B1

REF: 8338477, 8643949, 8602927, 8602928, 8757123

Obsługa posprzedażowa Hulanogi Oxelo B1 - serwis, naprawa, części zamienne

2020

Poznaj najważniejsze kwestie dotyczące użytkowania hulajnogi dziecięcej Oxelo B1.

Dzięki informacjom związanym z obsługą posprzedażową hulajnogi B1 bez problemu poradzisz sobie zarówno z montażem, konserwacją i samodzielną wymianą części lub drobnymi naprawami. Nasze filmiki instruktażowe wszystko dokładnie obrazują. W opracowanym przez zespół profesjonalnych doradców technicznych poradniku znajdziesz nie tylko przydatne porady i podpowiedzi, ale również w prosty sposób zamówisz dedykowane części zamienne online.

W naszym FAQ przeczytasz najczęściej zadawane przez użytkowników pytania i odpowiedzi na różnego rodzaju zagadnienia. W razie potrzeby możesz także skontaktować się ze specjalistami w naszych serwisach stacjonarnych lub pobrać szczegółową instrukcję obsługi hulajnogi B1.

Zapraszamy do korzystania z usług wsparcia posprzedażowego Decathlon Support!

Twój serwis decathlon

CUSTOMER JOURNEY

FAQ hulajnoga dziecięca B1

Jak hulajnoga b1 wpływa na rozwój psychoruchowy dzieci?

Nauka utrzymywania równowagi, koordynacja rąk, stóp i oczu oraz poznawanie relacji między ciałem a otaczającą je przestrzenią to ważne elementy rozwoju psychoruchowego Twojego dziecka. Trójkołowa hulajnoga B1 została specjalnie zaprojektowana z pomocą fizjoterapeuty, aby pomóc dzieciom w wieku od 2 lat zdobywać wszystkie te umiejętności, jednocześnie świetnie się bawiąc!

b1
Zasady bezpieczeństwa obowiązujące na hulajnodze b1

UWAGA: podczas jazdy na hulajnodze należy nosić sprzęt ochronny (kask, nakolanniki, ochraniacze na łokcie). Ponieważ większość poważnych wypadków zdarza się w ciągu pierwszych kilku miesięcy, warto poświęcić czas na naukę podstaw, takich jak przyspieszanie i zwalnianie we wszystkich sytuacjach awaryjnych, niezależnie od warunków pogodowych (zwłaszcza na mokrym podłożu).

SAFETY RULES TO FOLLOW ON THE B1 SCOOTER
Czy b1 pomaga dzieciom łatwo się przemieszczać?

Kółka z gumy PU i łożyska ABEC 1 oferują jakość ślizgu, która jest idealna dla dzieci w wieku od 2 do 4 lat: dobra, ale ograniczona. Celem jest, aby nie przestraszyć dziecka zbyt szybkim wzrostem prędkości.

Ile waży b1?

1,5 kg: dzieci mogą ją łatwo obsługiwać, a dorośli mogą ją nosić bez zmęczenia!

Jak wymienić osłonę hulajnogi b1

Hulajnoga dla dzieci B1 jest łatwa w montażu dzięki 5 szybkim śrubom, które mocują kolorową osłonę do ramy. Ta osłona jest sprzedawana oddzielnie i jest niezbędna podczas użytkowania hulajnogi. 
Można ją wymieniać dowolną ilość razy - idealna, aby nadać hulajnodze nowe życie!

HOW TO CHANGE THE B1 SCOOTER'S COVER
Jak bezpiecznie używać modelu b1

Zalecamy sprawdzenie stanu hulajnogi przed i po każdym użyciu. Upewnij się, że nie ma żadnych nietypowych luzów, pęknięć, ostrych krawędzi itp. Koła i łożyska są częściami zużywalnymi: sprawdź i wymień je, jeśli zajdzie taka potrzeba. Pamiętaj, że możesz odwiedzić lokalny serwis Decathlon, aby naprawić swoją hulajnogę i przedłużyć jej żywotność.

Wskazówki dotyczące przenoszenia skutera b1

Kierownica może być zdjęta w ciągu zaledwie 1 sekundy i przymocowana pod pokładem za pomocą gumowego paska. Dzięki temu B1 jest znacznie bardziej kompaktowy, co pozwala na przenoszenie go lub przechowywanie w domu lub w samochodzie.

B1 transport
Jakie jest maksymalne obciążenie dla hulajnogi b1?

20 kg.

OXELO B1 KIDS' SCOOTER