MF 1.8 BLACK/WHITE

Ref: 8400170

MF1.8 czarno/biała

Zaprojektowany dla początkujących uczących się jazdy na hulajnodze freestyle. MF1.8+ jest doładowaną wersją MF1.8, aby dać Ci jeszcze więcej stylu i wytrzymałości!!!

Cechy:

PRZEZNACZENIE: Metalowe kółka z "wysokim odbiciem" z gumy 88A zamontowane na łożyskach ABEC 7.

TRWAŁOŚĆ: Trójkanałowy deck 4 "x19" wykonany z aluminium 6061 T6.

NISKA WAGA:
Dzięki aluminiowym komponentom, MF1.8 waży zaledwie 3.7 kg!

Komponenty:

DECK: Trójkanałowy deck wykonany jest z anodowanego aluminium 6061 T6. Znajdują się tam cztery szyny wzmacniające dla lepszej stabilności i lepszego poślizgu na grindach.~Wymiary: 31 x 110 x 500 mm.

T-BAR (KIEROWNICA): Monoblokowa kierownica T-bar (handlebar) z aluminium 6061 T6 z płytą wzmacniającą. Zaletą aluminium jest to, że jest lżejsze od stali.~Wymiary: Ø = 35,6 mm, H = 560 mm, W = 420 mm.~Wysokość całkowita: 830 mm.

FORK: Widelec wykonany ze wzmocnionego aluminium T6. Widelec kompatybilny z kołami o średnicy 100 mm (wbudowany system dystansów. Podkładka dystansowa montowana jest pomiędzy dwoma łożyskami w celu odciążenia tych łożysk).

KOŁA: Spoked alloy wheels, średnica 100 mm. High Rebound 88A PU. Kółka MF1.8 są osadzone na łożyskach ABEC 7, co zapewnia doskonałe właściwości ślizgowe.

KLAMRA: 3-śrubowa aluminiowa klamra. Średnica wewnętrzna: 35,6 mm.

HAMULEC: Hamulec typu "Flex brake" zaprojektowany tak, aby po każdym użyciu wracał do pozycji wyjściowej. Główna różnica w stosunku do hamulca sprężynowego: ogranicza wibracje. System ten spowalnia również zużycie gumy opony.

twój serwis decathlon

pierwsze użycie

JAK WYBRAĆ ROZMIAR HULAJNOGI FREESTYLE
DLACZEGO ISTNIEJĄ RÓŻNE ROZMIARY KÓŁ?
PRZECHOWYWANIE HULAJNOGI
JAK DBAĆ O HULAJNOGĘ FREESTYLE
JAKA JEST RÓŻNICA MIĘDZY HULAJNOGĄ FREESTYLE A "NORMALNĄ" HULAJNOGĄ?
JAKA JEST MAKSYMALNA WAGA UŻYTKOWNIKA DLA HULAJNOGI?

części zamienne

OBEJMA KIEROWNICY
HAMULEC
STERY
OŚIE KOŁA
CHWYTY
KOŁA
GRIP
PEGI

instrukcja