MID-7-MANDALA

Ref: 8397158

Obsługa posprzedażowa hulajnogi Oxelo Mid 7 mandala - montaż, naprawa, części zamienne

2020

Kompaktowa hulajnoga z dużymi kołami, idealna do krótkich wycieczek i wypadów. Poruszaj się 3 razy szybciej i jedź 3 razy dalej niż na piechotę!


WYDAJNOŚĆ RUCHU:

Dwa koła o średnicy 175mm z gumy PU.~ Łożyska ABEC 5.~ Hamulec na tylnym kole.

Twój serwis decathlon

CUSTOMER JOURNEY

Pierwsze użycie

Jak dbać o swoją hulajnogę

Zalecamy sprawdzenie stanu swojej hulajnogi przed i po każdym użyciu i upewniając się, że nie ma żadnych nietypowych luzów, pęknięć lub ostrych krawędzi, i sprawdzić wszystkie zaciski. Pamiętaj, że koła i łożyska są częściami eksploatacyjnymi: również sprawdzić i wymienić je, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Maintenance
Środki ostrożności podczas jazdy na hulajnodze

UWAGA: podczas jazdy na hulajnodze należy nosić sprzęt ochronny (kask, nakolanniki, ochraniacze na łokcie). Ponieważ większość poważnych wypadków zdarza się w ciągu pierwszych kilku miesięcy, warto poświęcić czas na naukę podstaw, takich jak przyspieszanie i zwalnianie we wszystkich sytuacjach awaryjnych, niezależnie od warunków pogodowych (zwłaszcza na mokrym podłożu).

SAFETY RULES TO FOLLOW ON THE MID 7 SCOOTER
A jeśli będzie padać, to czy moje spodnie nie przyjmą na siebie tego ciężaru?

Nie do końca, tylny błotnik zapewnia ochronę przed rozpryskami w przypadku deszczu.

mudguard
Dla kogo przeznaczona jest hulajnoga mid 7?

Dla wszystkich, którzy mierzą od około 1,45 m do 1,85 m. To całkiem spora grupa osób! W tym tkwi sekret hulajnogi MID 7: regulowana wysokość i bogate wyposażenie sprawiają, że jest ona bardzo uniwersalna. Krótkie miejskie wycieczki lub rodzinne wypady - ta hulajnoga Decathlon wie, jak się dostosować, aby zabrać Cię wszędzie średnio 3 razy szybciej niż na piechotę.

Części zamienne do hulajnogi Oxelo MID7 mandala

Poszukujesz części zamiennych do hulajnogi Oxelo MID7 mandala? Kliknij poniżej i sprawdź specjalnie wyselekcjonowane dedykowane części zamienne do twojej hulajnogi.

OXELO MID 7 SCOOTER MANDALA: Instrukcja obsługi, naprawa

Usługi serwisu decathlon - hulajnogi

OXELO MID 7 SCOOTER MANDALA

Instrukcja

  • user guide logo

    Potrzebujesz instrukcji, kliknij poniżej