App Logo

CANAVERAL 900

Sprawdź przygotowane przez nasz informacje, dotyczące korzystania z aplikacji Canaveral 900. 

Zobacz jak ja pobrać i zsynchronizować z tarczą Dart. Jak rozwiązać podstawowe problemy związane z jej użytkowaniem i cieszyć się gra w 100%

Zapraszamy do korzystania ze wsparcia Support Decathlon!

Pierwsze użycie aplikacji Canaveral 900

Pobieranie aplikacji Canaveral 900 i instalacja

Aplikacja mobilna jest kompatybilna wyłącznie z urządzeniami z systemem Android i iOS.

Wersje: Minimalna kompatybilna wersja to Android 5.0 i iOS 10.

Łączność: Do połączenia z tarczą niezbędne jest połączenie Bluetooth 4.0. Dostęp do Internetu jest również niezbędny do korzystania z funkcji gry "online".

Uprawnienia: Aplikacja wymaga pewnej liczby uprawnień do prawidłowego działania:

- Lokalizacje + Bluetooth: Aplikacja potrzebuje uprawnień do lokalizacji, aby uzyskać dostęp do funkcji Bluetooth. Bluetooth umożliwia lokalizację obiektów lub osób.
Ważna uwaga: GPS musi być aktywowany, aby uzyskać dostęp do funkcji Bluetooth, ponieważ kilka smartfonów korzysta z tego samego komponentu elektronicznego zarówno dla GPS, jak i Bluetooth.

- Pamięć: Aplikacja potrzebuje pamięci do przechowywania niektórych plików związanych z normalną pracą.

- Robienie zdjęć/wideo: Aplikacja Canaveral 900 zawiera pewne funkcje personalizacji dla każdego gracza, poprzez robienie mu zdjęć. Ta aplikacja pozwala również zobaczyć przeciwnika podczas gier online za pomocą kamery smartfona.

Kompatybilność aplikacji Canaveral 900

Aplikacja jest kompatybilna z tarcza do Dart CANAVERAL ED900 dostępną do kupienia w sieci sklepów Decathlon

1.2 Produit compatible

FAQ aplikacji Canaveral 900

Połączenie tarczy z aplikacja Canaveral 900

1. Po pobraniu i zainstalowaniu aplikacji "CANAVERAL 900" uruchom tarczę. Niebieska dioda LED z przodu zacznie migać przez 2 minuty, jest to tryb parowania. Jeśli w tym czasie żadne urządzenie nie zostanie sparowane, tarcza przejdzie w tryb oszczędzania energii. Możesz nacisnąć czerwony przycisk z przodu "next player", aby wyprowadzić tarczę z trybu uśpienia.

2. Uruchom aplikację

3. Upewnij się, że wszystkie niezbędne uprawnienia zostały autoryzowane w celu zapewnienia doskonałego i poprawnego działania aplikacji. Zobacz sekcję 1.7 tutaj

4. Możesz użyć trybu logowania gościa lub połączyć się ze swoim kontem Decathlon. Możesz również utworzyć konto Decathlon, jeśli go nie posiadasz. Połączenie z kontem Decathlon jest konieczne, aby uzyskać dostęp do funkcji online.

5. Pojawi się ekran powitalny. Logo Bluetooth w prawym górnym rogu ekranu aplikacji musi być podświetlone na niebiesko, podobnie jak tarcza do gry w rzutki. Jeśli napotkasz jakikolwiek problem, możesz sprawdzić naszą sekcję rozwiązywania problemów tutaj.

Menu aplikacji Canaveral 900

Z menu głównego można uzyskać dostęp do kilku funkcji. Możesz wybrać grę off-line lub on-line. Możesz także uzyskać dostęp do statystyk treningowych, ustawień aplikacji lub funkcji ręcznego punktowania.

Ręczny tryb punktacji w Canaveral 900

Aplikacji CANAVERAL 900 można używać do punktacji w trybie ręcznym. Tryb ten umożliwia ręczne wypełnianie wyników gier. Dzięki temu można grać w główne gry aplikacji na innych tarczach niż CANAVERAL ED900.

Jak rozpoczać grę off-line w Canaveral 900

Aby grać w trybie off-line, wystarczy nacisnąć środkowy przycisk na ekranie głównym.

W jaki sposób rozpocząć grę on-line

Możesz dołączyć do gry online, klikając przycisk "online" na ekranie głównym, a następnie dołączając do serwera głównego. Wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć grę, aby do niej dołączyć.

Tworzenie rozgrywki on-line w aplikacji Canaveral 900

Możesz stworzyć własną grę online na ekranie serwera.

Analiza wyników  w aplikacji Canaveral 900

Dostęp do wyników statystycznych można uzyskać z poziomu ekranu głównego, naciskając przycisk w kształcie diagramu w dolnej części ekranu.

Ustawienia w aplikacji Canaveral 900

Możesz uzyskać dostęp do ustawień aplikacji i modyfikować je z poziomu ekranu głównego, naciskając przycisk ustawień w kształcie mechanicznego koła.

Przebieg rozgrywki w aplikacji Canaveral 900

Podczas gry zdobywasz punkty, rzucając lotkami do tarczy. Po usunięciu rzutek nie zapomnij nacisnąć przycisku "następny gracz". Jest to duży czerwony przycisk z przodu tarczy do rzutek. Możliwe jest również skorygowanie nietrafionego wyniku podczas gry, naciskając przycisk "popraw wynik". Ten okrągły czerwony przycisk znajduje się po prawej stronie tarczy.

Pobierz aplikacje Canaveral 900

CANAVERAL 900

Centrum Wsparcia Technicznego

Zgłoś usterkę swojego sprzętu i zamów Serwis do domu

ZADZWOŃ DO NAS - (+48) 42 298 65 80
NAPISZ DO NAS - [email protected]


Uprzejmnie informujemy, że nasza infolinia techniczna pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00.