Decathlon coach app

Wsparcie aplikacji Decathlon Coach

Sprawdź na naszej stronie jak korzystać z aplikacji Decathlon Coach. 

Dzieki przygotowanym dla Ciebie informacjom, dowiesz się jak zarządzać kontem w aplikacji, jak tworzyć i analizować sesje treningowe. Jak czytać statystyki i korzystać w funkcji trenera w 100%.

Sprawdź jak korzystać z panelu Ustawień i skorzystaj z naszego poradnika FAQ.

Zapraszamy do korzystania z Support Decathlon!

Pierwsze użycie aplikacji Decathlon Coach

Do czego służy apilkacja Decathlon Coach

Dzięki DECATHLON COACH będziesz mógł monitorować regularność swojej aktywności sportowej, wagę i masę mięśniową co tydzień i co miesiąc. Zapoznaj się ze wszystkimi naszymi poradami dotyczącymi poprawy lub nawet odbycia bezpłatnego kursu treningowego stworzonego przez profesjonalnych trenerów.

Wiadomość od teamu Decathlon Coach

Cały zespół serdecznie wita i dziękuje za okazane zaufanie! Zobaczysz, będziemy się świetnie bawić!

Zaprojektowaliśmy DECATHLON COACH, ponieważ wierzymy, że przeglądanie swoich osiągnięć i postępów, dzielenie się informacjami ze znajomymi i możliwość śledzenia prawdziwych treningów dostosowanych do celu, może być prawdziwym źródłem motywacji i przyjemności dla wszystkich początkujących i doświadczonych sportowców.

Mamy nadzieję, że nasz serwis daje pełną satysfakcję. Każdego dnia nieustannie go rozwijamy, aby DECATHLON COACH był nie tylko najpotężniejszą usługą analityczną i coachingową, ale także najprzyjemniejszą.

Opracowujemy ulepszenia, które uwzględniają Twoje uwagi. Dlatego zachęcamy do zgłaszania nam swoich potrzeb i pomysłów poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres [email protected]. Czytam wszystkie wiadomości i odpowiadam na nie tak szybko, jak to możliwe.

W imieniu całego zespołu chciałbym życzyć wspaniałych sportowych chwil!

Do dzieła! Podążaj za trenerem!Kto stoi za DECATHLON COACH?

Nie tylko zapaleni sportowcy i specjaliści, ale także zwykli ludzie, którzy są mniej aktywni, wszyscy mają ten sam cel: pomagać Ci dobrze się bawić i wspierać Cię w Twojej aktywności sportowej! :)

TEAMDC
Pobierz aplikacje Decathlon Coach

Zarządzanie kontem w aplikacji Decathlon Coach

Jak ręcznie dodać wagę za pomocą aplikacji mobilnej?

W aplikacji Decathlon Coach można ręcznie dodać wagę. Każdy krok został przedstawiony na poniższym filmie

Jak zmienić hasło w Decathlon Coach?

1. Jeśli chcesz zmienić swoje hasło, przejdź do strony głównej www.decathloncoach.com i kliknij przycisk logowania.

2. Po zalogowaniu kliknij swoje imię (1) w prawym górnym rogu i kliknij "Moje konto" (2).

3. Na stronie "Moje konto" przejdź do dolnej części strony (1) (używając kółka przewijania myszy lub pionowego paska po prawej stronie ekranu).

Następnie można zmienić bieżące hasło, wprowadzając nowe hasło. (2)

4.
Nie zapomnij zapisać wprowadzonych zmian. Do zobaczenia wkrótce na decathloncoach.com (3)

Decathlon Coach - The service
Jak skasować konto w aplikacji Decathlon Coach

Możesz poprosić o usunięcie swojego konta. W tym celu należy wysłać wiadomość e-mail do zespołu wsparcia Geonaute: [email protected].

Następnie zespół wyjaśni procedurę.

UWAGA: Procedura jest trwała i cała historia sportowa zostanie usunięta. Dostęp do tych danych nie będzie możliwy w przyszłości.

Co zrobić gdy zapomni się hasła do aplikacji Decathlon Coach

Jeśli nie pamiętasz hasła, przejdź do strony głównej www.decathloncoach.com i kliknij przycisk logowania. 

