PLAY 5 - Blue

Ref: 8376494

HULAJNOGA PLAY 5 DLA DZIECI

2020

Przeznaczona dla dzieci w wieku od 4 do 6 lat, od 95 cm do 1,20 m. Czas odkryć hulajnogę! Z hamulcem na kierownicy, większy komfort dzięki lepszej kontroli prędkości.

Cechy:

PORĘCZNOŚĆ: Duże przednie koło / małe tylne koło, bardziej ergonomiczny rozmiar decka

KONTROLOWANY HAMULEC: Podwójny system hamowania~- hamulec ręczny na kierownicy~- hamulec nożny tylnego koła

ŁATWOŚĆ UŻYTKOWANIA:
Regulowana wysokość~Szybko składany system z podwójnym zabezpieczeniem~Przenośny

JAKOŚĆ OBROTU: Przednie koło 125 mm i tylne koło 100 mm.~ŁożyskaABEC 5.

Twój serwis decathlon

CUSTOMEREXPERIENCE

Pierwsze użycie

Jakie są instrukcje bezpieczeństwa dotyczące użytkowania tej hulajnogi?

Ta hulajnoga jest zaprojektowany, aby pomóc dzieciom poprawić swoją równowagę na dwóch kółkach.Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 lub które jeszcze nie nauczyły się równowagi na dwóch kółkach.Poświęć czas, aby nauczyć dziecko podstaw jazdy na hulajnodze.

OSTRZEŻENIE: Użytkownicy powinni zawsze nosić sprzęt ochronny (kask, ochraniacze na kolana i łokcie).

Protection
Przechowywanie hulajnogi

Wewnątrz pomieszczeń: To najprostsze rozwiązanie, które wymaga znalezienia miejsca (lub zrobienia miejsca), gdziekolwiek jesteś: w domu, biurze lub u przyjaciół. Hulajnoga może być oparta o ścianę, ukryta za drzwiami lub pod biurkiem, a nawet schowana w schowku (pudełku lub szafie), co jest niezwykle proste, ponieważ hulajnoga jest składana.

W torbie/ pokrowcu: Dla posiadaczy modelu składanego, bardzo łatwo jest przechowywać hulajnogę, ponieważ w pozycji złożonej zajmuje o połowę mniej miejsca. W tym przypadku, można utrzymać skuter na wyciągnięcie ręki, składając i przechowując go w torbie lub pokrowcu, dzięki czemu można łatwo przenosić go gdziekolwiek jesteś.

Na stojaku: Tak jak jeździsz po chodniku, zajmuj mniej miejsca w wyjątkowym stylu! Możesz przymocować hulajnogę do dedykowanego stojaka na podłodze, z hulajnogą trzymaną pionowo za koło, lub wysoko za pomocą uchwytu ściennego, tak jak w przypadku roweru

Support
Jak utrzymać hulajnogę w dobrym stanie

Ostrożnie z hamulcami

Wielokrotne korzystanie z hamulców prowadzi do zużycia tylnego koła, co może spowodować, że opona straci swój okrągły kształt i spłaszczy się w niektórych miejscach. Unikaj tego problemu, stawiając stopę na ziemi, aby hamować tak często, jak to możliwe. W pozostałym czasie delikatnie naciskaj na hamulec, aby stopniowo zwalniać, unikając jednocześnie przedwczesnego zużycia opony.

Unikaj jazdy po wodzie i nieutwardzonym podłożu

Jazda po wodzie spowoduje szybsze zużycie łożysk w kołach. Inne możliwe uszkodzenia to utrata przyczepności na powierzchniach antypoślizgowych decka, co może spowodować poślizg. Rozwiązanie jest proste: jeździj po suchym, utwardzonym podłożu i unikaj kałuż, piasku i brudu tak bardzo, jak to tylko możliwe.

Czyste jest zawsze lepsze

Utrzymanie hulajnogi w czystości jest bardzo prostym i skutecznym sposobem, aby przedłużyć jej żywotność. Wystarczy przetrzeć szmatką łożyska i inne części narażone na zabrudzenia (koła, kierownicę, powierzchnie antypoślizgowe). Ta prosta metoda może pomóc w zapobieganiu gromadzenia się kurzu i ewentualnych problemów, jakie kurz może powodować w twojej hulajnodze.

maintenance

Części zamienne

Potrzebujesz wymienić jakieś części zamienne, kliknij poniżej

SCOOTER OXELO PLAY 5 BLUE: Instrukcja obsługi, naprawa

Usługi serwisu decathlon - hulajnogi

SCOOTER OXELO PLAY 5 BLUE

Instrukcja

  • Instructions

    Potrzebujesz instrukcji obsługi, kliknij poniżej