PLAY 3 WHITE NEON

Ref: 8376496

HULAJNOGA PLAY 3 DLA DZIECI

2020

Zaprojektowana z myślą o zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa dzieciom w wieku od 4 do 6 lat (od 95 cm do 1,15 m wzrostu), które dopiero zaczynają przygodę z hulajnogą. Lekka, bezpieczna i wytrzymała hulajnoga. Idealny produkt do rozpoczęcia jazdy na dwóch kółkach.

Cechy:

ŁATWA W UŻYCIU:

Prosty, szybki montaż.~Regulowana kierownica.~Rączki zaprojektowane z myślą o dziecięcych dłoniach.

Twój serwis decathlon

CUSTOMER JOURNEY

Pierwsze użycie

Jakie są instrukcje bezpieczeństwa dotyczące użytkowania tej hulajnogi?

Ta hulajnoga jest zaprojektowany, aby pomóc dzieciom poprawić swoją równowagę na dwóch kółkach.Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 lub które jeszcze nie nauczyły się równowagi na dwóch kółkach.Poświęć czas, aby nauczyć dziecko podstaw jazdy na hulajnodze.

OSTRZEŻENIE: Użytkownicy powinni zawsze nosić sprzęt ochronny (kask, ochraniacze na kolana i łokcie).

WHAT ARE THE SAFETY INSTRUCTIONS FOR USING THIS SCOOTER?
Przechowywanie hulajnogi

Wewnątrz pomieszczeń: To najprostsze rozwiązanie, które wymaga znalezienia miejsca (lub zrobienia miejsca), gdziekolwiek jesteś: w domu, biurze lub u przyjaciół. Hulajnoga może być oparta o ścianę, ukryta za drzwiami lub pod biurkiem, a nawet schowana w schowku (pudełku lub szafie), co jest niezwykle proste, ponieważ hulajnoga jest składana.

W torbie/ pokrowcu: Dla posiadaczy modelu składanego, bardzo łatwo jest przechowywać hulajnogę, ponieważ w pozycji złożonej zajmuje o połowę mniej miejsca. W tym przypadku, można utrzymać skuter na wyciągnięcie ręki, składając i przechowując go w torbie lub pokrowcu, dzięki czemu można łatwo przenosić go gdziekolwiek jesteś.

Na stojaku: Tak jak jeździsz po chodniku, zajmuj mniej miejsca w wyjątkowym stylu! Możesz przymocować hulajnogę do dedykowanego stojaka na podłodze, z hulajnogą trzymaną pionowo za koło, lub wysoko za pomocą uchwytu ściennego, tak jak w przypadku roweru.

Support
Jak utrzymać hulajnogę w dobrym stanie

Ostrożnie z hamulcami

Wielokrotne korzystanie z hamulców prowadzi do zużycia tylnego koła, co może spowodować, że opona straci swój okrągły kształt i spłaszczy się w niektórych miejscach. Unikaj tego problemu, stawiając stopę na ziemi, aby hamować tak często, jak to możliwe. W pozostałym czasie delikatnie naciskaj na hamulec, aby stopniowo zwalniać, unikając jednocześnie przedwczesnego zużycia opony.

Unikaj jazdy po wodzie i nieutwardzonym podłożu

Jazda po wodzie spowoduje szybsze zużycie łożysk w kołach. Inne możliwe uszkodzenia to utrata przyczepności na powierzchniach antypoślizgowych decka, co może spowodować poślizg. Rozwiązanie jest proste: jeździj po suchym, utwardzonym podłożu i unikaj kałuż, piasku i brudu tak bardzo, jak to tylko możliwe.

Czyste jest zawsze lepsze

Utrzymanie hulajnogi w czystości jest bardzo prostym i skutecznym sposobem, aby przedłużyć jej żywotność. Wystarczy przetrzeć szmatką łożyska i inne części narażone na zabrudzenia (koła, kierownicę, powierzchnie antypoślizgowe). Ta prosta metoda może pomóc w zapobieganiu gromadzenia się kurzu i ewentualnych problemów, jakie kurz może powodować w twojej hulajnodze.

maintenance

Części zamienne

Potrzebujesz wymienić jakieś części zamienne, kliknij poniżej

OXELO PLAY 3 SCOOTER WHITE/NEON: Instrukcja obsługi, naprawa

Usługi serwisu decathlon - hulajnogi

OXELO PLAY 3 SCOOTER WHITE/NEON

Instrukcja

  • user guide logo

    Potrzebujesz instrukcji obsługi, kliknij poniżej

Kup tą hulajnogę!

Chcesz kupić tą hulajnogę, kliknij poniżej