MF 1.8+ BLUE/GREY

REF: 8383797

MF1.8+ NIEBIESKO/SZARA

2020

Zaprojektowany dla początkujących uczących się jazdy na hulajnodze freestyle. MF1.8+ jest doładowaną wersją MF1.8, aby dać Ci jeszcze więcej stylu i wytrzymałości!!!

Cechy:

PRZEZNACZENIE: Metalowe kółka z "wysokim odbiciem" z gumy 88A zamontowane na łożyskach ABEC 7.

TRWAŁOŚĆ: Trójkanałowy deck 4 "x19" wykonany z aluminium 6061 T6.

NISKA WAGA: Dzięki aluminiowym komponentom, MF1.8 waży zaledwie 3.7 kg!

Komponenty:

DECK: Trójkanałowy deck wykonany jest z anodowanego aluminium 6061 T6. Znajdują się tam cztery szyny wzmacniające dla lepszej stabilności i lepszego poślizgu na grindach.~Wymiary: 31 x 110 x 500 mm.

T-BAR (KIEROWNICA):
Monoblokowa kierownica T-bar (handlebar) z aluminium 6061 T6 z płytą wzmacniającą. Zaletą aluminium jest to, że jest lżejsze od stali.~Wymiary: Ø = 35,6 mm, H = 560 mm, W = 420 mm.~Wysokość całkowita: 830 mm.

FORK: Widelec wykonany ze wzmocnionego aluminium T6. Widelec kompatybilny z kołami o średnicy 100 mm (wbudowany system dystansów. Podkładka dystansowa montowana jest pomiędzy dwoma łożyskami w celu odciążenia tych łożysk).

KOŁA: Spoked alloy wheels, średnica 100 mm. High Rebound 88A PU. Kółka MF1.8 są osadzone na łożyskach ABEC 7, co zapewnia doskonałe właściwości ślizgowe.

KLAMRA: 3-śrubowa aluminiowa klamra. Średnica wewnętrzna: 35,6 mm.

HAMULEC: Hamulec typu "Flex brake" zaprojektowany tak, aby po każdym użyciu wracał do pozycji wyjściowej. Główna różnica w stosunku do hamulca sprężynowego: ogranicza wibracje. System ten spowalnia również zużycie gumy opony.

Twój serwis decathlon

CUSTOMER JOURNEY

Pierwsze użycie

Jaka jest różnica między hulajnogą freestyle a "normalną" hulajnogą?

Różnice między hulajnogą freestyle a klasyczną hulajnogą są podobne do różnic między rowerem BMX a rowerem miejskim.
Hulajnoga freestyle ma szerszą kierownicę i mniejsze (bardziej poręczne) koła.
Jej waga jest również inna (jest lżejsza) i jest ogólnie łatwiejsza w obsłudze: jeśli celem jest wykonywanie trików, na przykład kierownica obraca się w pełnym okręgu.
Wreszcie, hulajnogi freestyle są sztywniejsze i bardziej wytrzymałe.

Jaka jest maksymalna waga użytkownika dla hulajnogi?

Maksymalne obciążenie dla MF 1.8+ wynosi 100 kg

Jak wybrać rozmiar hulajnogi freestyle

Aby prawidłowo dobrać rozmiar hulajnogi freestyle, należy stanąć na niej i sprawdzić, czy kierownica znajduje się na wysokości bioder, ramiona są wyciągnięte, a plecy proste.

Dlaczego istnieją różne rozmiary kół?

100, 110 czy 120 mm? Im większa średnica koła, tym większa stabilność i tym szybsza jazda... Jednak kompromisem jest większa waga. Większe koło będzie cięższe i trudniejsze do manipulowania podczas wykonywania trików. Dlatego powinieneś wybrać rozmiar koła, który odpowiada Twoim celom.

Jak dbać o hulajnogę freestyle

Freestyling na hulajnodze to sport ekstremalny (nawet dla początkujących). Nasza seria OXELO MF została zaprojektowana do tego typu sportów. Ale chociaż są one trwałe, nie są niezniszczalne. Dlatego przed, w trakcie i po każdym użyciu hulajnogi należy ograniczyć wszelkie ruchy kolumny kierownicy (w razie potrzeby dokręcić ją) i uważać na części, które zaczynają pękać lub łamać się (w razie potrzeby wymienić zużytą część).

MF 1.8+ MAINTENANCE
Przechowywanie hulajnogi

Przechowywać w suchym miejscu z dala od światła słonecznego

OXELO MF1.8+ FREESTYLE SCOOTER - BLUE/GREY: Instrukcja obsługi, naprawa

Usługi serwisu decathlon - hulajnogi

OXELO MF1.8+ FREESTYLE SCOOTER - BLUE/GREY

Instrukcja

  • user guide logo

    Potrzebujesz instrukcji, kliknij poniżej