TOWN 9EF PETROL BLUE

REF: 8494833

HULAJNOGA TOWN 9 EF V2

2020

Przeznaczona do regularnych wycieczek po mieście na średnich dystansach (od 2 do 5 km). Wielkość: od 1,45 m do 1,95 m. Maksymalna waga: 100 kg.


Cechy:

ŁATWOŚĆ UŻYTKOWANIA: Hulajnoga i uchwyty składają się i rozkładają w 1 sekundę dzięki technologii EASYFOLD!

ŁATWY TRANSPORT:
7,4 kg, łatwy do przenoszenia w trybie wózka.

KONTROLOWANY HAMULEC: drugi hamulec na kierownicy, jak w rowerze.

PODWÓJNE ZAWIESZENIE: Podwójne zawieszenie pochłania wibracje drogowe~Dużo bardziej komfortowe!

REGULOWANA: Precyzyjna regulacja kierownicy dla użytkowników mierzących od 1,45m do 1,95m.

NON-MESSY: Przednie i tylne błotniki chronią przed rozpryskami wody.

WYDAJNOŚĆ: Dwa koła o średnicy 200mm z gumy PU.~ŁożyskaABEC 7.~Hamulec na tylnym kole.

ERGONOMICZNY CHWYT:
Dłonie są odciążone dzięki kształtowi chwytów.

Pierwsze użycie

Przechowywanie hulajnogi

Wewnątrz pomieszczeń: To najprostsze rozwiązanie, które wymaga znalezienia miejsca (lub zrobienia miejsca), gdziekolwiek jesteś: w domu, biurze lub u przyjaciół. Hulajnoga może być oparta o ścianę, ukryta za drzwiami lub pod biurkiem, a nawet schowana w schowku (pudełku lub szafie), co jest niezwykle proste, ponieważ hulajnoga jest składana.

W torbie/ pokrowcu: Dla posiadaczy modelu składanego, bardzo łatwo jest przechowywać hulajnogę, ponieważ w pozycji złożonej zajmuje o połowę mniej miejsca. W tym przypadku, można utrzymać skuter na wyciągnięcie ręki, składając i przechowując go w torbie lub pokrowcu, dzięki czemu można łatwo przenosić go gdziekolwiek jesteś.

Na stojaku: Tak jak jeździsz po chodniku, zajmuj mniej miejsca w wyjątkowym stylu! Możesz przymocować hulajnogę do dedykowanego stojaka na podłodze, z hulajnogą trzymaną pionowo za koło, lub wysoko za pomocą uchwytu ściennego, tak jak w przypadku roweru.

Support
Co to jest "tryb wózka"?

Tryb wózka pozwala na ciągnięcie hulajnogi w celu łatwiejszego, mniej kłopotliwego transportu. Wystarczy ją złożyć i ciągnąć za sobą za kierownicę.

TROLLEY MODE
Podwójne zawieszenie dla większego komfortu

Podobnie jak poprzedni model, Town 9EF jest wyposażony w przednie i tylne zawieszenie oraz osłonę przed krawężnikami, która pochłania wszystkie nierówności na drodze.

CUSHIONING
Jak utrzymać hulajnogę w dobrym stanie

Ostrożnie z hamulcami

Wielokrotne korzystanie z hamulców prowadzi do zużycia tylnego koła, co może spowodować, że opona straci swój okrągły kształt i spłaszczy się w niektórych miejscach. Unikaj tego problemu, stawiając stopę na ziemi, aby hamować tak często, jak to możliwe. W pozostałym czasie delikatnie naciskaj na hamulec, aby stopniowo zwalniać, unikając jednocześnie przedwczesnego zużycia opony.

Unikaj jazdy po wodzie i nieutwardzonym podłożu

Jazda po wodzie spowoduje szybsze zużycie łożysk w kołach. Inne możliwe uszkodzenia to utrata przyczepności na powierzchniach antypoślizgowych decka, co może spowodować poślizg. Rozwiązanie jest proste: jeździj po suchym, utwardzonym podłożu i unikaj kałuż, piasku i brudu tak bardzo, jak to tylko możliwe.

Czyste jest zawsze lepsze.

Utrzymanie hulajnogi w czystości jest bardzo prostym i skutecznym sposobem, aby przedłużyć jej żywotność. Wystarczy przetrzeć szmatką łożyska i inne części narażone na zabrudzenia (koła, kierownicę, powierzchnie antypoślizgowe). Ta prosta metoda może pomóc w zapobieganiu gromadzenia się kurzu i ewentualnych problemów, jakie kurz może powodować w twojej hulajnodze.

maintenance
Jak złożyć i rozłożyć hulajnogę?

Bez użycia rąk i w ciągu jednej sekundy! To jest właśnie technologia EASYFOLD. Na czym polega ta sztuczka? Wystarczy stanąć twarzą do swojej hulajnogi, z deckiem prosto przed sobą i nacisnąć pedał: i to wszystko! Twój TOWN 9 jest złożony w czasie krótszym niż przeczytanie tej instrukcji.Rączki są równie proste. Naciśnij przycisk, aby je złożyć. I rozkładają się w ciągu jednej sekundy!

FOLDING
Środki ostrożności podczas jazdy na hulajnodze

UWAGA: podczas jazdy na hulajnodze należy nosić sprzęt ochronny (kask, nakolanniki, ochraniacze na łokcie). Ponieważ większość poważnych wypadków zdarza się w ciągu pierwszych kilku miesięcy, warto poświęcić czas na naukę podstaw, takich jak przyspieszanie i zwalnianie we wszystkich sytuacjach awaryjnych, niezależnie od warunków pogodowych (zwłaszcza na mokrym podłożu).

Are there particular safety recommendations that should be followed while riding the TOWN 9?

Części zamienne

Potrzebujesz części zamiennych, kliknij poniżej

HULAJNOGA TOWN 9 EF V2

Usługi serwisu decathlon - hulajnogi

OXELO TOWN 9EF PETROL BLUE SCOOTER

Znajdź serwis blisko ciebie

Instrukcja

  • logo user guide

    Potrzebujesz instrukcji obsługi, kliknij poniżej