Unselected
TOWN 7XL - LIGHT GREY

REF: 8377411

Obsługa posprzedażowa hulajnogi Oxelo Town 7xl Grey - montaż, naprawa, części zamienne

2020

Przeznaczony do okazjonalnych krótkich przejazdów po mieście (do 2 km). Wysokość użytkownika: 1,45 m do 1,95 m. Maksymalny ciężar: 100 kg.

Cechy charakterystyczne:

ŁATWOŚĆ UŻYTKOWANIA: Duże koła 200 mm. Jedno pchnięcie zabiera cię jeszcze dalej!

TRANSPORT: 5,6 kg: lekki do noszenia z paskiem.Łatwy do parkowania przy użyciu stojaka.

HAMULCE: drugi hamulec na kierownicy (jak w rowerze).

AMORTYZACJA: Przednie zawieszenie i amortyzator na tylnym kole.

REGULACJA: Precyzyjna regulacja kierownicy dla użytkowników mierzących od 1,45 m do 1,95 m.

NON-MESSY: Bardzo skuteczne błotniki przednie i tylne.

Unselected

Pamiętaj o serwisie

CUSTOMER JOURNEY

Unselected

Szczegóły techniczne i konserwacja

Środki bezpieczeństwa podczas jazdy na hulajnodze.

UWAGA: podczas jazdy hulajnogą należy nosić sprzęt ochronny (kask, ochraniacze na kolana, ochraniacze na łokcie). Ponieważ większość poważnych wypadków zdarza się w pierwszych miesiącach, należy poświęcić trochę czasu na naukę podstaw, jak przyspieszyć i zwolnić tempo we wszystkich sytuacjach awaryjnych, bez względu na warunki pogodowe (zwłaszcza na mokrym podłożu).

Zawieszenie dla większego komfortu

Aby jak najlepiej zaspokoić Państwa potrzeby i zapewnić maksymalny komfort użytkowania, wyposażyliśmy model Town 7 XL w dwa zawieszenia: jedno z przodu i jedno z tyłu. Zawieszenia te znacznie zmniejszą dyskomfort powodowany przez nierówne drogi lub chodniki.

Czy miejska hulajnoga 7xl jest dobrze wyposażona?

Długi hamulec z tyłu obejmuje większą część tylnego koła, zapewniając zarówno skuteczne hamowanie, jak i dobrą ochronę przed błotem.

Jak utrzymać swoją hulajnogę w dobrym stanie

Spokojnie z hamulcami

Wielokrotne używanie hamulca prowadzi do zużycia tylnej opony, co może spowodować utratę jej okrągłego kształtu i spłaszczenie w niektórych miejscach. Aby uniknąć tego problemu, należy jak najczęściej stawiać stopę na ziemi i hamować. Przez resztę czasu należy delikatnie naciskać hamulec, aby stopniowo zwalniać, unikając jednocześnie przedwczesnego zużycia opony.

Unikaj jazdy po wodzie i nieutwardzonym podłożu.

Jazda na wodzie powoduje szybsze zużycie łożysk wewnątrz kół. Inne możliwe uszkodzenia to utrata przyczepności na antypoślizgowej powierzchni pokładu, która może spowodować poślizg. Rozwiązanie jest proste: jeździć po suchym, utwardzonym podłożu i w miarę możliwości unikać kałuż, piasku i brudu.

Czystość jest zawsze lepsza

Utrzymanie hulajnogi w czystości jest bardzo prostym i skutecznym sposobem na przedłużenie jej żywotności. Wystarczy przetrzeć szmatką łożyska i inne części narażone na zabrudzenia (koła, słuchawki, powierzchnie antypoślizgowe). Ta prosta metoda może pomóc zapobiec gromadzeniu się kurzu i ewentualnym problemom, jakie może powodować kurz na skuterze.

maintenance
Hamulce i błotnik: praktyczne do miasta

Hulajnoga Town 7 XL firmy Oxelo jest wyposażona w hamulec kierownicy i drugi hamulec na tylnym kole. Ten długi hamulec działa również jako błotnik.

Czy town 7xl jest łatwa w obsłudze?

Pozycja kierownicy ułatwia kontrolę nad układem kierowniczym. Na kierownicy znajdują się również oznaczenia umożliwiające łatwe ustawienie jej na odpowiedniej wysokości i ponowne umieszczenie w tym samym miejscu przy każdym jej przesunięciu. Model Town 7 XL jest wyposażony w pasek, który ułatwia jego przenoszenie. Chcesz się zatrzymać? Zaparkuj go w dowolnym miejscu, używając jego bocznej podpórki.

EASY TO HANDLE
Przechowywanie hulajnogi

Wnętrza: Jest to najprostsze rozwiązanie, które polega na znalezieniu miejsca (lub stworzeniu miejsca), gdziekolwiek jesteś: w domu, w biurze lub u przyjaciela. Twoja hulajnoga może być oparta o ścianę, ukryta za drzwiami lub pod biurkiem, a nawet schowana w schowku (pudełku lub szafce), co jest niezwykle proste, ponieważ Twoja hulajnoga jest składana.

W torbie/ pokrowcu: Dla właścicieli modelu składanego jest to bardzo łatwe do przechowywania, ponieważ w pozycji złożonej zajmuje o połowę mniej miejsca. W tym przypadku możesz trzymać hulajnogę na wyciągnięcie ręki, składając ją i przechowując w torbie lub pokrowcu, dzięki czemu możesz ją łatwo przenosić gdziekolwiek jesteś.

Na stojaku: Tak jak jeździsz po chodniku, zajmujesz mniej miejsca w niepowtarzalnym stylu! Hulajnogę można przymocować do dedykowanego stojaka na podłodze, trzymając ją w pozycji pionowej za kierownicą, lub wysoko, używając uchwytu ściennego, tak jak w przypadku roweru.

Support
Unselected

Filmy instruktażowe

Zobacz filmy, jak naprawić samemu swój sprzęt

Changing the headset

Unselected

Części zamienne do hulajnogi Oxelo Town 7xl Grey

Poszukujesz części zamiennych do hulajnogi Oxelo Town 7xl grey? Kliknij poniżej i sprawdź specjalnie wyselekcjonowane dedykowane części zamienne do twojej hulajnogi.

OXELO TOWN 7XL SCOOTER - GREY
Unselected

Oferta usług serwisu decathlon

Unselected

Instrukcja obsługi