HOME TRAINER IN'RIDE 320 CONNECT

REF: 8345626

Obsługa posprzedażowa trenażera B'twin IN'RIDE 320 CONNECT: FAQ, instrukcja obsługi, części zamienne

2017

Zobacz jak w prawidłowy sposób użytkować trenażer rowerowy B'twin IN'RIDE 320. Sprawdź zakładkę "Pierwsze użycie" i rozwiąż wszystkie swoje wątpliwości związane z obsługą sprzętu. Pobierz instrukcje obsługi, lub w miarę potrzeby zamów części zamienne online.

Zapraszamy do korzystania ze wsparcia technicznego produktów Decathlon online - Support Decathlon.

Pierwsze użycie trenażera IN'RIDE 320

Jak zainstalować rower na trenażerze domowym in'ride 320 connect?

Zobacz film instruktażowy obok:

Jak podłączyć czujnik prędkości/kadencji z in'ride 320 do tabletu lub smartfona?

Należy pamiętać, że podłączenie czujnika do tabletu lub telefonu odbywa się bezpośrednio w aplikacji B'TWIN TRAINING. Do podłączenia czujnika nie można użyć ustawień Bluetooth na smartfonie lub tablecie! 

1- Pobierz aplikację B'TWIN TRAINING Na telefonie lub tablecie aplikacja ta jest dostępna w sklepie Apple Store (IOS) lub Google Play Store (Android). 

2- Zamontuj czujnik prędkości/kadencji na rowerze Możesz również znaleźć schemat pokazujący różne etapy skutecznej instalacji czujnika:

3- Uruchom aplikację BTWIN TRAINING 

4- Zaloguj się na swoje konto "Geonaute" lub utwórz konto, jeśli jeszcze go nie masz. Konto to umożliwi archiwizowanie, przeglądanie i analizowanie wszystkich sesji na platformie "Decathlon Coach". 

5- Wprowadź kod aktywacyjny Kod aktywacyjny można znaleźć na karcie przyklejonej do okładki instrukcji obsługi trenażera domowego w pudełku z produktem.           

6- Wybierz film treningowy 

7- Połącz się z czujnikiem Dla IOS (Apple)Połączenie jest nawiązywane automatycznie po uruchomieniu pierwszego filmu. Dla Androida Przed pierwszą sesją treningową należy utworzyć profil. Zacznij pedałować, aby czujnik został wykryty.

Dlaczego muszę utworzyć konto geonaute?

Dzięki swojemu kontu Geonaute uzyskasz dostęp do platformy "Decathlon Coach". Wszystkie sesje, które wykonałeś na swoim trenażerze domowym In'ride 320 Connect, zostaną automatycznie przesłane na tę platformę, dzięki czemu możesz nie tylko śledzić swoje sesje, ale także analizować je i udostępniać. Decathlon Coach jest dostępny w wersji internetowej i mobilnej.

Do czego służy przycisk i dioda LED na czujniku prędkości/kadencji?

Czujnik jest wyposażony w diodę LED, która pomaga sprawdzić, czy instalacja jest prawidłowa. Gdy magnesy są prawidłowo umieszczone w stosunku do czujnika, dioda LED miga, gdy przechodzisz przed czujnikiem. Miganie jest żółte dla czujnika prędkości (magnes zamontowany na szprychie tylnego koła) i czerwone dla czujnika kadencji (magnes na ramieniu mechanizmu korbowego). Miganie zatrzymuje się po 10 powtórzeniach. Aby ponownie uruchomić, naciśnij przycisk czujnika.

Czy mogę nadal korzystać z b'twin training po zakończeniu 3-miesięcznej bezpłatnej subskrypcji zawartej w pakiecie?

Trenażer domowy In'ride 320 Connect jest dostarczany z kodem dostępu do aplikacji B'TWIN TRAINING na 3 miesiące. W ciągu tych 3 miesięcy masz nieograniczony dostęp do geolokalizowanych filmów dostarczanych przez Kinomap. Pod koniec tego okresu możesz przedłużyć subskrypcję bezpośrednio z aplikacji B'TWIN TRAINING.  Bez przedłużania subskrypcji nadal możesz korzystać z B'TWIN TRAINING, ale z ograniczonym dostępem do bezpłatnych filmów demonstracyjnych.

Jak mogę sprawdzić, czy mój smartfon lub tablet jest kompatybilny z technologią Bluetooth Smart?

