decathlon-itiwit-inflatable-sup-x100-9-blue

Ref: 8403342, 8511824, 8511825, 8511823, 8511826

Obsługa posprzedażowa deski SUP Itiwit X100 - montaż, naprawa, części zamienne

2019

Poznaj najważniejsze kwestie dotyczące użytkowania deski Stand Up Paddle Itiwit X100.

Dzięki informacjom związanym z obsługą posprzedażową deski X100 bez problemu poradzisz sobie zarówno z montażem, konserwacją i samodzielną wymianą części lub drobnymi naprawami. Nasze filmiki instruktażowe wszystko dokładnie obrazują. W opracowanym przez zespół profesjonalnych doradców technicznych poradniku znajdziesz nie tylko przydatne porady i podpowiedzi, ale również w prosty sposób zamówisz dedykowane części zamienne online.

W naszym FAQ przeczytasz w jaki sposób transportować czy przechowywać swoją deskę, a także jak samemu przeprowadzać podstawową konserwację. W razie potrzeby możesz także skontaktować się ze specjalistami w naszych serwisach stacjonarnych lub pobrać szczegółową instrukcję obsługi deski Itiwit X100.

Zapraszamy do korzystania z usług wsparcia posprzedażowego Decathlon Support!

Akcesoria kompatybilne z deską SUP Itiwit X100

Kupując deskę dmuchaną Itiwit 100 Compact warto pamiętać także o dodatkowych akcesoriach. Niektóre z nich są wręcz niezbędne, a inne znacznie ułatwią Ci użytkowanie SUP'a. Za pośrednictwem naszej strony wsparcia posprzedażowego bez trudu skompletujesz swój ekwipunek wodny. Sprawdź, co może Ci się przydać. Wybierz akcesoria dodatkowe dedykowane dla deski SUP 100 Compact.

Właściwa konserwacja zarówno deski X100 jak i akcesoriów do niej jest niezwykle ważna. Pozwoli Ci nie tylko utrzymać swój sprzęt wodny w świetnym stanie, ale również znacznie wydłuży jego żywotność. W razie pojawienia się drobnych usterek, bez trudu poradzisz sobie z naprawą lub wymianą elementów. Sprawdź dedykowane części zamienne do akcesoriów do deski X100 i zamów je wygodnie online!

FAQ deski Stand Up Paddle Itiwit X100

Sprawdź najważniejsze kwestie związane z użytkowaniem deski Itiwit X100. Dowiedz się wszystkiego co powinieneś wiedzieć na temat transportu, konserwacji i przechowywania swojego SUP'a. W naszym FAQ znajdziesz odpowiedzi na zagadnienia oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez użytkowników deski pompowanej Stand Up Paddle X100. Poznaj sekret, który sprawi, że twój SUP X100 będzie trwały. Skorzystaj z tych trzech prostych rad, by należycie o niego zadbać.

Transportowanie deski stand-up paddle X100

Zastanawiasz się jak przewozić deskę pompowaną SUP Itiwit X100? Transport tego sprzętu wodnego jest niezwykle prosty. Na długich dystansach zalecamy użycie torby transportowej, która została dostarczona razem z deską X100 lub specjalnej torby podróżnej w przypadku podróży samolotem (patrz poniżej 👇). To bardzo wygodne rozwiązania, pozwalają one zaoszczędzić sporo miejsca w transporcie.

Jeśli jednak chcesz przewozić swoją deskę X100 napompowaną, wystarczy, że obniżysz ciśnienie do ok. 8 psi, a następnie przymocujesz ją na płasko do dachu samochodu, by zapobiec jej przemieszczaniu się i uszkodzeniu

Maintaining your SUP
Konserwacja deski SUP X100

Konserwacja deski pompowanej SUP Itiwit X100 to zbiór kilku prostych czynności, które pozwolą Ci należycie zadbać o swój sprzęt wodny. Zadbaj o utrzymanie go w należytym stanie, a z pewnością posłuży Ci przez wiele sezonów. Na czym polega konserwacja deski X100? 

Podczas dni spędzanych na plaży SUP'a najlepiej pozostawić w cieniu, by chronić go przed wysokimi temperaturami i działaniem promieni słonecznych. Po każdym użyciu wystarczy opłukać deskę X100 zimną wodą, aby usunąć resztki soli i piasku z jej powierzchni.

inflatable sup maintenance
Przechowywanie deski stand-up paddle Itiwit X100

Poznaj odpowiedź na pytanie, jak właściwie przechowywać deskę pompowaną SUP Itiwit X100. Na przechowywanie SUP są dwa sposoby:

- spuszczenie powietrza i złożenie deski - dobry sposób na przechowywanie sprzętu poza sezonem. Wystarczy umytą i wysuszoną deskę włożyć do specjalnej torby transportowej. Sprzet zajmuje mało miejsca i bez trudu przechowasz go w szafie, garażu i pomieszczeniu gospodarczym do następnego sezonu
- przechowywanie deski napompowanej - najczęściej w ten sposób przechowuje się deskę X100 w sezonie, gdy pomiędzy jednym a następnym jej użyciem mija kilka dni. SUP X100 powinien znajdować się w suchym i wentylowanym miejscu, gdzie nie będzie narażony na działanie warunków atmosferycznych i mechaniczne uszkodzenia.

Jeśli planujesz przechowywać swoją deskę X100 napompowaną, najlepiej obniż ciśnienie do około 8 psi i oprzyj SUP'a o ścianę lub połóż płasko na podłodze. Aby zapobiec deformacji deski X100, nie zostawiaj na niej żadnych ciężkich przedmiotów.

Części zamienne do pompowanej deski SUP Itiwit X100

Potrzebujesz kupić części zamienne do deski SUP pompowanej Itiwit X100? Jesteś w dobrym miejscu!

Poznaj wszystkie części zamienne dedykowane do Twojego sprzętu. Zamów je online z dostawą do domu!

Wsparcie techniczne deski Itivit SUP X100: montaż, części, naprawa

Naprawa deski SUP Itiwit X100 w Serwisie Decathlon

Potrzebujesz zdiagnozować usterkę lub załatać nieszczelność w swojej desce SUP pompowanej Itiwit X100? A może chciałbyś wymienić zawór lub statecznik? Sprawdź, jakie usługi serwisowe oferuje wsparcie techniczne Decathlon Support. Skontaktuj się z nami, pomożemy rozwiązać Twój problem i przywrócimy Twoją deskę SUP X100 do pełnej sprawności!

Instrukcja Obsługi deski SUP Itiwit X100