Wprowadź swoją nazwę użytkownika i kliknij przycisk dalej. Kliknij przycisk "zapomniane hasło" i postępuj zgodnie z instrukcjami.

Ustawienia Sesji i Treningu w aplikacji Decathlon Coach

Co powinienem zrobić, jeśli nie mogę znaleźć swojej sesji?

Zakończyłeś sesję i nie możesz do niej wrócić? Oto sposób -->.

Jak udostępnić dane w aplikacji Decathlon Coach

Jeśli jesteś zadowolony ze swoich wysiłków i chciałbyś podzielić się swoimi sesjami ze znajomymi, możesz udostępnić je na Facebooku i Twitterze lub e-mailem. Po zakończeniu sesji możesz użyć ikony w prawym górnym rogu podsumowania, aby podzielić się swoimi osiągnięciami z kimkolwiek chcesz!

Jak odnaleźć czas odbycia sesji w aplikacji Decathlon Coach

Jeśli chcesz znaleźć godzinę sesji, przejdź do zakładki "Moje sesje" na stronie decathloncoach.com. Czas sesji można znaleźć pod tytułem sesji obok daty (1). 

WAŻNE: W przypadku sesji dodanej ręcznie dostępne są 2 opcje: - Albo dodać sesję na ten sam dzień, w którym godzina sesji będzie godziną dodania sesji. - Lub dodać sesję dla daty w przeszłości, w którym to przypadku godzina sesji będzie domyślnie 12:00. Aby zakończyć, obecnie nie ma możliwości edycji czasu sesji.

Trening interwałowy: wykonaj ćwiczenie i stwórz sesję w Decathlon Coach

Trening interwałowy to rodzaj ćwiczeń polegający na naprzemiennym wykonywaniu szybkich faz i faz odpoczynku w celu poprawy szybkości i wytrzymałości. Aby śledzić ćwiczenia i stworzyć własną sesję, przejdź do -->

Co oznaczają kolorowe strefy tętna w aplikacji Decathlon Coach?

Jeśli masz czujnik tętna, zobaczysz strefy wysiłku. 

Niebieski: rozgrzewka 
Zielony: Podstawowa wytrzymałość 
Żółty: Aktywna wytrzymałość 
Pomarańczowy: Wytrzymałość 
Czerwony: Wysoka wytrzymałość ...

Przeniesienie danychz Decathlon Coach na inną stronę internetową lub aplikację (w formacie .gpx)

W przypadku sesji z trasą GPS, Decathloncoach.com daje możliwość wyeksportowania sesji w standardowym formacie GPX, który jest kompatybilny z większością witryn do udostępniania aktywności i analiz GPS. Kliknij tutaj -->

Edycja sesji w Decathlon Coach

Możesz edytować informacje o sesji (sport, tytuł sesji, data sesji itp.) 
Aby to zrobić, zaloguj się na stronie decathloncoach.com i wybierz aktywność, którą chcesz edytować, klikając ją w zakładce "Strona główna" (1) lub zakładce "Moje sesje" (2). Następnie możesz kliknąć "ołówek" (3) po prawej stronie tytułu sesji, aby edytować informacje o wybranej sesji. Następnie możesz rozpocząć edycję sportu, jeśli chcesz, przejdź na dół strony (4) i kliknij "Dalej ->" (5), aby edytować informacje o sesji (tytuł, datę, czas trwania itp.) Po zakończeniu modyfikacji przejdź na dół strony (6) i kliknij "Zapisz i zakończ" (7).

Decathlon Coach - The service
Przewyższenie wyświetlane na stronie decathlon coach różni się od przewyższenia wyświetlanego na moim urządzeniu.

Jest to normalne. Decathloncoach ponownie oblicza przewyższenie, korzystając z trasy GPS w połączeniu z bazą danych map. Generuje to wynik, który jest dokładniejszy niż w przypadku Twojego urządzenia. Dokonaliśmy tego wyboru, ponieważ chociaż technologia GPS zapewnia dokładny pomiar długości i położenia, nie zapewnia dokładnych pomiarów wysokości. Dlatego lepiej jest obliczyć położenie w każdym punkcie, korzystając z danych dotyczących długości i szerokości geograficznej w połączeniu z bazą danych map, która podaje nam położenie.

