reparer-tente-2-second-3-personnes-fresh-and-black-XLquechua-cassee

REF: 8492484

NAMIOT KEMPINGOWY - 2 SECONDS XL FRESH&BLACK - 3-OSOBOWY

2015

ZEPSUŁ CI SIĘ NAMIOT? NIE WYRZUCAJ GO!

Należy zauważyć, że wpływ wyrzuconego namiotu na środowisko jest równoważny przejechaniu samochodem 3 000 km. Aby zmniejszyć ten wpływ, Decathlon zobowiązał się, że wszystkie namioty nadają się do naprawy i są w idealnym stanie po naprawie!

Na tej stronie pomożemy Ci krok po kroku naprawić Twój namiot, w zależności od napotkanych problemów.

Wszystkie nasze namioty są objęte gwarancją na ewentualne wady fabryczne. W ramach gwarancji przejmujemy naprawę, a Ty możesz dostarczyć swój namiot bezpośrednio do serwisu w swoim sklepie Decathlon. Po upływie gwarancji lub w przypadku uszkodzenia namiotu spowodowanego niewłaściwym użytkowaniem, namiot można w prosty sposób naprawić we własnym zakresie (lub w serwisie) na własny koszt.

Naprawa stelaża

Aby wymienić stelaż namiotu, wystarczy zidentyfikować go na poniższym rysunku, zamówić online lub w serwisie i postępować zgodnie z instrukcjami zawartymi w filmie.

reparer-tente-2-second-3-personnes-fresh-and-black-XL-quechua-cassee

Aby ułatwić korzystanie z namiotów 2 Seconds, można również nabyć wstępnie zmontowany zestaw "tropik + słupki", do którego wystarczy włożyć sypialnię ze starego namiotu.

Konstrukcja tyczek w namiotach 2 Seconds jest specjalna ze względu na system błyskawicznego montażu, dlatego ich naprawa jest bardziej techniczna niż w przypadku klasycznego namiotu. Należy zachować ostrożność, ponieważ należy obchodzić się z nimi delikatnie, a nacisk wywierany na tyczki może prowadzić do ewentualnych obrażeń.

Naprawa tropiku i komory namiotu

Tropik namiotu to zewnętrzna, widoczna warstwa (czasami nazywana "double skin"). Aby go wymienić, wystarczy wykonać czynności opisane w poniższych filmach i kupić część w sklepie lub online. Tak samo możesz w prosty sposób wymienić komorę namiotu. filmy pokazują, jak wymienić komorę w namiocie typu pop-up. Zasada jest taka sama dla wszystkich namiotów.

how to repair a tent canvas

Wskazówka: Taśma naprawcza może pomóc w naprawie rozdarć w warstwie zewnętrznej (flysheet). W zależności od jakości użytego produktu, naprawa ta może przetrwać cały okres użytkowania namiotu.~Ważne: zaleca się umieszczenie taśmy naprawczej wewnątrz tropiku, aby lepiej przylegała.

NAMIOT KEMPINGOWY - 2 SECONDS XL FRESH&BLACK - 3-OSOBOWY

Usługi serwisu

Wszystkie opisane powyżej naprawy możesz wykonać samodzielnie lub powierzyć swój namiot serwisowi w Twoim sklepie Decathlon.

Aby uzyskać więcej informacji na temat usług oferowanych przez warsztat, kliknij na poniższy link:

NAMIOT KEMPINGOWY - 2 SECONDS XL FRESH&BLACK - 3-OSOBOWY

Akcesoria

Sprawdź nasze akcesoria do namiotów, sprzęt kempingowy i wszystko co może się przydać na biwaku

Aplikacja quechua camp

Spraw, aby Twój namiot był bardziej trwały i znajdź wszystkie nasze wskazówki dotyczące rozbijania i składania namiotu. Miej te wskazówki zawsze pod ręką, pobierając aplikację Quechua Camp!
Narazie tylko w języku Angielkim i Francuksim.

NAMIOT KEMPINGOWY - 2 SECONDS XL FRESH&BLACK - 3-OSOBOWY

Instrukcja obsługi

  • NAMIOT KEMPINGOWY - 2 SECONDS XL FRESH&BLACK - 3-OSOBOWY

    Potrzebujesz instrukcji obsługi, kliknij poniżej