OSTRZEŻENIE O PRODUKCIE

ROWER GÓRSKI ROCKRIDER 520 i ROCKRIDER 540

1864085

ROCKRIDER 540

Szary - Rozmiar XL

1864082

ROCKRIDER 540

Szary - Rozmiar M

1864811

ROCKRIDER 520

Czarny - Rozmiar M

2002103

ROCKRIDER 520

Granatowy - Rozmiar M

Dziękujemy za zaufanie, jakim obdarzyli nas Państwo, kupując rower górski Rockrider 520 lub 540 marki B’Twin.

W ramach dokonywanej regularnie kontroli jakości pracownicy marki BTWIN wykryli wady w niewielkiej liczbie rozmiarów ram (wskazanych powyżej).

W związku z tym przed ponownym użyciem roweru prosimy o sprawdzenie, czy niniejsze ostrzeżenie dotyczy go, czy też nie.

- Proszę wprowadzić informacje dotyczące zakupionego roweru: 

Model, kolor i rozmiar, numer seryjny 

- Pojawi się okienko z komunikatem potwierdzającym, czy niniejsze ostrzeżenie dotyczy zakupionego przez Państwa roweru, czy też nie.

Jeśli niniejsze ostrzeżenie dotyczy zakupionego przez Państwa roweru:

Proszę udać się z rowerem do wybranego sklepu Decathlon i poprosić pracownika o pomoc w dalszej procedurze wycofywania produktu. Wadliwy rower zostanie bezpłatnie wymieniony na nowy, identyczny model. Jeśli z jakiegoś powodu nie są Państwo zainteresowani rowerem zastępczym, możemy zaproponować Państwu zwrot całej kwoty zakupu.

 

Jeśli nie mogą Państwo znaleźć lub sprawdzić niezbędnych informacji:

Również prosimy o udanie się z rowerem do dowolnego sklepu Decathlon i zwrócenie się do pracownika o pomoc w dalszej procedurze wycofywania produktu. Nasi pracownicy sprawdzą, czy problem dotyczy danego roweru, czy też nie.

 

ZAPYTANIA KLIENTÓW

Nasi konsultanci pozostają do Państwa dyspozycji i udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania pod numerem telefonu +48 800 808 007 od poniedziałku do niedzieli 10:00 - 20:00.

 

Jeszcze raz przepraszamy za powstałe niedogodności. Kontrola jakości i regularne testy traktowane są w BTWIN bardzo poważnie, a bezpieczeństwo naszych klientów jest dla nas najwyższym priorytetem.

GORA STRONY