Rozpoczęcie treningu

Znajdź wszystkie nasze treningi, a także nasze wyjątkowe sesje w aplikacji mobilnej: Coaching --> Bieganie/chodzenie --> plan treningowy/sesje treningowe --> cel

Eksport danych do exela

Umożliwiamy to ponieważ czasami możemy chcieć zapisać nasze sesje w formacie .xls, aby stworzyć własne wykresy i raporty dotyczące naszych wyników.

Ręczne dodawanie sesji w Decathlon Coach

Aby ręcznie dodać sesję, wejdź na stronę decathloncoach.com i zaloguj się. Po zalogowaniu kliknij przycisk "Dodaj sesję" (1) na stronie głównej, a następnie "Ręcznie dodaj sesję" (2). Następnie wybierz sport, który będzie powiązany z sesją. Po wybraniu sportu możesz wprowadzić różne elementy danych dotyczących sesji (tytuł sesji, data sesji, czas trwania itp.) Nie zapomnij kliknąć "Potwierdź" u dołu strony, aby zapisać sesję!

Decathlon Coach - The service
Zmierzona odległość jest nieprawidłowa.

Czy GPS działa prawidłowo i dlaczego czasami sygnał jest słaby lub niedostępny? Dlaczego zmierzona odległość jest nieprawidłowa?

Analiza danych i statystyki w Decathlon Coach

Analizowanie wykresów w celu zrozumienia obszarów wymagających poprawy.

Wykres prędkości jest wyświetlany w kolorze niebieskim. Cienka pozioma linia przedstawia średnią prędkość Wykres tętna zmienia kolor w zależności od strefy wysiłku, w której się znajdujesz....

Porównanie sesji dla poprawy wyników

Jak ustawić 2 sesje, aby zobaczyć moje postępy I jak interpretować moje postępy

W jaki sposób obliczane są punkty?

Punkty ON są obliczane na podstawie spalonych kalorii. Niezależnie od tego, czy chodzi o wagę, wzrost, płeć czy aktywność sportową, każda sesja jest inna. Aby wszyscy mieli równe szanse, punkty ON są po to, aby dać ci wyobrażenie o twojej pozycji w stosunku do znajomych....

Analizuj swoje postępy i regularność co miesiąc.

Możesz uzyskać dostęp do swoich sesji za pomocą ekranu statystyk. Porównaj swoją aktywność sportową i śledź swoje postępy w ujęciu rocznym, miesięcznym lub tygodniowym.

Ustawienia w aplikacji Decathlon Coach

Chcę mieć włączony ekran podczas biegania

Kliknij menu (pionowe paski w lewym górnym rogu ekranu), a następnie USTAWIENIA. 

W PREFERENCJACH wybierz "PODŚWIETLENIE EKRANU" i włącz lub wyłącz tę funkcję.

Kompatybilność aplikacji Decathlon Coach z Bluetooth smart
Ustawienia Audio

W aplikacji DecathlonCoach możesz otrzymywać informacje zwrotne audio podczas sesji sportowych. Poniżej znajduje się film wyjaśniający, jak ustawić informacje zwrotne audio, których potrzebujesz:

Włączanie/wyłączanie automatycznej pauzy

W aplikacji DecathlonCoach dostępna jest funkcja zwana "automatyczną pauzą", która po włączeniu automatycznie wstrzymuje sesję, jeśli prędkość spadnie poniżej określonego progu. Gdy prędkość przekroczy minimalny próg, aplikacja uruchomi się ponownie. Poniżej znajduje się film wyjaśniający, jak aktywować funkcję automatycznej pauzy:

Decathlon Coach - The service

Centrum Wsparcia Technicznego

Zgłoś usterkę swojego sprzętu i zamów Serwis do domu

ZADZWOŃ DO NAS - (+48) 42 298 65 80
NAPISZ DO NAS - [email protected]


Uprzejmnie informujemy, że nasza infolinia techniczna pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00.