COMPLETE 100 JR

Ref: 8652993, 8652994, 8670035, 8652995

Obsługa posprzedażowa deskorolki juniorskiej CP 100 JR - serwis, naprawa, części zamienne

2021

Poznaj najważniejsze informacje dotyczące użytkowania deskorolki juniorskiej Oxelo CP 100 JR.

Dzięki omówieniu wszelkich istotnych zagadnień związanym z obsługą posprzedażową deskorolki CP 100 JR bez problemu poradzisz sobie zarówno z montażem, konserwacją i samodzielną wymianą części lub drobnymi naprawami. Nasze filmiki instruktażowe wszystko dokładnie obrazują. W opracowanym przez zespół profesjonalnych doradców technicznych poradniku znajdziesz nie tylko przydatne porady i podpowiedzi, ale również w prosty sposób zamówisz dedykowane części zamienne online.

W naszym FAQ przeczytasz najczęściej zadawane przez użytkowników pytania i odpowiedzi na różnego rodzaju zagadnienia. W razie potrzeby możesz także skontaktować się ze specjalistami w naszych serwisach stacjonarnych lub pobrać szczegółową instrukcję obsługi deskorolki CP 100 JR.

Zapraszamy do korzystania z usług wsparcia posprzedażowego Decathlon Support!

FAQ deskorolki juniorskiej CP 100 JR

Ustawienie tracków w deskorolce juniorskiej Oxelo CP 100 JR

Aby wyregulować skręcanie trucka, musisz znaleźć kingpin swojej juniorskiej deskorolki Oxelo CP 100 JR. Dokręcenie sworznia przy pomocy narzędzia T sprawi, że deskorolka będzie bardziej sztywna. Z drugiej strony, poluzowanie jej sprawi, że będzie bardziej zwrotna.

Uważaj jednak, by nie dokręcić zbyt mocno zawieszenia, gdyż może to uszkodzić otaczające go gumy.
Jeśli poluzujesz kingpin zbyt mocno, możesz doświadczyć przegryzienia koła. Jest to sytuacja, w której koło dotyka deski podczas skrętu, powodując jej natychmiastowe zahamowanie.

COMPLETE SKATE TRUCK
Zapewnienie prawidłowej rotacji kół w Oxelo CP 100 JR

Podobnie jak w przypadku trucków, użyj narzędzia T do poluzowania nakrętki wokół osi (na końcu osi trucka), aby zmniejszyć siłę docisku nakrętki.

Uważaj, aby poluzować ją tylko nieznacznie, tak aby koło mogło obracać się swobodnie, ale bez wyczuwalnego luzu na osi track'u.

HOW DO YOU MAKE SURE THE WHEELS ARE RUNNING SMOOTHLY?
Co zrobić, gdy deska juniorska Oxelo CP 100 JR staje się miękka

Deska do skateboardingu ma ograniczoną żywotność. Naturalne zużycie spowoduje, że deska zmięknie i pogorszy się z czasem i powtarzającymi się uderzeniami. Jeśli Twoja deska jest zbyt zużyta, zalecamy jej wymianę. Aby to zrobić, po prostu usuń trucki ze zużytej deski i umieść je na nowej desce (z nowym uchwytem).

Kiedy często jeździsz na skateparkach, to normalne, że deska szybko się zużywa.
Jeśli jeździsz na skateparku 4 godziny tygodniowo, zalecamy wymianę deski co 3 miesiące.

WHAT IF YOUR BOARD GOES SOFT?
Wpływ procesu produkcji deskorolki juniorskiej Oxelo CP 100 JR na środowisko naturalne

Używane przez nas drewno posiada certyfikat FSC (Forest Stewardship Council). Certyfikat ten gwarantuje, że las jest zarządzany w sposób, który pozwala na zachowanie różnorodności biologicznej i korzystnie wpływa na życie lokalnej ludności i pracowników, zapewniając jednocześnie jego ekonomiczną opłacalność.

Ponadto do produkcji decku juniorskiej deskorolki CP 100 JR używamy wysokiej jakości kleju na bazie wody, który jest znacznie bardziej przyjazny dla środowiska niż żywice epoksydowe.

TECHNICAL DETAILS AND MAINTENANCE
Jak testujemy nasze produkty, mi. juniorską deskorolkę CP 100 JR

Wszystkie nasze deski testowane w laboratorium. Testy te umożliwiają nam zatwierdzenie europejskich standardów związanych z użytkowaniem deskorolki oraz sprawdzenie deski pod kątem zużycia. Testy laboratoryjne są uzupełniane przez testy terenowe, niektóre mierzone, a inne oparte na ocenie testerów, którzy następnie poddają produkt próbie.

Rezultat: Deskorolka juniorska CP 100 JR to sprawdzony i przetestowany produkt.

Naprawiaj swoja juniorską deskorolkę Oxelo CP 100 JR sam!

konserwacja deskorolki - ustawienie tracków

Wymiana tracków w deskorolce

Wymiana kółek w deskorolce

Demontaż łożysk w deskorolce

Montaż nowych łożysk

Wymiana tulei truck'u

Wymiana kielicha obrotowego

Wsparcie techniczne deskorolki Oxelo CP100 JR: naprawa części zamienne

Części zamienne do deskorolki juniorskiej Oxelo CP 100 JR

Potrzebujesz kupić części zamienne do swojej deskorolki? Nic prostszego!

Poznaj wszystkie części zamienne dedykowane do deskorolki juniorskiej Oxelo CP 100 JR. Zamów je online z dostawą do domu!