Dla telefonów Apple: Gwarantowana kompatybilność od Iphone 4S i Ipad 3. Dla telefonów z systemem Android: Wymagany minimalny system operacyjny: Android 4.3.Aby sprawdzić kompatybilność swojego telefonu lub tabletu z systemem Android, pobierz i zainstaluj aplikację "Decathlon Utility" ze sklepu Google Play na swoim telefonie lub tablecie. Możesz również zeskanować poniższy kod QR, aby pobrać aplikację:

Jak wyświetlić trening b'twin in'ride 320 na telewizorze?

Pour une expérience encore plus immersive, vous pouvez également voir les vidéos et/ou le tableau de bord sur votre télévision, si celle-ci est connectée à votre tablette.Cette connexion est possible via Apple TV (pour les Ipad), Chromecast (pour les tablettes Android) ou encore via un câble HDMI.Ces accessoires ne sont pas fournis avec le produit.Aby uzyskać jeszcze bardziej wciągające wrażenia, można również oglądać filmy i / lub pulpit nawigacyjny na telewizorze, jeśli jest on podłączony do tabletu. To połączenie jest możliwe za pośrednictwem Apple TV (dla iPadów), Chromecast (dla tabletów z systemem Android) lub za pomocą kabla HDMI. te akcesoria nie są dostarczane z produktem.

Nie mogę podłączyć czujnika prędkości/kadencji bluetooth in'ride 320

1- Naciśnij przycisk czujnika Dioda LED po prawej stronie przycisku na czujniku powinna się zaświecić; jeśli tak się nie stanie, wymień baterię czujnika.

2-Podłącz magnesy czujnika Podłącz magnes Przymocuj magnes do tylnego koła czujnika i regularnie przesuwaj go przed czujnikiem: żółta dioda LED powinna się zaświecić i migać, gdy magnes przejedzie po raz pierwszy. Jeśli dioda LED nie zaświeci się, przesuń magnes bliżej czujnika i zrób to samo z magnesem przymocowanym do ramienia mechanizmu korbowego. Czerwona dioda LED powinna zapalić się i migać, gdy magnes przejdzie przez nią po raz pierwszy. Jeśli dioda LED nie zaświeci się, przesuń magnes bliżej czujnika.

3-Sprawdź kompatybilność Bluetooth swojego urządzenia (smartfona lub tabletu) Dla telefonu Apple: Gwarantowana kompatybilność od Iphone 4S i Ipad 3. W przypadku telefonu z systemem Android: Wymagany minimalny system operacyjny: Android 4.3. Aby sprawdzić kompatybilność telefonu lub tabletu z systemem Android, pobierz i zainstaluj aplikację "Decathlon Utility" ze sklepu Google Play na telefonie lub tablecie. Możesz również zeskanować poniższy kod QR, aby pobrać aplikację:

4-Sprawdź połączenie z jednym urządzeniem Sensor może być podłączony tylko do jednego urządzenia. Jeśli czujnik został już połączony z innym urządzeniem (smartfonem lub tabletem), przejdź do ustawień Bluetooth na swoim urządzeniu i rozłącz połączenie z czujnikiem prędkości/kadencji.

5 - Uruchom aplikację B'TWIN Training Uruchom aplikację B'TWIN Training na urządzeniu obsługującym technologię Bluetooth Smart (smartfonie lub tablecie), kontynuując pedałowanie, aby czujnik był aktywny podczas całej manipulacji. Skonfiguruj urządzenie zgodnie z modelem: IOS (Apple)Android Jeśli nadal nie możesz podłączyć czujnika prędkości/kadencji, skontaktuj się z nami.

Wideo nie porusza się z taką samą prędkością jak moje pedałowanie na trenażerze in'ride 320

