Itiwit-inflatable-touring-sup-x900-14-grey

Ref: 8552987

Obsługa posprzedażowa deski SUP Itiwit X900 Expedition - montaż, naprawa, części zamienne

2020

Użytkowanie turystycznej deski SUP Itiwit X900 Expedition nie sprawi Ci żadnego problemu, jeśli zapoznasz się z poniższym zbiorem najważniejszych zagadnień, które dla Ciebie przygotowaliśmy.

Dzięki informacjom związanym z obsługą posprzedażową deski X900 bez problemu poradzisz sobie zarówno z montażem, konserwacją i samodzielną wymianą części lub drobnymi naprawami. Nasze filmiki instruktażowe wszystko dokładnie obrazują. W opracowanym przez zespół profesjonalnych doradców technicznych poradniku znajdziesz nie tylko przydatne porady i podpowiedzi, ale również w prosty sposób zamówisz dedykowane części zamienne online.

Montaż i demontaż SUP Stand Up Paddle Itiwit X900 Expedition

Obejrzyj krótki film instruktażowy dotyczący montażu i demontażu dmuchanej deski Stand Up Paddle Itiwit X900 Expedition. Sprawdź jak w kilku krokach przygotować deskę do użycia, a następnie złożyć ją do niewielkich rozmiarów, wygodnych w transporcie. Zwróć uwagę na szczegóły, o których należy pamiętać nie tylko przed pierwszym użyciem, ale i przed każdym korzystaniem z tego sprzętu wodnego.

Montaż i demontaż SUP X900 Expedition

Akcesoria kompatybilne z deską SUP Itiwit X900 Expedition

Kupując deskę dmuchaną Itiwit X900 Expedition warto pamiętać także o dodatkowych akcesoriach. Niektóre z nich są wręcz niezbędne, a inne znacznie ułatwią Ci użytkowanie SUP'a. Za pośrednictwem naszej strony wsparcia posprzedażowego bez trudu skompletujesz swój ekwipunek wodny. Sprawdź, co może Ci się przydać. Wybierz akcesoria dodatkowe dedykowane dla deski SUP X900 Expedition.

Właściwa konserwacja zarówno deski X900 Expedition jak i akcesoriów do niej jest niezwykle ważna. Pozwoli Ci nie tylko utrzymać swój sprzęt wodny w świetnym stanie, ale również znacznie wydłuży jego żywotność. W razie pojawienia się drobnych usterek, bez trudu poradzisz sobie z naprawą lub wymianą elementów. Sprawdź dedykowane części zamienne do akcesoriów do deski X900 Expedition i zamów je wygodnie online!

FAQ deski Stand Up Paddle Itiwit X900 Expedition

Sprawdź najważniejsze kwestie związane z użytkowaniem deski Itiwit X900 Expedition. Dowiedz się wszystkiego co powinieneś wiedzieć na temat transportu, konserwacji i przechowywania swojego SUP'a. W naszym FAQ znajdziesz odpowiedzi na zagadnienia oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez użytkowników deski pompowanej Stand Up Paddle X900 Expedition. Poznaj sekret, który sprawi, że twój SUP X900 będzie trwały. Skorzystaj z tych trzech prostych rad, by należycie o niego zadbać.

Transportowanie deski stand-up paddle X900 Expedition

Zastanawiasz się jak przewozić deskę pompowaną SUP Itiwit X900 Expedition? Transport tego sprzętu wodnego jest niezwykle prosty. Na długich dystansach zalecamy użycie torby transportowej, która została dostarczona razem z deską X900 Expedition lub specjalnej torby podróżnej w przypadku podróży samolotem (patrz poniżej 👇). To bardzo wygodne rozwiązania, pozwalają one zaoszczędzić sporo miejsca w transporcie.

