sav gym pilates sav trampoline trampolines produit decathlon trampo

Obsługa posprzedażowa Trampolin - Decathlon Support

Zakupy w sklepie sportowym Decathlon to nie tylko gwarancja szerokiego wyboru produktów w atrakcyjnych cenach. Poza sprzedażą zajmujemy się bowiem także wysokiej klasy doradztwem produktowym oraz naprawą i konserwacją sprzętu. Z doświadczenia wiemy, że coraz więcej osób po zakupie sprzętu sportowego boryka się z różnego typu problemami. O trampolinę dla dziecka, jak o każdy inny produkt stworzony z myślą o użytkowaniu zewnętrznym, trzeba bowiem dbać w odpowiedni sposób. A żeby móc to robić, należy ją w pierwszej kolejności osobiście złożyć. Jeśli szukasz informacji na temat tego, jak sobie z tym poradzić, mamy świetną wiadomość. Nasi Klienci na stronie obsługi posprzedażowej Decathlon Support znajdą wszelkie niezbędne informacje dotyczące swojej trampoliny.

Każdy produkt cechuje się konkretnymi parametrami, dlatego zadbaliśmy o to, by nasza pomoc była w jak największym stopniu spersonalizowana. Zanim więc otrzymasz informacje na temat zakupionej przez siebie trampoliny, w pierwszej kolejności wybierz z listy model, który Cię interesuje. Dzięki takiemu rozwiązaniu potencjał naszej obsługi posprzedażowej trampolin jest znacznie większy, niż gdyby dotyczyła ona tych sprzętów w rozumieniu ogólnym.

Wybierz swój model trampoliny Domyos

naprawa octagonal 300

Obsługa techniczna trampoliny Domyos Octagonal 300: części, naprawa

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własną trampolinę Domyos Octagonal 300 z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj ją sam!

naprawa domyos 240

Wsparcie techniczne trampoliny Domyos 240: naprawa, części zamienne

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własną trampolinę Domyos 240 z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj ją sam!

montaż domyos 520

Obsługa techniczna trampoliny Domyos 520: części zamienne, konserwacja

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własną trampolinę Domyos 520 z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj ją sam!

naprawa domyos 365

Wspracie techniczne trampoliny Domyos 365: części zamienne, naprawa

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własną trampolinę Domyos 365 z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj ją sam!

konserwacja domyos 420

Obsługa techniczna trampoliny Domyos 420: konserwacja, części zamienne

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własną trampolinę Domyos 420 z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj ją sam!

użytkowanie domyos Fit trampo500

Wsparcie techniczne trampoliny Domyos FIT trampo500: użytkowanie

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własną trampolinę Domyos FIT trampo500 z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj ją sam!

części trampolina fit trampo 100

Obsługa techniczna trampoliny Domyos fit trampo100: części,użytkowanie

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własną trampolinę Domyos 420 z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj ją sam!

montaż ES 180

Obsługa techniczna trampoliny ES 180: części zamienne, naprawa

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własną trampolinę Domyos ES180 z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj ją sam!

naprawa MT 240

Obsługa techniczna trampoliny MT 240: części zamienne, naprawa

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własną trampolinę Domyos MT 240 z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj ją sam!

naprawa ES 240

Wsparcie techniczne trampoliny ES 240: naprawa, części zamienne

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własną trampolinę Domyos ES 240 z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj ją sam!

ES 300

Wsparcie techniczne ES 300: Instrukcja obsługi, naprawa

Zaprojektowana z myślą o bezpiecznym wykonywaniu ćwiczeń! Odpowiednia dla rozwoju psychoruchowego dziecka 6-letniego, nie zalecana poniżej 3 lat. 3m zabawy dla odkrycia trampoliny przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa! Dostarczana jest z siatką ochronną.

konserwacja MT 365

Wsparcie techniczne trampoliny MT 365: Instrukcja obsługi, naprawa

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własną trampolinę Domyos MT 365 z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj ją sam!

naprawa MT 420

Obsługa techniczna trampoliny MT 420 : Instrukcja obsługi, naprawa

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własną trampolinę Domyos MT 420 z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj ją sam!

  • Montaż trampoliny - sprawdź jak sobie poradzić z montowaniem części

    Zanim z trampolina będzie mogła służyć Twojemu dziecku do zabawy, musisz ją wlaściwie złożyć. Bywają sytuacje, w których wydaje się, że niektóre części trampoliny do siebie nie pasują lub są za małe bądź za duże. Często problem ten jest wynikiem niepoprawnego złożenia produktu i później sprawia kłopot w trakcie użytkowania. Jeżeli masz jakiekolwiek problemy z montażem danego systemu w trampolinie, odpowiedź na to, jak sobie z nim poradzić, znajdziesz w poradach Decathlon Support.

  • Dedykowane części zamienne - zamów niezbędne elementy do swojej trampoliny online

    Odpowiednia pielęgnacja trampoliny znacząco przedłuża jej żywotność. Jednak zarówno przez sposób użytkowania, jak i miejsce, w którym się znajduje, produkt ten narażony jest na trudne warunki. Jeżeli którykolwiek element batuty ulegnie uszkodzeniu, na stronie internetowej decathlon.pl, zamówić możesz jej zamiennik. W naszej ofercie znajdziesz zarówno siatki, jak i osłonki na słupki i sprężyny, rękawy ochronne, maty do skakania, jak i nóżki i słupki oraz wiele innych elementów, które mogą ulegać zużyciu.

  • Konserwacja - jak dbać o swoją trampolinę, by służyła Ci jak najdłużej?

    Dbając o batutę tak, jak zaleca jej producent, możemy znacznie przedłużyć okres jej użytkowania. Produkty marki Domyos cechują się co prawda wysoką jakością, jednak trudne warunki pogodowe nie sprzyjają jej żywotności. Jeżeli więc zależy Ci na tym, by dbać o swoją batutę jak najlepiej, możesz skorzystać ze wskazówek, które znajdziesz na stronie internetowej naszego wsparcia technicznego Decathlon Support.