MID-9-PINK

REF: 8396180

Obsługa posprzedażowa hulajnogi Oxelo Mid 9 pink - montaż, naprawa, części zamienne

2020

Idealna na krótkie przejażdżki po mieście, hulajnoga MID9 została zaprojektowana, aby zapewnić starszym dzieciom więcej wygody i radości z jazdy.

SZYBCIEJ, DALEJ i WYGODNIEJ - dla dzieci od 9 do 14 lat! Hulajnoga MID9 posiada amortyzator z przodu i duże koła. Dodatkowo: hamulec przy kierownicy, aby lepiej kontrolować prędkość.

Twój serwis decathlon

CUSTOMER JOURNEY

Pierwsze użycie

Jak dbać o swoją hulajnogę

Zalecamy sprawdzenie stanu swojej hulajnogi przed i po każdym użyciu i upewniając się, że nie ma żadnych nietypowych luzów, pęknięć lub ostrych krawędzi, i sprawdzić wszystkie zaciski. Pamiętaj, że koła i łożyska są częściami eksploatacyjnymi: również sprawdzić i wymienić je, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Maintenance
Czy hulajnoga mid 9 jest przeznaczona do miasta?

Lepiej w to uwierz. Używając MID 9 dotrzesz do celu średnio trzy razy szybciej, niż gdybyś szedł pieszo. MID 9 został zaprojektowany z myślą o komforcie podróży: przednie i tylne błotniki chroniące przed zachlapaniem, gdy jest mokro, hamulec na kierownicy, zawieszenie i duże koła (175 mm) umożliwiające pokonywanie przeszkód, takich jak krawężniki.

Dla kogo przeznaczona jest hulajnoga mid 9?

Każdy, kto jest między 1,45 m i 1,85 m wzrostu, mniej więcej, co jest dość dużo ludzi. Hulajnoga MID 9 ma regulację wysokości kierownicy i jest przeznaczona do podróży do 2 km po mieście. Na dłuższe wycieczki, zalecamy każdą z hulajnóg w Oxelo serii Town. Jeśli chodzi o wagę, może być używana przez każdego, kto waży do 100 kg.

user
Środki ostrożności podczas jazdy na hulajnodze

UWAGA: podczas jazdy na hulajnodze należy nosić sprzęt ochronny (kask, nakolanniki, ochraniacze na łokcie). Ponieważ większość poważnych wypadków zdarza się w ciągu pierwszych kilku miesięcy, warto poświęcić czas na naukę podstaw, takich jak przyspieszanie i zwalnianie we wszystkich sytuacjach awaryjnych, niezależnie od warunków pogodowych (zwłaszcza na mokrym podłożu).

WHAT SAFETY PRECAUTIONS SHOULD YOU TAKE ON A SCOOTER?

Części zamienne do hulajnogi Oxelo MID 9 pink

Poszukujesz części zamiennych do hulajnogi Oxelo MID 9 pink? Kliknij poniżej i sprawdź specjalnie wyselekcjonowane dedykowane części zamienne do twojej hulajnogi.

OXELO SCOOTER MID 9 PINK: Instrukcja obsługi, naprawa

Usługi serwisu decathlon - hulajnogi

OXELO SCOOTER MID 9 PINK

Instrukcja

  • user guide logo

    Potrzebujesz instrukcji, kliknij poniżej