1- Sprawdź, czy czujnik jest prawidłowo podłączony
=> Naciśnij przycisk na czujniku Dioda LED po prawej stronie przycisku na czujniku powinna się zaświecić. Jeśli tak się nie stanie, wymień baterię czujnika.
=> Przesuń magnes przymocowany do tylnego koła w kierunku czujnika i regularnie przesuwaj go przed czujnikiem: żółta dioda LED powinna się zaświecić i migać, gdy magnes przejedzie po raz pierwszy. Jeśli dioda LED nie zaświeci się, przesuń magnes bliżej czujnika i zrób to samo z magnesem przymocowanym do ramienia mechanizmu korbowego. Czerwona dioda LED powinna zapalić się i migać, gdy magnes przejdzie po raz pierwszy. Jeśli dioda LED nie zaświeci się, przesuń magnes bliżej czujnika. 
=> Sprawdź kompatybilność Bluetooth swojego urządzenia Dla telefonu Apple Kompatybilność gwarantowana od Iphone 4S i Ipad 3. Dla telefonu z systemem Android Minimalny wymagany system operacyjny: Android 4.3. Aby sprawdzić kompatybilność swojego telefonu lub tabletu z systemem Android, pobierz i zainstaluj "Decathlon Utility" ze sklepu Google Play na swoim telefonie lub tablecie. 
=> Sprawdź połączenie z jednym urządzeniem Sensor może być podłączony tylko do jednego urządzenia. Jeśli czujnik został już połączony z innym urządzeniem (smartfonem lub tabletem), przejdź do ustawień Bluetooth na swoim urządzeniu i rozłącz połączenie z czujnikiem prędkości/kadencji.=> Uruchom aplikację B'TWIN Training Uruchom aplikację B'TWIN Training na urządzeniu obsługującym technologię Bluetooth Smart (smartfonie lub tablecie), kontynuując pedałowanie, aby czujnik był aktywny podczas całej manipulacji. 
Skonfiguruj urządzenie zgodnie z modelem.IOS (Apple)Android

2- Sprawdź wprowadzony obwód koła =>

3-Uruchom wideo w aplikacji Po wykryciu czujnika uruchom wideo

4-Kliknij "Start "Zacznij pedałować. Poczekaj na nawiązanie połączenia z czujnikiem.

5- Sprawdź i przetestuj W sekcji "Dane" obliczona prędkość musi być inna niż 0 km/h podczas pedałowania. W aplikacji B'TWIN TRAINING dostępne są 2 tryby postępu wideo: DISCOVERY (tryb domyślny): wideo przesuwa się z normalną prędkością, gdy tylko pedałujesz. Jeśli przestaniesz pedałować, wideo również zatrzyma się natychmiast. CHALLENGE: wideo przesuwa się do przodu wolniej lub szybciej w zależności od prędkości. Wideo nadal przesuwa się do przodu (ale coraz wolniej), gdy przestajesz pedałować, odtwarzając rzeczywiste warunki. Jeśli nadal nie możesz rozwiązać tego problemu, skontaktuj się z nami.

Nie mogę użyć mojego kodu aktywacyjnego z in'ride 320

1-Wybierz aplikację B'TWIN TRAINING, jeśli nie została jeszcze zainstalowana, przejdź do sklepu App Store (dla telefonów Apple) lub Google Play Store (dla telefonów z systemem Android).

2-Wprowadź kod aktywacyjnyKod ten można znaleźć na karcie aktywacyjnej przyklejonej do okładki instrukcji obsługi trenażera domowego. Instrukcja jest dostarczana wraz z trenażerem domowym, w pudełku z produktem. Jeśli nadal nie możesz rozwiązać problemu, skontaktuj się z nami.

Jak sprawdzić, czy czujnik jest prawidłowo zainstalowany? in'ride 320

Czujnik jest wyposażony w diodę LED, która pomaga sprawdzić, czy instalacja jest prawidłowa. Gdy dwa magnesy są prawidłowo umieszczone w stosunku do czujnika, dioda LED miga, gdy jeden z magnesów przechodzi nad nim. miganie jest żółte dla czujnika prędkości (magnes zamontowany na szprychę tylnego koła), a czerwone dla kadencji (magnes na ramieniu pedału). miganie zatrzymuje się po 10 powtórzeniach. Aby ponownie uruchomić, naciśnij przycisk czujnika.

Wsparcie trenażera B'twin IN'RIDE 320: instrukcja, FAQ, części

Centrum Wsparcia Technicznego

Zgłoś usterkę swojego sprzętu i zamów Serwis do domu

ZADZWOŃ DO NAS - (+48) 42 298 65 80
NAPISZ DO NAS - [email protected]

Uprzejmnie informujemy, że nasza infolinia techniczna pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00.

Instrukcja obsługi trenażera B'twin in'ride 320

  • notice picto

    Kliknij poniżej aby pobrać intsrkucję na swoje urządzenie