TOWN7XLNOIR

REF: 8377410

Obsługa posprzedażowa hulajnogi Oxelo Town 7xl Black - montaż, naprawa, części zamienne

2020

Przeznaczona do okazjonalnych, krótkich przejazdów po mieście (do 2 km). Wysokość użytkownika: od 1,45 m do 1,95 m. Maksymalna waga: 100 kg.

Cechy:

ŁATWA W UŻYCIU: Duże koła 200 mm.~Jedno pchnięcie zabierze Cię jeszcze dalej!

ŁATWA W TRANSPORCIE: 5,6 kg: lekka do przenoszenia dzięki paskowi.~Łatwa do zaparkowania dzięki podpórce.

ZINTEGROWANY HAMULEC: Drugi hamulec na kierownicy (jak w rowerze).

ZAWIESZENIE: Przednia amortyzacja i amortyzator na tylnym kole.

REGULOWANA: Precyzyjna regulacja kierownicy dla użytkowników mierzących od 1,45 m do 1,95 m.

NON-MESSY: Bardzo skuteczne przednie i tylne błotniki.

Twój serwis decathlon

CUSTOMEREXPERIENCE

Pierwsze użycie

Czy hulajnoga town 7xl jest łatwa w obsłudze?

Pozycja kierownicy ułatwia kontrolę nad kierownicą. Kierownica posiada również oznaczenia, dzięki którym można ją łatwo ustawić na odpowiedniej wysokości i umieścić w tym samym miejscu za każdym razem, gdy ją przenosisz.

Town 7XL jest wyposażona w pasek, który ułatwia jej przenoszenie. Chcesz się zatrzymać? Zaparkuj ją w dowolnym miejscu, korzystając z bocznej podpórki.

EASY TO HANDLE
Przechowywanie hulajnogi

Wewnątrz pomieszczeń: To najprostsze rozwiązanie, które wymaga znalezienia miejsca (lub zrobienia miejsca), gdziekolwiek jesteś: w domu, biurze lub u przyjaciół. Hulajnoga może być oparta o ścianę, ukryta za drzwiami lub pod biurkiem, a nawet schowana w schowku (pudełku lub szafie), co jest niezwykle proste, ponieważ hulajnoga jest składana.

W torbie/ pokrowcu: Dla posiadaczy modelu składanego, bardzo łatwo jest przechowywać hulajnogę, ponieważ w pozycji złożonej zajmuje o połowę mniej miejsca. W tym przypadku, można utrzymać skuter na wyciągnięcie ręki, składając i przechowując go w torbie lub pokrowcu, dzięki czemu można łatwo przenosić go gdziekolwiek jesteś.

Na stojaku: Tak jak jeździsz po chodniku, zajmuj mniej miejsca w wyjątkowym stylu! Możesz przymocować hulajnogę do dedykowanego stojaka na podłodze, z hulajnogą trzymaną pionowo za koło, lub wysoko za pomocą uchwytu ściennego, tak jak w przypadku roweru.

Support
Hamulce i błotnik: praktyczne w mieście

Hulajnoga Town 7 XL firmy Oxelo wyposażona jest w hamulec na kierownicy oraz drugi hamulec na tylnym kole. Ten długi hamulec pełni również funkcję błotnika.

Jak utrzymać hulajnogę w dobrym stanie

Ostrożnie z hamulcami

Wielokrotne korzystanie z hamulców prowadzi do zużycia tylnego koła, co może spowodować, że opona straci swój okrągły kształt i spłaszczy się w niektórych miejscach. Unikaj tego problemu, stawiając stopę na ziemi, aby hamować tak często, jak to możliwe. W pozostałym czasie delikatnie naciskaj na hamulec, aby stopniowo zwalniać, unikając jednocześnie przedwczesnego zużycia opony.

Unikaj jazdy po wodzie i nieutwardzonym podłożu

Jazda po wodzie spowoduje szybsze zużycie łożysk w kołach. Inne możliwe uszkodzenia to utrata przyczepności na powierzchniach antypoślizgowych decka, co może spowodować poślizg. Rozwiązanie jest proste: jeździj po suchym, utwardzonym podłożu i unikaj kałuż, piasku i brudu tak bardzo, jak to tylko możliwe.

Czyste jest zawsze lepsze.


Utrzymanie hulajnogi w czystości jest bardzo prostym i skutecznym sposobem, aby przedłużyć jej żywotność. Wystarczy przetrzeć szmatką łożyska i inne części narażone na zabrudzenia (koła, kierownicę, powierzchnie antypoślizgowe). Ta prosta metoda może pomóc w zapobieganiu gromadzenia się kurzu i ewentualnych problemów, jakie kurz może powodować w twojej hulajnodze.

maintenance
Środki ostrożności podczas jazdy na hulajnodze

UWAGA: podczas jazdy na hulajnodze należy nosić sprzęt ochronny (kask, nakolanniki, ochraniacze na łokcie). Ponieważ większość poważnych wypadków zdarza się w ciągu pierwszych kilku miesięcy, warto poświęcić czas na naukę podstaw, takich jak przyspieszanie i zwalnianie we wszystkich sytuacjach awaryjnych, niezależnie od warunków pogodowych (zwłaszcza na mokrym podłożu).

WHAT ARE THE SAFETY INDICATIONS FOR THIS SCOOTER?
Zawieszenie dla większego komfortu

Aby jak najlepiej spełnić Twoje potrzeby i zapewnić maksymalny komfort użytkowania, wyposażyliśmy model Town 7 XL w dwa zawieszenia: jedno z przodu i jedno z tyłu. Zawieszenia te znacznie zmniejszą dyskomfort spowodowany nierównościami dróg lub chodników.

SCOOTER OXELO TOWN 7XL BLACK: Instrukcja obsługi, naprawa

Części zamienne do hulajnogi Oxelo Town 7xl black

Poszukujesz części zamiennych do hulajnogi Oxelo Town 7xl? Kliknij poniżej i sprawdź specjalnie wyselekcjonowane dedykowane części zamienne do twojej hulajnogi.

Usługi serwisu decathlon - hulajnogi

SCOOTER OXELO TOWN 7XL BLACK

Znajdź najbliższy serwis

Instrukcja