Fixed football goals after-sales service

Obsługa posprzedażowa bramek do piłki nożnej - Decathlon Support

Robiąc zakupy w sklepie sportowym Decathlon, otrzymujesz nie tylko wysokiej jakości produkt w korzystnej dla siebie cenie, ale również szeroko pojętą obsługę posprzedażową. W Decathlon Support zajmujemy się zarówno serwisem sprzętu, jego konserwacją, jak i wsparciem technicznym. Sprawdź informacje dotyczące konkretnego modelu produktu i dowiedz się jak w prawidłowy sposób użytkować go, aby służył Ci jak najdłużej. Zapraszamy do zapoznania się z zakresem obsługi posprzedażowej bramek do piłki nożnej marki Kipsta.

Obsługa posprzedażowa bramek do piłki nożnej - podstawowe informacje

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów i staramy się dbać o jakość i cenę oferowanych przez nas produktów. Nasze zestawy zawierają części wykonane z wysokiej klasy materiałów. Gwarantuje to długą żywotność produktów, do czego przykładamy dużą wagę. Poprawny montaż sprzętu jest jednak niezbędny, by użytkownicy mogli cieszyć się komfortem i bezpieczeństwem użytkowania. Z tego powodu na stronie obsługi posprzedażowej Decathlon Support umieściliśmy film instruktażowy, w którym krok po kroku pokazujemy, jak składać konkretny model. Ponadto, wstawiliśmy tu również jego instrukcję obsługi oraz kompatybilne z nim części zamienne. Jeśli jednak masz jakieś dodatkowe pytania, zajrzyj do sekcji FAQ lub skontaktuj się się z naszymi dopradcami technicznymi. Twoje zapytanie na pewno nie zostanie bez odpowiedzi.

Wybierz swój model bramki do piłki nożnej Kipsta

naprawa bramki SG500 S

Wsparcie techniczne bramki Kipsta SG500 S: naprawa, części zamienne

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własną bramkę do piłki nożnej Kipsta SG500 S z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj ją sam!
naprawa SG500 M

Obsługa techniczna bramki Kipsta SG500 M: montaż, części zamienne

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własną bramkę do piłki nożnej Kipsta SG500 M z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj ją sam!
montaż SG500 L

Wsparcie techniczne bramki do piłki nożnej Kipsta SG500 L: montaż

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własną bramkę do piłki nożnej Kipsta SG500 L z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj ją sam!
instrukcja SG100 S

Obsługa techniczna bramki do piłki nożnej Kipsta SG100 S: części

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własną bramkę do piłki nożnej Kipsta SG100 S z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj ją sam!
wsparcie Sg100 L

Wsparcie techniczne bramki do piłki nożnej Kipsta SG100 L: instrukcja

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własną bramkę do piłki nożnej Kipsta SG100 L z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj ją sam!
użytkowanie air kage

Wsparcie techniczne pompowanych bramek Kipsta Air Kage: montaż, części

Przekonaj się jak proste i przyjemne może być dbanie o własną pompowaną bramkę do piłki nożnej Kipsta Air Kage z Decathlon! Zobacz nasze porady konserwacyjne i instruktaże naprawy. Zamów części zamienne online i naprawiaj ją sam!

Montaż - jak poprawnie zmontować konkretny model sprzętu sportowego

Prawidłowy montaż sprzętu sportowego to podstawa jego funkcjonowania. W przypadku bramek do gry w piłkę nożną, odpowiednie zamontowanie siatki, stelaża i wszelkich pozostałych elementów gwarantuje nie tylko dłuższą żywotność produktu, ale również bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Niepoprawnie złożona bramka piłkarska dla dziecka nie spełnia wymienionych wyżej warunków. Na stronie Decathlon Support znajdziesz film instruktażowy przedstawiający, jak złożyć produkt, aby nadawał się do użytku. Dzięki dostępności pliku video na naszym portalu, dowiesz się, jak krok po kroku wykonać montaż całej konstrukcji.

Jak szybko i sprawnie zamówić kompatybilne części zamienne

Bez względu na wysoką jakość materiałów, niektóre elementy sprzętu sportowego po jakimś czasie mogą ulec uszkodzeniu lub zużyciu. W sklepie Decathlon online znajdziesz produkty do treningów, które cechują się dużą wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Producenci, z którymi współpracujemy, przykładają wagę nie tylko do jakości materiałów, ale również do dbałości o szczegóły podczas produkcji. Odpowiednie użytkowanie jest jednak niezwykle istotne w kwestii ewentualnej amortyzacji elementów konstrukcyjnych. Jeśli jakakolwiek część ulegnie zniszczeniu bądź zużyciu, upewnij się czy przysługuje Ci gwarancja na jej wymianę lub naprawę. Jeśli okres gwarancyjny już się skończył, służymy pomocą w znalezieniu kompatybilnych z Twoim sprzętem części zamiennych. Aby ułatwić Ci proces wyboru, przygotowaliśmy zestaw elementów wymiennych, które nabyć możesz za pośrednictwem naszej strony internetowej. Link, który zaprowadzi Cię do niego, znajdziesz w sekcji części zamiennych na karcie produktu.

Instrukcja obsługi - opis produktu wraz z danymi technicznymi i opisem użytkowania

Każdy produkt, zamówiony w sklepie internetowym Decathlon.pl lub w jednym z naszych punktów stacjonarnych, posiada indywidualnie dopasowaną instrukcję obsługi. Dołączamy ją do każdego egzemplarza, ponieważ bezpieczeństwo i komfort naszych Klientów, zależny jest w dużej mierze od poprawnego montażu i użytkowania sprzętu. Jeśli z jakiegoś powodu nie posiadasz instrukcji do swojego produktu, w prosty i szybki sposób możesz pobrać ją ze strony wsparcia technicznego Decathlon Support. Wystarczy wybrać konkretny model marki Kipsta z naszej listy, a następnie przejść do sekcji dolnej, w której znajdziesz link, służący do pobrania dedykowanej mu instrukcji. Dzięki temu rozwiązaniu, gotową instrukcję będziesz mógł/mogła mieć zawsze przy sobie.