLASYCZNEJ DLA DOROSŁYCH/JUNIORSKIE INOVIK 150 SKIN: Instrukcja obsługi, naprawa

Chcesz rozpocząć przygodę z narciarstwem biegowym techniką klasyczną? Mamy dla Ciebie stabilne narty zapewniające dobrą przyczepność. ‌ Szeroka konstrukcja, camber medium, foki o mieszanym składzie (70% moheru): stabilne narty o dobrej relacji zwrotność/przyczepność.