MF 3.6 V5 BLACK BRONZE

Ref: 8502748

MF3.6 V5 CZARNO BRĄZOWA

2020

Zaprojektowana do nauki tricków i jazdy w skateparkach i na ulicach! Przesuń swoje granice z MF3.6. Wytrzymała hulajnoga freestyle, idealna do wykonywania trików w skateparkach i na ulicach!

Cechy:

TRWAŁOŚĆ: Podwójnej grubości aluminiowy widelec, T-bar z 4130 chromoly CrMo i system HIC

LEKKA WAGA: 4,3 kg.

SZTYWNOŚĆ: Wbudowany headset gwarantuje lepszą sztywność i płynną jazdę.

Komponenty:

DECK: (płaski) deck wykonany jest z anodyzowanego aluminium 6061-T6. Zbudowany z 3 rowków i 4 grzbietów usztywniających dla lepszej stabilności i lepszego poślizgu podczas szlifowania na urządzeniach skateparkowych .~Ergonomiczna konstrukcja ułatwia trzymanie decka podczas wykonywania chwytów.Wymiary: 115 x 530mm.~Deck Angle: 82,5°.

T-BAR (HANDLEBAR): jednoczęściowy T-bar (kierownica) wykonany ze stali chromolowej CrMo 4310 NOAP. Cięższa, ale i sztywniejsza od aluminiowej, kierownica ta gwarantuje pełne bezpieczeństwo.~Wymiary: Ø: 31,8mm, H: 650mm, L: 560mm.~Wysokość całkowita: 915mm.

KOŁA: Kółka Oxelo o średnicy 120mm, rdzeń ze stopu (kółko ze szprychami), wysokie odbicie 88A PU.~Kółka są zamontowane na łożyskach 608Z ABEC-7 NMB, które wytrzymują dłużej.~Ten rozmiar kółek zapewnia lepszą stabilność i prędkość na Twojej hulajnodze freestyle.

FORK: Widelec wykonany ze wzmocnionego aluminium T6. Widelec kompatybilny z kołami o maksymalnej średnicy 125mm (wbudowany system dystansowy. Podkładka dystansowa jest montowana pomiędzy dwoma łożyskami, aby zmniejszyć nacisk wywierany na te łożyska).

OBEJMA: obejma MF3.6 z aluminium 6061-T6 z 2 śrubami mocującymi. Kompatybilna z kierownicami o średnicy od 31,8mm do 34,9mm dzięki zastosowaniu podkładki adaptacyjnej.

HAMULEC: Hamulec typu "flex brake" został zaprojektowany tak, aby odzyskać swój kształt po naciśnięciu. Główna różnica w stosunku do hamulca sprężynowego: ogranicza wibracje".~Ten system spowalnia również zużycie gumy opony.

Twój serwis decathlon

CUSTOMER JOURNEY

Pierwsze użycie

Jak dbać o hulajnogę freestyle

Freestyling na hulajnodze to sport ekstremalny (nawet dla początkujących). Nasza seria OXELO MF została zaprojektowana do tego typu sportów. Ale chociaż są one trwałe, nie są niezniszczalne. Dlatego przed, w trakcie i po każdym użyciu hulajnogi należy ograniczyć wszelkie ruchy kolumny kierownicy (w razie potrzeby dokręcić ją) i uważać na części, które zaczynają pękać lub łamać się (w razie potrzeby wymienić zużytą część).

Jak ograniczyć ruchy kolumny kierownicy

Stery w MF3.6 1"1/8" są zintegrowane z systemem IHC, który ogranicza luz do minimum. 
Korzyści: zapobiega zbyt szybkiemu luzowaniu się hulajnogi dzięki samoblokującemu się systemowi śrub.System ten powinien być ponownie dokręcony, gdy hulajnoga wykaże ruch na kolumnie kierownicy. Należy to zrobić odkręcając obejmę kierownicy, aby zdjąć kierownicę, a następnie dokręcić śrubę samoblokującą.Łatwy do regulacji system!

Jaka jest różnica między hulajnogą freestyle a "normalną" hulajnogą?

Różnice między hulajnogą freestyle a klasyczną hulajnogą są podobne do różnic między rowerem BMX a rowerem miejskim.
Hulajnoga freestyle ma szerszą kierownicę i mniejsze (bardziej poręczne) koła.
Jej waga jest również inna (jest lżejsza) i jest ogólnie łatwiejsza w obsłudze: jeśli celem jest wykonywanie trików, na przykład kierownica obraca się w pełnym okręgu.
Wreszcie, hulajnogi freestyle są sztywniejsze i bardziej wytrzymałe.

Dlaczego istnieją różne rozmiary kół?

100, 110 czy 120 mm? Im większa średnica koła, tym większa stabilność i tym szybsza jazda... Jednak kompromisem jest większa waga. Większe koło będzie cięższe i trudniejsze do manipulowania podczas wykonywania trików. Dlatego powinieneś wybrać rozmiar koła, który odpowiada Twoim celom.

Jak wybrać rozmiar hulajnogi freestyle

Aby prawidłowo dobrać rozmiar hulajnogi freestyle, należy stanąć na niej i sprawdzić, czy kierownica znajduje się na wysokości bioder, ramiona są wyciągnięte, a plecy proste.

Jaka jest maksymalna waga użytkownika dla hulajnogi?

Maksymalne obciążenie dla MF3.6 wynosi 100kg.

Przechowywanie hulajnogi

Przechowywać w suchym miejscu z dala od światła słonecznego

STORAGE INSTRUCTIONS
MF3.6 V5 CZARNO BRĄZOWA

Usługi serwisu decathlon - hulajnogi

OXELO FREESTYLE SCOOTER MF3.6 V5 BLACK BRONZE

Instrukcja

  • user guide logo

    Potrzebujesz instrukcji, kliknij poniżej