TOWN 5XL - BLUE

REF: 8401635

HULAJNOGA TOWN 5 XL

2020

Przeznaczony do okazjonalnych, krótkich przejazdów po mieście (do 2 km). Wysokość użytkownika: od 1,45 m do 1,95 m. Maksymalna waga: 100 kg.

Cechy:

ŁATWA W UŻYCIU: Duże koła 200 mm.~Jedno pchnięcie zabierze Cię jeszcze dalej!

ŁATWA W TRANSPORCIE: 4,7 kg, dzięki czemu jest niewiarygodnie lekka w przenoszeniu za pomocą paska.~Łatwe parkowanie za pomocą stopki.

REGULOWANA: Precyzyjna regulacja kierownicy dla użytkowników mierzących od 1,45 m do 1,95 m.

NON-MESSY: Bardzo skuteczne przednie i tylne błotniki.

Twój serwis decathlon

CUSTOMER JOURNEY

Pierwsze użycie

Przechowywanie hulajnogi

Wewnątrz pomieszczeń: To najprostsze rozwiązanie, które wymaga znalezienia miejsca (lub zrobienia miejsca), gdziekolwiek jesteś: w domu, biurze lub u przyjaciół. Hulajnoga może być oparta o ścianę, ukryta za drzwiami lub pod biurkiem, a nawet schowana w schowku (pudełku lub szafie), co jest niezwykle proste, ponieważ hulajnoga jest składana.

W torbie/ pokrowcu: Dla posiadaczy modelu składanego, bardzo łatwo jest przechowywać hulajnogę, ponieważ w pozycji złożonej zajmuje o połowę mniej miejsca. W tym przypadku, można utrzymać skuter na wyciągnięcie ręki, składając i przechowując go w torbie lub pokrowcu, dzięki czemu można łatwo przenosić go gdziekolwiek jesteś.

Na stojaku: Tak jak jeździsz po chodniku, zajmuj mniej miejsca w wyjątkowym stylu! Możesz przymocować hulajnogę do dedykowanego stojaka na podłodze, z hulajnogą trzymaną pionowo za koło, lub wysoko za pomocą uchwytu ściennego, tak jak w przypadku roweru.

Support
Czy hulajnoga town 5xl jest łatwa w obsłudze?

Pozycja kierownicy ułatwia kontrolę nad kierownicą. Kierownica posiada również oznaczenia, dzięki którym można ją łatwo ustawić na odpowiedniej wysokości i umieścić w tym samym miejscu za każdym razem, gdy ją przenosisz.

Town 5 XL jest wyposażona w pasek, który ułatwia jej przenoszenie. Chcesz się zatrzymać? Zaparkuj ją w dowolnym miejscu, korzystając z bocznej podpórki.

EASY TO HANDLE
Jak utrzymać hulajnogę w dobrym stanie

Ostrożnie z hamulcami

Wielokrotne korzystanie z hamulców prowadzi do zużycia tylnego koła, co może spowodować, że opona straci swój okrągły kształt i spłaszczy się w niektórych miejscach. Unikaj tego problemu, stawiając stopę na ziemi, aby hamować tak często, jak to możliwe. W pozostałym czasie delikatnie naciskaj na hamulec, aby stopniowo zwalniać, unikając jednocześnie przedwczesnego zużycia opony.

Unikaj jazdy po wodzie i nieutwardzonym podłożu


Jazda po wodzie spowoduje szybsze zużycie łożysk w kołach. Inne możliwe uszkodzenia to utrata przyczepności na powierzchniach antypoślizgowych decka, co może spowodować poślizg. Rozwiązanie jest proste: jeździj po suchym, utwardzonym podłożu i unikaj kałuż, piasku i brudu tak bardzo, jak to tylko możliwe.

Czyste jest zawsze lepsze.

Utrzymanie hulajnogi w czystości jest bardzo prostym i skutecznym sposobem, aby przedłużyć jej żywotność. Wystarczy przetrzeć szmatką łożyska i inne części narażone na zabrudzenia (koła, kierownicę, powierzchnie antypoślizgowe). Ta prosta metoda może pomóc w zapobieganiu gromadzenia się kurzu i ewentualnych problemów, jakie kurz może powodować w twojej hulajnodze.

maintenance
Środki ostrożności podczas jazdy na hulajnodze

UWAGA: podczas jazdy na hulajnodze należy nosić sprzęt ochronny (kask, nakolanniki, ochraniacze na łokcie). Ponieważ większość poważnych wypadków zdarza się w ciągu pierwszych kilku miesięcy, warto poświęcić czas na naukę podstaw, takich jak przyspieszanie i zwalnianie we wszystkich sytuacjach awaryjnych, niezależnie od warunków pogodowych (zwłaszcza na mokrym podłożu).

SAFETY PRECAUTIONS WHEN RIDING THIS SCOOTER
OXELO TOWN 5XL SCOOTER - BLUE: Instrukcja obsługi, naprawa

Usługi serwisu decathlon - hulajnogi

OXELO TOWN 5XL SCOOTER - BLUE

Znajdź najbliższy serwis

Instrukcja