Jeśli jednak chcesz przewozić swoją deskę X900 Expedition napompowaną, wystarczy, że obniżysz ciśnienie do ok. 8 psi, a następnie przymocujesz ją na płasko do dachu samochodu, by zapobiec jej przemieszczaniu się i uszkodzeniu

Wsparcie techniczne deski SUP Itivit X900 Expedition: montaż, części
Konserwacja deski SUP X900 Expedition

Konserwacja deski pompowanej SUP Itiwit X900 Expedition to zbiór kilku prostych czynności, które pozwolą Ci należycie zadbać o swój sprzęt wodny. Zadbaj o utrzymanie go w należytym stanie, a z pewnością posłuży Ci przez wiele sezonów. Na czym polega konserwacja deski X900 Expedition?
Podczas dni spędzanych na plaży SUP'a najlepiej pozostawić w cieniu, by chronić go przed wysokimi temperaturami i działaniem promieni slonecznych. Po każdym użyciu wystarczy opłukać deskę X900 Expedition zimną wodą, aby usunąć resztki soli i piasku z jej powierzchni.

FAQ deski Stand Up Paddle Itivit X900 Expedition
Przechowywanie deski stand-up paddle Itiwit X900 Expedition

Poznaj odpowiedź na pytanie, jak właściwie przechowywać deskę pompowaną SUP Itivit X900 Expedition. Na przechowywanie SUP są dwa sposoby:

- spuszczenie powietrza i złożenie deski - dobry sposób na przechowywanie sprzętu poza sezonem. Wystarczy umytą i wysuszoną deskę włożyć do specjalnej torby transportowej. Sprzet zajmuje mało miejsca i bez trudu przechowasz go w szafie, garażu i pomieszczeniu gospodarczym do nastepnego sezonu
- przechowywanie deski napompowanej - najczęściej w ten sposób przechowuje się deskę X900 w sezonie, gdy pomiędzy jednym a następnym jej użyciem mija kilka dni. SUP X900 Expedition powinien znajdować się w suchym i wentylowanym miejscu, gdzie nie będzie narażony na działanie warunków atmosferycznych i mechaniczne uszkodzenia.

Jeśli planujesz przechowywać swoją deskę X900 Expedition napompowaną, najlepiej obniż ciśnienie do około 8 psi i oprzyj SUP'a o ścianę lub połóż płasko na podłodze. Aby zapobiec deformacji deski X900 Expedition, nie zostawiaj na niej żadnych ciężkich przedmiotów.

Deska pompowana Itiwit X900 Expedition - napraw sam. Instrukcje wideo

Uszkodzona deska Itiwit X900 Expedition? Jeśli w twoim SUP'ie pojawiła się usterka, z naszą pomocą bez trudu usuniesz ją samodzielnie. Obejrzyj materiały wideo przygotowane przez specjalistów obsługi posprzedażowej Decathlon Support i zobacz, z jakimi uszkodzeniami deski Itiwit X900 Expedition możesz spotkać się najczęściej oraz jak w prosty sposób je naprawić. Teraz nie musisz zawozić sprzętu do serwisu stacjonarnego, wszystkich napraw dokonasz od ręki. Zobacz jakie to proste. Obejrzyj nasze filmiki instruktażowe!

Naprawa przebicia

Wymiana zaworu

Itiwit-inflatable-touring-sup-x900-14-grey

Części zamienne do pompowanej deski SUP Itiwit X900 Expedition

Potrzebujesz kupić części zamienne do deski SUP pompowanej Itiwit X900 Expedition? Jesteś w dobrym miejscu!

Poznaj wszystkie części zamienne dedykowane do Twojego sprzętu. Zamów je online z dostawą do domu!

Wsparcie techniczne deski SUP Itivit X900 Expedition: montaż, części

Naprawa deski SUP Itiwit X900 Expedition w Serwisie Decathlon

Potrzebujesz zdiagnozować usterkę lub załatać nieszczelność w swojej desce SUP pompowanej Itiwit X900 Expedition? A może chciałbyś wymienić zawór lub statecznik? Sprawdź, jakie usługi serwisowe oferuje wsparcie techniczne Decathlon Support. Skontaktuj się z nami, pomożemy rozwiązać Twój problem i przywrócimy Twoją deskę SUP X900 Expedition do pełnej sprawności!

Instrukcja Obsługi deski SUP Itiwit X900 Expedition