KIJKI DO NART BIEGOWYCH | DECATHLON POPRODEJNÍ SERVIS

Obsługa posprzedażowa kijków do nart biegowych | Decathlon Support

NARCIARSTWO BIEGOWE

Wybierz model i rozmiar swoich kijków do nart biegowych i znajdź wszystkie informacje związane z tym produktem. Regulacje, konserwacje, naprawy, akcesoria i części zamienne kompatybilne z Twoimi kijkami do nart biegowych.

ADULT CROSS-COUNTRY SKI POLES 150

KIJKI DO NARCIARSTWA BIEGOWEGO DLA DOROSŁYCH INOVIK XC S POLE 150: Instrukcja obsługi, naprawa

Regulowane kijki zaprojektowane przez nasz zespół z myślą o osobach uprawiających narciarstwo biegowe okazjonalnie i/lub z małą intensywnością. Regulowane kijki 3-elementowe. Tylko 69 cm po złożeniu. Regulacja długości w zakresie od 120 do 165 cm.

Adult Cross-Country Ski Poles 550

Kijki do narciarstwa biegowego dla dorosłych Inovik XC S Pole 550: Instrukcja obsługi, naprawa

Kijki zaprojektowane przez nasz zespół z myślą o osobach uprawiających narciarstwo biegowe regularnie i/lub ze średnią intensywnością. Kijki 550 łączą komfort ze sztywnością dzięki rurce wykonanej w 50% z włókna węglowego. Zapewniają bardzo dobry transfer energii przy odepchnięciu. Posiadają wygodną rękojeść z wtryskiwanego korka.

ADULT CROSS-COUNTRY SKI POLES - XC S POLE 900

Kijki do narciarstwa biegowego dla dorosłych Inovik XC S Pole 900: Instrukcja obsługi, naprawa

Kijki zaprojektowane przez nasz zespół z myślą o osobach uprawiających narciarstwo biegowe wyczynowo i/lub z dużą intensywnością. Dzięki rurkom wykonanym w 80% z włókna węglowego, kijki 900 są lekkie i wydajne. Zapewniają mocne wybicie się przy minimalnym odkształceniu. Posiadają rękojeść z korka i odpinany pasek z regulacją.

naprawa kijków inovik 500

Wsparcie kijków do narciarstwa biegowego inovik 500: części,instrukcja

Sprawdź stronę wsparcia dla użytkowania kijków do narciarstwa biegowego Inovik 500 z Decathlon. Zobacz jak je użytkować i wymieniać części zamienne. Pobierz instrukcje obsługi.