velo enfants sav

Obsługa posprzedażowa rowerów dziecięcych | Decathlon Support

Kupno rowerka dla dziecka w sklepie rowerowym Decathlon to gwarancja wysokiej jakości produktu, atrakcyjnej ceny i wspaniałej, profesjonalnej obsługi posprzedażowej. Zalicza się do niej wysokiej klasy wsparcie techniczne, które obejmuje poradniki dotyczące naprawy drobnych usterek i wymiany części rowerowych, szczegółowe instrukcje obsługi konkretnego modelu roweru, porady dotyczące konserwacji sprzętu a także stacjonarny serwis rowerowy.

Montaż i pierwsze użycie - sprawdź jak zająć się rowerem po jego zakupie

Jeśli kupiłeś rower online, do Twoich pierwszych zadań należy jego montaż. W tym celu możesz obejrzeć film, który znajdziesz na naszej stronie internetowej support.decathlon.pl lub przeczytać instrukcję obsługi, którą ściągnąć możesz klikając w odpowiedni link. Zanim Twoje dziecko wsiądzie na swój pierwszy rower, zadbaj o to, by odpowiednio wyregulować siodełko i kierownicę.

Konserwacja - dowiedz się jak dbać o rower dziecięcy, aby posłużył jak najdłużej

Wsparcie techniczne Decathlon Support obejmuje także porady dotyczące odpowiednich sposobów konserwacji roweru. O każdy sprzęt należy bowiem dbać, aby służył swojemu właścicielowi jak najdłużej. Jako Decathlon Support oferujemy wszelkie informacje dotyczące tego, jak czyścić rower, jak i gdzie go przechowywać oraz jak wymieniać konkretne części rowerowe.

  • Naprawa - zobacz jak wykonać podstawowe czynności naprawcze w rowerze

    Nawet najlepszy markowy rower wymaga czasami naprawy, serwisu i wymiany części, które uległy zużyciu. Na stronie internetowej Decathlon Support znajdziesz szereg informacji dotyczących tego, jak dbać o dany model roweru. Dowiesz się między innymi, jak montować i demontować koła, jak naprawiać przebicia, jak wymieniać dętkę, łańcuch, kasetę, hak przerzutki i linki układu napędowego

  • Części zamienne i narzędzia - obejrzyj produkty kompatybilne z Twoim rowerem

    Naprawa roweru i wymiana części, które uległy zużyciu, wymagają wykorzystania odpowiednich sprzętów, akcesoriów i narzędzi. Wszystko, co niezbędne do wymienionych wyżej czynności, znaleźć możesz w naszej ofercie. Zarówno narzędzia, niezbędne do serwisowania rowerów, jak i wszelkie kompatybilne z Twoim rowerem części zamienne nabyć możesz w naszej ofercie. Przeniesie Cię do niej link, który umieściliśmy w zakładkach konkretnych modeli.

  • Serwis - skorzystaj z usług serwisowych w ramach obsługi posprzedażowej rowerów dziecięcych

    Większość rowerów marki Triban, BTWIN i Rockrider posiada dożywotnią gwarancję na ramę, kierownicę oraz wspornik. Wyjątkiem są modele, wyposażone w ramę karbonową, na które Klienci dostają pięcioletnią gwarancję. Pozostałe części objęte są gwarancją trwającą przez okres dwóch lat od daty zakupu. Jednak nawet sprzęty najlepszych marek wymagają czasami naprawy, wymiany części i serwisu, ponieważ wiele elementów ulega zużyciu w wyniku nadmiernej eksploatacji. Możesz skorzystać z nich w jednym z naszych salonów stacjonarnych, który zlokalizujesz poprzez stronę internetową Decathlon Support.