snowboard sav

Obsługa posprzedażowa sprzętu snowboardowego | Decathlon Support

Snowboard jest Twoim ulubionym sportem? W Decathlon znajdziesz duży wybór wysokiej jakości sprzętu snowboardowego i sprzętu narciarskiego różnych marek. Ponadto, oferujemy również profesjonalną obsługę posprzedażową sprzętu snowboardowego. W jej ramach możesz liczyć na wsparcie techniczne oraz liczne usługi serwisowe. Korzystając z oferty Decathlon, otrzymujesz nie tylko bogaty wybór sprzętu zimowego, ale również wskazówki dotyczące jego użytkowania i konserwacji oraz możliwość wizyty w naszym serwisie. Jeżeli więc zależy Ci nie tylko na satysfakcjonujących zakupach, ale również na najwyższej klasy obsłudze, zapraszamy do Decathlon Support.

Jaki sprzęt posiadasz?

  • Usługi naprawcze, konserwacyjne i serwisowe w Decathlon Support

    W Decathlon, poza sprzedażą produktów sportowych zajmujemy się także ich serwisem. Kładziemy nacisk na zadowolenie naszych Klientów, dlatego usługi oferowane przez Decathlon i Decathlon Support cieszą się pozytywnymi opiniami użytkowników. W ramach serwisu prowadzimy wiele różnych usług, między innym: szlifowanie, ostrzenie i smarowanie pary nart lub deski snowboardowej, regulowanie wiązań, uzupełnianie ewentualnych ubytków, przesuwanie wiązań i wiele innych. Działamy na najlepszych urządzeniach i nowoczesnym sprzęcie i korzystamy tylko z jakościowych materiałów. Dzięki temu, możemy pochwalić się praktycznie samymi pozytywnymi opiniami, a Kupujący otrzymują usługę serwisową na najwyższym poziomie

  • Wsparcie posprzedażowe sprzętu snowboardowego - najważniejsze informacje

    Bez względu na to czy składasz zamówienie online z wysyłką do domu, czy przychodzisz do naszego sklepu stacjonarnego osobiście, przysługuje Ci wysokiej klasy obsługa zarówno w trakcie sprzedaży, jak i po jej finalizacji. Na stronie Decathlon Support znajdziesz liczne porady i filmy instruktażowe, podpowiedzi dotyczące samodzielnych napraw czy instrukcje obsługi. Skorzystaj z wskazówek dotyczących montażu i konserwacji sprzętu, przeczytaj odpowiedzi na najczęściej zadawane przez użytkowników pytania lub skontaktuj się z nami telefonicznie w celu uzyskania wsparcia dla Twojego sprzętu. W Decathlon Support zawsze możesz liczyć na fachową pomoc.

  • Części zamienne online - sprawdź jak zamówić

    Każdy sprzęt posiada elementy, które w trakcie użytkowania ulegają zużyciu i wymagają wymiany na nowe. Teraz nie musisz ich szukać zastanawiając się czy będą pasowały do Twojego sprzętu narciarskiego czy snowboardowego Aby ułatwić i ten proces, do każdego produktu przygotowaliśmy dedykowane części zamienne, które w dowolnej chwili możesz zamówić online. Sprawdź szczegóły, wybierz właściwe części z asortymentu sklepu internetowego Decathlon i zamów je w atrakcyjnych cenach z dostawą na wskazany adres. Przekonaj sie, jakie to proste!

Nasze zobowiązanie

DECATHLON zobowiązuje się do zapewnienia Państwu najlepszego wsparcia technicznego dla swoich produktów